Кубок Києва
Superleague
Sun League
Sun Cup
Вища ліга
Перша ліга Еліт
Перша ліга
Друга ліга
Київська футзальна ліга
Турніри
Федерація
Адміністрація
Арбітри
Призначення
Інспектори
Спонсори та партнери
Документи
Про Федерацію
Корпоративний футзал
Турніри
Кубок Києва
Superleague
Sun League
Sun Cup
Вища ліга
Перша ліга Еліт
Перша ліга
Друга ліга
Київська футзальна ліга
Всі турніри
Новини
Трансляції
Медіа
Фото
Відео
Подати заявку на участь
Контакти
Дискваліфікації
Головна
Кубок Parimatch
Кубок Parimatch
24 команди
Минулі матчі:
Gold - Фінал
X-Park
04 вер. / сб / 11:50
СМ-25
4
ПБФ
1
Кубок престижу Corporate - Фінал
X-Park
29 серп. / нд / 19:00
МХП
6
PM UA
3
Кубок престижу Матч за 3-є місце - Silver
X-Park
20 серп. / пт / 20:30
Будпостач
4
Юрінновація
3
Кубок престижу Silver - Фінал
X-Park
20 серп. / пт / 19:30
Frag Lab
4
Parimatch
2
Кубок престижу Матч за 3-є місце - Corporate
X-Park
15 серп. / нд / 20:00
Infopulse
9
Радар BC
5
Матч за 3-є місце - Corporate
X-Park
15 серп. / нд / 19:00
DPP-Django Stars
3 (3)
ВР
3 (4)
Кубок престижу Silver - 1/2
X-Park
15 серп. / нд / 18:00
Юрінновація
3
Frag Lab
6
Кубок престижу Матч за 3-є місце - Gold
X-Park
15 серп. / нд / 17:00
Парма
0
Атлант Буд
11
Матч за 3-є місце - Gold
X-Park
15 серп. / нд / 13:00
СК ARX
4
Микільська Слобідка
0
Кубок престижу Gold - Фінал
X-Park
15 серп. / нд / 12:00
The Saints
2
Агромат-2
5
Silver - Фінал
X-Park
15 серп. / нд / 11:00
MacPaw
1 (3)
CRO United
1 (4)
Corporate - Фінал
X-Park
15 серп. / нд / 10:00
ITG
2
Національний банк України
3
Матч за 3-є місце - Silver
X-Park
14 серп. / сб / 19:00
ДКС України
7
Укргазбанк
3
Кубок престижу Corporate - 1/2
X-Park
08 серп. / нд / 20:30
PM UA
11
Радар BC
5
Кубок престижу Gold - 1/2
X-Park
08 серп. / нд / 19:35
Агромат-2
6
Парма
1
Gold - 1/2
X-Park
08 серп. / нд / 17:45
СМ-25
5
СК ARX
1
Silver - 1/2
X-Park
08 серп. / нд / 16:50
Укргазбанк
3
MacPaw
5
Corporate - 1/2
X-Park
08 серп. / нд / 15:00
ITG
8
ВР
1
Кубок престижу Gold - 1/2
X-Park
08 серп. / нд / 14:00
Атлант Буд
2 (2)
The Saints
2 (4)
Silver - 1/2
X-Park
07 серп. / сб / 17:50
CRO United
4
ДКС України
2
Gold - 1/2
X-Park
07 серп. / сб / 13:00
Микільська Слобідка
1 (2)
ПБФ
1 (4)
Corporate - 1/2
X-Park
07 серп. / сб / 11:00
DPP-Django Stars
2
Національний банк України
4
Кубок престижу Corporate - 1/2
X-Park
07 серп. / сб / 10:00
МХП
+
Infopulse
-
Кубок престижу Silver - 1/2
X-Park
07 серп. / сб / 09:00
Parimatch
3
Будпостач
2
Corporate A - Тур 1
X-Park
01 серп. / нд / 20:30
ВР
9
DPP-Django Stars
3
Corporate B - Тур 3
X-Park
01 серп. / нд / 19:30
Національний банк України
2
Infopulse
2
Silver A - Тур 3
X-Park
25 лип. / нд / 20:30
CRO United
2
Юрінновація
1
Corporate A - Тур 3
X-Park
25 лип. / нд / 19:35
МХП
3
DPP-Django Stars
6
Silver A - Тур 3
X-Park
25 лип. / нд / 18:40
Будпостач
2
MacPaw
7
Corporate B - Тур 3
X-Park
25 лип. / нд / 17:45
PM UA
-
ITG
+
Gold А - Тур 2
X-Park
25 лип. / нд / 16:50
Атлант Буд
5
Парма
0
Gold B - Тур 3
X-Park
25 лип. / нд / 15:55
Микільська Слобідка
4
The Saints
2
Silver B - Тур 1
X-Park
25 лип. / нд / 10:00
Frag Lab
2
