• Дискваліфікація
  • Під загрозою
  • Для відображення таблиці розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
    Гравець Команада Дата дискваліфікації Турнір Причина Залишилось
    Роянов Микола Роянов Микола UNOL 14.03.2021 Select League ЧК 2
    Курінний Денис Курінний Денис Frag Lab 20.03.2021 Київська Футзальна Ліга ЧК 2
    Романовський Сергій Романовський Сергій Донбасенерго 20.03.2021 Київська Футзальна Ліга 4ЖК 1
    Архангельский Сергій Архангельский Сергій KRBA Team 21.03.2021 Київська Футзальна Ліга До рішення Експертної комісії
    Прилепа Руслан Прилепа Руслан KRBA Team 21.03.2021 Київська Футзальна Ліга 2ЖК 1
    Селюк Олександр Селюк Олександр KRBA Team 21.03.2021 Київська Футзальна Ліга 4ЖК 1
    Петрович Максим Петрович Максим Банк Кредит Дніпро 21.03.2021 Київська Футзальна Ліга ЧК 1
    Каплунов Максим Каплунов Максим АФК Primе 20.03.2021 Кубок Києва 2ЖК 1
    Білик Ілля Білик Ілля SKIDKA 27.03.2021 Вища ліга 2ЖК 1
    Хван Руслан Хван Руслан GRIFON 27.03.2021 Вища ліга 4ЖК 1
    Йапарама Коллінс Йапарама Коллінс GRIFFIN 27.03.2021 Вища ліга 4ЖК 1
    Полещук Андрій Полещук Андрій SkyUp 28.03.2021 Перша ліга ЕЛІТ ЧК 2
    Дармовіс Павло Дармовіс Павло Рівнестандарт-ДЮСШ-4 28.03.2021 Київська Футзальна Ліга 4ЖК 1
    Парубець Владислав Парубець Владислав Viatec 02.04.2021 Перша ліга ЕЛІТ 2ЖК 1
    Марченко Нікіта Марченко Нікіта DeLonghi 03.04.2021 Перша ліга ЕЛІТ ЧК 1
    Тменов Микита Тменов Микита SkyUp 04.04.2021 Київська Футзальна Ліга 4ЖК 1
    Кошевий Іван Кошевий Іван BWT 10.04.2021 Друга ліга 4ЖК 1
    Гравець Команада Турнір
    Лисенко Владислав Лисенко Владислав ХІТ-2 Вища ліга 3 ЖК
    Сачок Ростислав Сачок Ростислав KRBA Team Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Романовський Сергій Романовський Сергій СЕРВІТ Вища ліга 3 ЖК
    Заворотний Ярослав Заворотний Ярослав BudmonsteR Вища ліга 3 ЖК
    Грох Василь Грох Василь TERRATEK Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Тимошенко Сергій Тимошенко Сергій BudmonsteR Вища ліга 3 ЖК
    Кульгук Дмитро Кульгук Дмитро Донбасенерго Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Макаренко Сергій Макаренко Сергій ХІТ-2 Вища ліга 3 ЖК
    Удовиченко Володимир Удовиченко Володимир INTER Вища ліга 3 ЖК
    Дробашко Вадим Дробашко Вадим INTER Вища ліга 3 ЖК
    Макеєв Костянтин Макеєв Костянтин СЕРВІТ Вища ліга 3 ЖК
    Мелещук Денис Мелещук Денис Infopulse Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Ардашніков Андрій Ардашніков Андрій SkyUp Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Сачок Ростислав Сачок Ростислав АБтП Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Сабатович Дмитро Сабатович Дмитро Укрметртестстандарт Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Побережний Сергій Побережний Сергій STAR Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Човча Владислав Човча Владислав Десна Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Смитюх Олександр Смитюх Олександр FARR 09' Діти 2009 3 ЖК
    Таразевич Олександр Таразевич Олександр СЕРВІТ Вища ліга 3 ЖК
    Потапов Андрій Потапов Андрій BudmonsteR Вища ліга 3 ЖК
    Швець Богдан Швець Богдан Олімп Безпека Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Шаповал Максим Шаповал Максим ПБГ Ковальська Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Дрозд Дмитро Дрозд Дмитро GRIFFIN Вища ліга 3 ЖК
    Марченко Віктор Марченко Віктор Альтернатива Вища ліга 3 ЖК
    Шимків Микола Шимків Микола АФК Гренадер Перша ліга 3 ЖК
    Солошенко Данило Солошенко Данило UNOL Select League 3 ЖК
    Шендрик Євген Шендрик Євген Carleone-VPK Group Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Задоя Ігор Задоя Ігор ДЮСШ 25-2 05' Діти 2005-06 3 ЖК
    Шушков Максим Шушков Максим DYNAMIKA Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Шейнич Дмитро Шейнич Дмитро ДЮФК Сокіл 12' Діти 2012 3 ЖК
    Романенко Гліб Романенко Гліб ДЮСШ 25-2 10' Діти 2010 3 ЖК
