Вища ліга
Перша ліга Еліт
Перша ліга
Друга ліга
Кубок Києва
Київська футзальна ліга
Чемпіонат Києва серед Дітей
Діти 2008/09 р.н.
Діти 2010 р.н.
Діти 2011 р.н.
Діти 2012 р.н.
Діти 2013 р.н.
Діти 2014 р.н.
Діти 2015 р.н.
Діти 2016 р.н. Ліга А
Діти 2016 р.н. Ліга Б
Діти 2017 р.н.
Кубок Києва серед Дітей
Кубок Діти 2008/09 р.н.
Кубок Діти 2010 р.н.
Кубок Діти 2011 р.н.
Кубок Діти 2012 р.н.
Кубок Діти 2013 р.н.
Кубок Діти 2014 р.н.
Кубок Діти 2015 р.н.
Кубок Діти 2017 р.н.
Турніри
Федерація
Адміністрація
Арбітри
Призначення
Інспектори
Спонсори та партнери
Документи
Про Федерацію
Корпоративний футзал
Турніри
Вища ліга
Перша ліга Еліт
Перша ліга
Друга ліга
Кубок Києва
Київська футзальна ліга
Чемпіонат Києва серед Дітей
Діти 2008/09 р.н.
Діти 2010 р.н.
Діти 2011 р.н.
Діти 2012 р.н.
Діти 2013 р.н.
Діти 2014 р.н.
Діти 2015 р.н.
Діти 2016 р.н. Ліга А
Діти 2016 р.н. Ліга Б
Діти 2017 р.н.
Кубок Києва серед Дітей
Кубок Діти 2008/09 р.н.
Кубок Діти 2010 р.н.
Кубок Діти 2011 р.н.
Кубок Діти 2012 р.н.
Кубок Діти 2013 р.н.
Кубок Діти 2014 р.н.
Кубок Діти 2015 р.н.
Кубок Діти 2017 р.н.
Всі турніри
Новини
Трансляції
Медіа
Фото
Відео
Подати заявку на участь
Контакти
Дискваліфікації
Головна
Дискваліфікація
Дискваліфікація
Під загрозою
Для відображення таблиці розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
Гравець
Команада
Дата дискваліфікації
Турнір
Причина
Залишилось
Жмуров Олександр
Linevich Group
20.01.2024
Перша ліга
ЧК
4
Юрчук Олександр
Linevich Group
20.01.2024
Перша ліга
ЧК
4
Сачок Ростислав
АБтП
11.02.2024
Перша ліга Еліт
ЧК
1
Шишов Віталій
АБтП
18.02.2024
Перша ліга Еліт
ЧК
2
Білик Дмитро
FC CARLEONE
02.03.2024
Перша ліга Еліт
ЧК
2
Власов Олександр
KAPELOU
03.03.2024
Перша ліга
4ЖК
1
Костінов Володимир
НУХТ
03.03.2024
Київська футзальна ліга
ЧК
1
Сімоненко Сергій
Юг-Контракт
09.03.2024
Київська футзальна ліга
ЧК
2
Нестерук Віталій
Юг-Контракт
09.03.2024
Київська футзальна ліга
ЧК
1
Холодовський Володимир
Юг-Контракт
09.03.2024
Київська футзальна ліга
ЧК
4
Рожко Дмитро
2Т
09.03.2024
Вища ліга
ЧК
1
Кулік Дмитро
UkrCapital Trade-Grasser
09.03.2024
Перша ліга
ЧК
2
Клунько Дмитро
FC LAWGRIS
10.03.2024
Друга ліга
ЧК
3
Дідиченко Гліб
Укренерго
10.03.2024
Друга ліга
ЧК
3
Савуляк Сергій
Національний банк України
16.03.2024
Друга ліга
4ЖК
1
Аніскін Артем
Авалон (Бровари)
16.03.2024
Вища ліга
2ЖК
1
Івановський Микола
GRASSER
16.03.2024
Вища ліга
4ЖК
1
Аксьонов Ярослав
2Т
16.03.2024
Вища ліга
4ЖК
1
Суворов Дмитро
SkyUp Futsal 2
16.03.2024
Перша ліга Еліт
4ЖК
1
Шлейгер Марко
СК Прогрес
16.03.2024
Кубок Діти 2008/09 р.н.