ДКС України
2
Silver B - Тур 3
X-Park
24 лип. / сб / 16:30
ДКС України
1
Укргазбанк
6
Corporate A - Тур 3
X-Park
24 лип. / сб / 11:45
Радар BC
8
ВР
5
Gold А - Тур 3
X-Park
18 лип. / нд / 20:30
Атлант Буд
1
СМ-25
4
Silver A - Тур 2
X-Park поле 2
18 лип. / нд / 20:00
Юрінновація
3
Будпостач
6
Corporate B - Тур 2
X-Park
18 лип. / нд / 19:35
ITG
11
Infopulse
2
Gold А - Тур 3
X-Park поле 2
18 лип. / нд / 19:00
Парма
0
ПБФ
4
Silver A - Тур 2
X-Park
18 лип. / нд / 17:45
CRO United
3
MacPaw
2
Gold B - Тур 3
X-Park
18 лип. / нд / 16:50
Агромат-2
0
СК ARX
0
Silver B - Тур 3
X-Park
18 лип. / нд / 11:30
Frag Lab
2
Parimatch
4
Corporate B - Тур 2
X-Park
18 лип. / нд / 10:30
PM UA
2
Національний банк України
6
Corporate A - Тур 1
X-Park
17 лип. / сб / 10:50
Радар BC
4
МХП
6
Silver A - Тур 1
X-Park
11 лип. / нд / 19:35
MacPaw
2
Юрінновація
4
Gold А - Тур 1
X-Park
11 лип. / нд / 17:45
СМ-25
14
Парма
1
Gold B - Тур 2
X-Park
11 лип. / нд / 16:50
СК ARX
1
Микільська Слобідка
2
Corporate A - Тур 2
X-Park
11 лип. / нд / 15:55
ВР
4
МХП
4
Silver B - Тур 2
X-Park
11 лип. / нд / 14:50
Frag Lab
3
Укргазбанк
6
Gold B - Тур 2
X-Park
11 лип. / нд / 13:55
The Saints
1
Агромат-2
4
Silver B - Тур 2
X-Park
10 лип. / сб / 18:10
Parimatch
-
ДКС України
+
Gold А - Тур 2
X-Park
10 лип. / сб / 17:15
Атлант Буд
3
ПБФ
5
Corporate A - Тур 2
X-Park
10 лип. / сб / 11:45
DPP-Django Stars
3
Радар BC
2
Corporate B - Тур 1
X-Park
10 лип. / сб / 10:50
Infopulse
2
PM UA
4
Gold B - Тур 1
X-Park
04 лип. / нд / 15:10
The Saints
1
СК ARX
6
Gold B - Тур 1
X-Park
04 лип. / нд / 14:15
Агромат-2
0
Микільська Слобідка
2
Silver A - Тур 1
X-Park
04 лип. / нд / 11:15
Будпостач
2
CRO United
5
Gold А - Тур 1
X-Park
03 лип. / сб / 16:30
ПБФ
0
СМ-25
3
Corporate B - Тур 1
X-Park
03 лип. / сб / 11:45
Національний банк України
1
ITG
4
Група B відб. етап - Тур 5
X-Park
03 лип. / сб / 10:50
ДКС України
5
Infopulse
3
Silver B - Тур 1
X-Park
03 лип. / сб / 09:00
Укргазбанк
8
Parimatch
4
Група C відб. етап - Тур 5
X-Park
28 черв. / пн / 20:00
PM UA
-
ПБФ
+
Група C відб. етап - Тур 5
X-Park
28 черв. / пн / 19:00
СК ARX
2
MacPaw
1
Група А відб. етап - Тур 3
X-Park
28 черв. / пн / 16:15
ITG
5
Frag Lab
2
Група B відб. етап - Тур 3
X-Park
28 черв. / пн / 12:30
ДКС України
4
CRO United
2
Група А відб. етап - Тур 1
X-Park
28 черв. / пн / 11:30
Микільська Слобідка
2
Юрінновація
1
Група B відб. етап - Тур 4
X-Park
27 черв. / нд / 14:45
СМ-25
4
The Saints
2
Група А відб. етап - Тур 5
X-Park
27 черв. / нд / 12:55
МХП
0
Парма
1
Група B відб. етап - Тур 4
X-Park
27 черв. / нд / 12:00
DPP-Django Stars
2
The Saints
5
Група D відб. етап - Тур 5
X-Park
26 черв. / сб / 11:45
Атлант Буд
4
Агромат-2
4
Група D відб. етап - Тур 5
X-Park
26 черв. / сб / 10:50
Будпостач
7
Національний банк України
2
Група D відб. етап - Тур 5
X-Park
26 черв. / сб / 09:00
Радар BC
2
Parimatch
6
Група А відб. етап - Тур 5
X-Park
21 черв. / пн / 14:25
Frag Lab
0
Микільська Слобідка
0
Група C відб. етап - Тур 5
X-Park
21 черв. / пн / 13:25
ВР
4
Укргазбанк
6
Група D відб. етап - Тур 4
X-Park
19 черв. / сб / 12:45
Агромат-2
