• Дискваліфікація
  • Під загрозою
  • Для відображення таблиці розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
    Гравець Команада Дата дискваліфікації Турнір Причина Залишилось
    Шаруєв Георгій Шаруєв Георгій ВАЗ-2101 03.07.2021 Ліга Parimatch ЧК 2
    Шаруєв Георгій Шаруєв Георгій GRIFON 15.07.2021 Суперліга Parimatch
    Трещейко Владислав Трещейко Владислав Django Stars 24.07.2021 Суперліга Parimatch ЧК 1
    Біляк Владислав Біляк Владислав Django Stars 24.07.2021 Суперліга Parimatch ЧК 1
    Архангельский Сергій Архангельский Сергій KRBA Team 21.03.2021 Київська футзальна ліга До рішення Експертної комісії
    Кучеренко Володимир Кучеренко Володимир Десна 25.07.2021 Суперліга Parimatch До рішення Експертної комісії
    Гравець Команада Турнір
    Лисенко Владислав Лисенко Владислав ХІТ-2 Вища ліга 3 ЖК
    Сачок Ростислав Сачок Ростислав KRBA Team Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Романовський Сергій Романовський Сергій СЕРВІТ Вища ліга 3 ЖК
    Заворотний Ярослав Заворотний Ярослав BudmonsteR Вища ліга 3 ЖК
    Грох Василь Грох Василь TERRATEK Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Тимошенко Сергій Тимошенко Сергій BudmonsteR Вища ліга 3 ЖК
    Кульгук Дмитро Кульгук Дмитро Донбасенерго Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Макаренко Сергій Макаренко Сергій ХІТ-2 Вища ліга 3 ЖК
    Удовиченко Володимир Удовиченко Володимир INTER Вища ліга 3 ЖК
    Дробашко Вадим Дробашко Вадим INTER Вища ліга 3 ЖК
    Макеєв Костянтин Макеєв Костянтин СЕРВІТ Вища ліга 3 ЖК
    Мелещук Денис Мелещук Денис Infopulse Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Ардашніков Андрій Ардашніков Андрій SkyUp Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Сачок Ростислав Сачок Ростислав АБтП Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Сабатович Дмитро Сабатович Дмитро Укрметртестстандарт Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Побережний Сергій Побережний Сергій STAR Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Човча Владислав Човча Владислав Десна Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Смитюх Олександр Смитюх Олександр FARR 09' Діти 2009 3 ЖК
    Таразевич Олександр Таразевич Олександр СЕРВІТ Вища ліга 3 ЖК
    Потапов Андрій Потапов Андрій BudmonsteR Вища ліга 3 ЖК
    Швець Богдан Швець Богдан Олімп Безпека Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Шаповал Максим Шаповал Максим ПБГ Ковальська Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Дрозд Дмитро Дрозд Дмитро GRIFFIN Вища ліга 3 ЖК
    Марченко Віктор Марченко Віктор Альтернатива Вища ліга 3 ЖК
    Шимків Микола Шимків Микола АФК Гренадер Перша ліга 3 ЖК
    Солошенко Данило Солошенко Данило UNOL Select League 3 ЖК
    Шендрик Євген Шендрик Євген Carleone-VPK Group Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Задоя Ігор Задоя Ігор ДЮСШ 25-2 05' Діти 2005-06 3 ЖК
    Шушков Максим Шушков Максим DYNAMIKA Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Шейнич Дмитро Шейнич Дмитро ДЮФК Сокіл 12' Діти 2012 3 ЖК
    Романенко Гліб Романенко Гліб ДЮСШ 25-2 10' Діти 2010 3 ЖК
    Савинок Іван Савинок Іван Юрінновація Перша ліга 3 ЖК
    Мамчур Віталій Мамчур Віталій Юрінновація Перша ліга 3 ЖК
    Корсак Євгеній Корсак Євгеній Спарта 08' Діти 2008 3 ЖК
    Рибальченко Гліб Рибальченко Гліб ДЮСШ Дарниця 10' Діти 2010 3 ЖК
    Тищенко Микита Тищенко Микита GRIFFIN Вища ліга 3 ЖК
    Шевчук Дмитро Шевчук Дмитро Альтернатива Вища ліга 3 ЖК