    Савинок Іван Савинок Іван Юрінновація Перша ліга 3 ЖК
    Мамчур Віталій Мамчур Віталій Юрінновація Перша ліга 3 ЖК
    Корсак Євгеній Корсак Євгеній Спарта 08' Діти 2008 3 ЖК
    Рибальченко Гліб Рибальченко Гліб ДЮСШ Дарниця 10' Діти 2010 3 ЖК
    Тищенко Микита Тищенко Микита GRIFFIN Вища ліга 3 ЖК
    Шевчук Дмитро Шевчук Дмитро Альтернатива Вища ліга 3 ЖК
    Швець Богдан Швець Богдан СМ-25 Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Кебал Євген Кебал Євген Дарниця XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Савіцький Сергій Савіцький Сергій Дарниця XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Магдик Дмитро Магдик Дмитро Siltek XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Калинін Богдан Калинін Богдан Siltek XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Сорокін Олексій Сорокін Олексій Автобуд XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Редька Роман Редька Роман Будівельник XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Поліщук Микола Поліщук Микола ЗБВ-1 XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Кириленко Руслан Кириленко Руслан ЗБВ-1 XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Степаненко Руслан Степаненко Руслан Siltek XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Кот Михайло Кот Михайло Дарниця XІX Чемпіонат ПБГ "КОВАЛЬСКА" 1 ЖК
    Хижняк Максим Хижняк Максим BudmonsteR Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Лавриненко Максим Лавриненко Максим BudmonsteR Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Лукашук Олександр Лукашук Олександр AVATAS Перша ліга 3 ЖК
    Мельник Віталій Мельник Віталій Донбасенерго Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Гнезділов Микола Гнезділов Микола THIS IS ПИВБАР Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Педак Ілля Педак Ілля ПБФ Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Магда Олександр Магда Олександр GRIFFIN Вища ліга 3 ЖК
    Каплунов Максим Каплунов Максим АФК Primе Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Фалілєєв Артем Фалілєєв Артем МФК АТЕН Друга ліга 3 ЖК
    Запісецький Владислав Запісецький Владислав Політехнік Друга ліга 3 ЖК
    Кут Олег Кут Олег ФК ДЕСНА Друга ліга 3 ЖК
    Пекний Олександр Пекний Олександр Донбасенерго Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Накаєв Апті Накаєв Апті SkyUp Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Страшнюк Віталій Страшнюк Віталій МФК KIA-SPORT Select League 3 ЖК
    Залавський Роман Залавський Роман CRO United Друга ліга 3 ЖК
    Кузнєцов Микола Кузнєцов Микола OTP Group Банківська футзальна ліга 3 ЖК
    Літвінов Максим Літвінов Максим Укрметртестстандарт Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Сендзюк Дмитро Сендзюк Дмитро Django Stars Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Щериця Юрій Щериця Юрій SKIDKA Вища ліга 3 ЖК
    Літвінов Максим Літвінов Максим INTER Вища ліга 3 ЖК
    Хижняк В'ячеслав Хижняк В'ячеслав PM UA Друга ліга 3 ЖК
    Боженко Володимир Боженко Володимир Viatec Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Трипольский Олександр Трипольский Олександр DeLonghi Перша ліга ЕЛІТ 3 ЖК
    Лісовський Петро Лісовський Петро МФК АТЕН Друга ліга 3 ЖК
    Чуб Вячеслав Чуб Вячеслав АФК Гренадер Перша ліга 3 ЖК
    Коровяковський Володимир Коровяковський Володимир Юрінновація Перша ліга 3 ЖК
    Квітко Павло Квітко Павло ARDI Logistics Друга ліга 3 ЖК
    Джунь Владислав Джунь Владислав Balteco - КНУ Перша ліга 3 ЖК
    Марьєвич Андрій Марьєвич Андрій SKIDKA Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Устименко Андрій Устименко Андрій Triolan Перша ліга 3 ЖК
    Гапон Олексій Гапон Олексій FavBet Друга ліга 3 ЖК
    Демидов Руслан Демидов Руслан BWT Друга ліга 3 ЖК
    Жеріков Станіслав Жеріков Станіслав TERRATEK Київська Футзальна Ліга 3 ЖК
    Pari Match
    Знайшли помилку, натисніть