2
Національний банк України
1
Група B відб. етап - Тур 5
X-Park
19 черв. / сб / 10:00
DPP-Django Stars
2
CRO United
7
Група А відб. етап - Тур 2
X-Park
18 черв. / пт / 21:00
МХП
2
Юрінновація
3
Група C відб. етап - Тур 3
X-Park
18 черв. / пт / 19:00
СК ARX
4
ПБФ
1
Група А відб. етап - Тур 4
X-Park
13 черв. / нд / 19:00
Юрінновація
3
Frag Lab
6
Група А відб. етап - Тур 4
X-Park
13 черв. / нд / 18:00
Парма
1
Микільська Слобідка
5
Група C відб. етап - Тур 4
X-Park
13 черв. / нд / 17:00
ВР
2
MacPaw
7
Група B відб. етап - Тур 3
X-Park
13 черв. / нд / 12:25
Infopulse
3
The Saints
5
Група D відб. етап - Тур 4
X-Park
12 черв. / сб / 19:10
Будпостач
5
Parimatch
1
Група B відб. етап - Тур 3
X-Park
12 черв. / сб / 16:25
СМ-25
8
ДКС України
2
Група C відб. етап - Тур 4
X-Park
12 черв. / сб / 12:45
Укргазбанк
1
ПБФ
3
Група D відб. етап - Тур 4
X-Park
12 черв. / сб / 10:55
Атлант Буд
9
Радар BC
4
Група C відб. етап - Тур 4
X-Park
12 черв. / сб / 10:00
PM UA
2
СК ARX
5
Група А відб. етап - Тур 3
X-Park
06 черв. / нд / 20:30
Юрінновація
3
Парма
4
Група C відб. етап - Тур 1
X-Park
06 черв. / нд / 19:30
MacPaw
3
PM UA
0
Група D відб. етап - Тур 1
X-Park
06 черв. / нд / 18:35
Parimatch
4
Агромат-2
3
Група B відб. етап - Тур 4
X-Park
06 черв. / нд / 17:40
CRO United
4
Infopulse
3
Група D відб. етап - Тур 1
X-Park
06 черв. / нд / 16:45
Будпостач
5
Радар BC
2
Група C відб. етап - Тур 1
X-Park
06 черв. / нд / 13:05
ПБФ
6
ВР
1
Група А відб. етап - Тур 4
X-Park
05 черв. / сб / 20:00
ITG
1
МХП
2
Група D відб. етап - Тур 1
X-Park
05 черв. / сб / 12:40
Національний банк України
2
Атлант Буд
6
Група А відб. етап - Тур 1
X-Park
05 черв. / сб / 10:55
МХП
4
Frag Lab
5
Група B відб. етап - Тур 3
X-Park
05 черв. / сб / 10:00
СМ-25
5
DPP-Django Stars
0
Група А відб. етап - Тур 4
X-Park
30 трав. / нд / 19:45
ITG
3
Юрінновація
7
Група D відб. етап - Тур 3
X-Park
30 трав. / нд / 17:55
Атлант Буд
3
Parimatch
2
Група B відб. етап - Тур 1
X-Park
30 трав. / нд / 17:00
The Saints
5
CRO United
3
Група D відб. етап - Тур 3
X-Park
30 трав. / нд / 16:05
Агромат-2
3
Будпостач
1
Група C відб. етап - Тур 3
X-Park
30 трав. / нд / 11:30
ВР
4
PM UA
3
Група А відб. етап - Тур 3
X-Park
29 трав. / сб / 18:20
Микільська Слобідка
2
МХП
2
Група C відб. етап - Тур 3
X-Park
29 трав. / сб / 16:30
Укргазбанк
1
MacPaw
1
Група D відб. етап - Тур 3
X-Park
29 трав. / сб / 11:55
Національний банк України
4
Радар BC
4
Група B відб. етап - Тур 1
X-Park
29 трав. / сб / 10:00
Infopulse
0
СМ-25
15
Група А відб. етап - Тур 2
X-Park
23 трав. / нд / 20:10
Frag Lab
1
Парма
4
Група C відб. етап - Тур 2
X-Park
23 трав. / нд / 19:20
СК ARX
6
ВР
1
Група А відб. етап - Тур 2
X-Park
23 трав. / нд / 18:25
ITG
0
Микільська Слобідка
2
Група B відб. етап - Тур 2
X-Park
23 трав. / нд / 17:30
The Saints
1
ДКС України
0
Група D відб. етап - Тур 2
X-Park
23 трав. / нд / 16:35
Будпостач
3
Атлант Буд
4
Група C відб. етап - Тур 2
X-Park
23 трав. / нд / 09:30
PM UA
4
Укргазбанк
2
Група D відб. етап - Тур 2
X-Park
22 трав. / сб / 20:10
Parimatch
6
Національний банк України
3
Група B відб. етап - Тур 2