ЧК
1
Пекний Олександр
GRASSER
16.03.2024
Вища ліга
ЧК
Нещерет Віктор
Атлант Буд
17.03.2024
Перша ліга
ЧК
Капустін Володимир
Ютландія
17.03.2024
Перша ліга
ЧК
Гравець
Команада
Турнір
Мельник Микола
Старинська ПФ
MHP Cup 2023
3 ЖК
Степаненко Сергій
Авалон (Бровари)
Вища ліга
3 ЖК
Добровольський Михайло
Viatec
Вища ліга
3 ЖК
Славінський Олександр
Авалон (Бровари)
Вища ліга
3 ЖК
Шихов Ігор
АБтП
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Сімоненко Сергій
Triolan
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Томін Микита
Ютландія
Перша ліга
3 ЖК
Мар'євич Андрій
SKIDKA
Вища ліга
3 ЖК
Шаруєв Георгій
АБтП
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Педак Ілля
ПБФ
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Александров Олексій
МФК ВіЯр
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Агєєв Володимир
FC CARLEONE
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Грушко Віталій
Микільська Слобідка
Київська футзальна ліга
3 ЖК
Павлов Владислав
CRO United
Перша ліга
3 ЖК
Лісняк Максим
KAPELOU
Перша ліга
3 ЖК
Іващенко Артем
Політехнік
Друга ліга
3 ЖК
Багрійчук Роман
МФК ВіЯр
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Полещук Андрій
GRASSER
Вища ліга
3 ЖК
Сурник Володимир
2Т
Вища ліга
3 ЖК
Огнистий Андрій
МФК Десна
Вища ліга
3 ЖК
Андріїшен Сергій
Атлант Буд
Перша ліга
3 ЖК
Марченко Марк
ФАРР
Діти 2011 р.н.
3 ЖК
Литвин Микита
ФК Аксіома 2
Діти 2012 р.н.
3 ЖК
Діденко Іван
Primе
Перша ліга
3 ЖК
Ананченко Юрій
Юрінновація
Перша ліга
3 ЖК
Мовчан Максим
Укргазбанк
Друга ліга
3 ЖК
Некрасов Андрій
ЄвроТехноБуд
Друга ліга
3 ЖК
Хомук Дмитро
DPP-Django Stars
Друга ліга
3 ЖК
Парасина Василь
MacPaw
Друга ліга
3 ЖК
Волонтир Сергій
МФК ЮНІОН
Друга ліга
3 ЖК
Марченко Віктор
Глобус Банк
Перша ліга
3 ЖК
Воронюк Микола
Альтернатива
Перша ліга
3 ЖК
Сіренко Олег
Альтернатива
Перша ліга
3 ЖК
Лукашук Олександр
ФК Армія
Друга ліга
3 ЖК
Уруцький Олександр
DeLonghi
Перша ліга Еліт
3 ЖК
Кривенко Олег
МФК ЮНІОН
Друга ліга
3 ЖК
Черниш Олександр
МФК ЮНІОН
Друга ліга
3 ЖК
Шульга Ельдар
СК ARX
Друга ліга
3 ЖК
Заворотний Ярослав
АГРОМАТ
Вища ліга
3 ЖК
Каплунов Максим
Primе
Перша ліга
3 ЖК
Педак Ілля
Банк Кредит Дніпро
Київська футзальна ліга
3 ЖК
Бєляєв Михайло
Національний банк України
Друга ліга
3 ЖК
Щур Артем
МФК Десна
Вища ліга
3 ЖК
Кульгук Дмитро
GRASSER
Вища ліга
3 ЖК
Приймак Олег
СЕРВІТ
Перша ліга
3 ЖК
Шуліка Володимир
Укргазбанк
Друга ліга
3 ЖК
Знайшли помилку, натисніть