    Швець Богдан Швець Богдан СМ-25 Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Кебал Євген Кебал Євген Дарниця XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Савіцький Сергій Савіцький Сергій Дарниця XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Магдик Дмитро Магдик Дмитро Siltek XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Калинін Богдан Калинін Богдан Siltek XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Сорокін Олексій Сорокін Олексій Автобуд XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Редька Роман Редька Роман Будівельник XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Поліщук Микола Поліщук Микола ЗБВ-1 XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Кириленко Руслан Кириленко Руслан ЗБВ-1 XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Степаненко Руслан Степаненко Руслан Siltek XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Кот Михайло Кот Михайло Дарниця XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Хижняк Максим Хижняк Максим BudmonsteR Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Лавриненко Максим Лавриненко Максим BudmonsteR Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Лукашук Олександр Лукашук Олександр 2T-AVATAS Перша ліга 3 ЖК
    Мельник Віталій Мельник Віталій Донбасенерго Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Гнезділов Микола Гнезділов Микола THIS IS ПИВБАР Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Педак Ілля Педак Ілля ПБФ Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Магда Олександр Магда Олександр GRIFFIN Вища ліга 3 ЖК
    Фалілєєв Артем Фалілєєв Артем МФК АТЕН Друга ліга 3 ЖК
    Запісецький Владислав Запісецький Владислав Політехнік Друга ліга 3 ЖК
    Кут Олег Кут Олег ФК ДЕСНА Друга ліга 3 ЖК
    Накаєв Апті Накаєв Апті SkyUp Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Страшнюк Віталій Страшнюк Віталій МФК KIA-SPORT Select League 3 ЖК
    Залавський Роман Залавський Роман CRO United Друга ліга 3 ЖК
    Кузнєцов Микола Кузнєцов Микола OTP Group Банківська футзальна ліга 3 ЖК
    Літвінов Максим Літвінов Максим Укрметртестстандарт Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Сендзюк Дмитро Сендзюк Дмитро Django Stars Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Щериця Юрій Щериця Юрій SKIDKA Вища ліга 3 ЖК
    Літвінов Максим Літвінов Максим INTER Вища ліга 3 ЖК
    Боженко Володимир Боженко Володимир Viatec Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Трипольский Олександр Трипольский Олександр DeLonghi Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Лісовський Петро Лісовський Петро МФК АТЕН Друга ліга 3 ЖК
    Чуб Вячеслав Чуб Вячеслав АФК Гренадер Перша ліга 3 ЖК
    Коровяковський Володимир Коровяковський Володимир Юрінновація Перша ліга 3 ЖК
    Джунь Владислав Джунь Владислав Balteco - КНУ Перша ліга 3 ЖК
    Марьєвич Андрій Марьєвич Андрій SKIDKA Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Устименко Андрій Устименко Андрій Triolan Перша ліга 3 ЖК
    Гапон Олексій Гапон Олексій FavBet Друга ліга 3 ЖК
    Демидов Руслан Демидов Руслан BWT Друга ліга 3 ЖК
    Жеріков Станіслав Жеріков Станіслав TERRATEK Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Дністровський Віталій Дністровський Віталій Booster Друга ліга 3 ЖК
    Вашетін Євген Вашетін Євген CRO United Друга ліга 3 ЖК
    Савуляк Сергій Савуляк Сергій НБУ Банківська футзальна ліга 3 ЖК
    Хижняк В'ячеслав Хижняк В'ячеслав PM UA Друга ліга 3 ЖК
    Зінченко Денис Зінченко Денис Юрінновація Кубок Parimatch 3 ЖК
    Крупчук Володимир Крупчук Володимир Parimatch Кубок Parimatch 3 ЖК
    Кошевий Іван Кошевий Іван ПБФ Ліга Parimatch 3 ЖК
    Курінний Денис Курінний Денис Frag Lab Київська футзальна ліга 3 ЖК
    Знайшли помилку, натисніть