X-Park
22 трав. / сб / 18:20
CRO United
3
СМ-25
7
Група C відб. етап - Тур 2
X-Park
22 трав. / сб / 15:30
MacPaw
1
ПБФ
3
Група D відб. етап - Тур 2
X-Park
22 трав. / сб / 10:55
Агромат-2
3
Радар BC
1
Група B відб. етап - Тур 2
X-Park
22 трав. / сб / 10:00
DPP-Django Stars
2
Infopulse
1
Група А відб. етап - Тур 1
X-Park
16 трав. / нд / 20:20
Парма
3
ITG
6
Група C відб. етап - Тур 1
X-Park
15 трав. / сб / 18:20
Укргазбанк
3
СК ARX
3
Група B відб. етап - Тур 1
X-Park
15 трав. / сб / 11:30
ДКС України
3
DPP-Django Stars
3
Календар
Турнірна таблиця
Статистика
Команди
Новини
Фото
Відео
2020/21
2020/21
Кубок Parimatch
Всі турніри
Кубок Parimatch
1/2
Всі групи
Gold
1/2
Фінал
Silver
1/2
Фінал
Corporate
1/2
Фінал
Gold А
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Gold B
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Silver A
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Silver B
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Corporate A
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Corporate B
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Група А відб. етап
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Тур 4
Тур 5
Група B відб. етап
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Тур 4
Тур 5
Група C відб. етап
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Тур 4
Тур 5
Група D відб. етап
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Тур 4
Тур 5
Кубок престижу Gold
1/2
Фінал
Кубок престижу Silver
1/2
Фінал
Кубок престижу Corporate
1/2
Фінал
Матч за 3-є місце
Gold
Silver
Corporate
Кубок престижу Матч за 3-є місце
Gold
Silver
Corporate
ТАБЛИЦЯ
ШАХМАТКА
ФОРМА
Gold
Silver
Corporate
Кубок престижу Gold
Кубок престижу Silver
Кубок престижу Corporate
Для відображення кубків розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
1/2
СМ-25
5
СК ARX
1
Микільська Слобідка
1 (2)
ПБФ
1 (4)
Фінал
СМ-25
4
ПБФ
1
1/2
Укргазбанк
3
MacPaw
5
CRO United
4
ДКС України
2
Фінал
MacPaw
1 (3)
CRO United
1 (4)
1/2
ITG
8
ВР
1
DPP-Django Stars
2
Національний банк України
4
Фінал
ITG
2
Національний банк України
3
1/2
Атлант Буд
2 (2)
The Saints
2 (4)
Агромат-2
6
Парма
1
Фінал
The Saints
2
Агромат-2
5
1/2
Юрінновація
3
Frag Lab
6
Parimatch
3
Будпостач
2
Фінал
Frag Lab
4
Parimatch
2
1/2
МХП
+
Infopulse
-
PM UA
11
Радар BC
5
Фінал
МХП
6
PM UA
3
Для відображення шахматки розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
#
Команда
#
Команда
Форма
Новини
Кубок Parimatch
07.09.2021
Gold Parimatch CUP. Підсумки!
Кубок Parimatch
03.09.2021
Parimatch CUP. Анонсуємо!
Кубок Parimatch
01.09.2021
Parimatch CUP. Підсумки!
Кубок Parimatch
27.08.2021
Parimatch CUP. Анонсуємо!
Всі відео
Кубок Parimatch
05.09.2021
Огляд матчу | СМ-25 4 : 1 ПБФ
Кубок Parimatch
05.09.2021
Матч повністю | СМ-25 4 : 1 ПБФ
Кубок Parimatch
31.08.2021
Огляд матчу | МХП 6 : 3 PM UA
Всі фото
Кубок Parimatch
06.09.2021
Нагородження Кубок Parimatch Gold League
40
Кубок Parimatch
06.09.2021
СМ-25 - ПБФ
76
Кубок Parimatch
31.08.2021
Кубок престижу Parimatch division Corporate
18
Знайшли помилку, натисніть