Корпоративний футзал

Організація і проведення професійних, корпоративних, аматорських, галузевих, дитячих, жіночих турнірів з футзалу (міні-футболу) в місті Києві — один із головних напрямів діяльності Федерації футзалу міста Києва.

 

Внутрішньокорпоративні спортивні турніри - відмінний спосіб проведення дозвілля для компанії, а також можливість для неформального спілкування з партнерами і клієнтами! Сьогодні зібратися разом зі своїми співробітниками в спортивному залі або на майданчику зі штучним покриттям, це не тільки викид адреналіну і енергії, а ще і можливість домогтися найбільшої згуртованості колективу. Ми беремо на себе повну підготовку до заходу. Вибір спортмайданчики, суддівство, медіа-висвітлення турніру і багато іншого. Бажаєте приємно провести час, повністю відпочити від роботи і завести корисні знайомства - корпоративні турніри з футзалу (міні-футболу ) для вас. Участь у наших змаганнях беруть компанії з різних галузей бізнесу. Це не тільки корисно для здоров'я, але і прекрасний спосіб налагодити хороші відносини між своїми співробітниками. Футзал (міні-футболу) — це командна гра, яка вимагає перш за все довіри і прагнення до однієї мети. Федерація футзалу Києва запрошує усіх охочих взяти участь в корпоративних турнірах. Перевірте свої сили на футзальному майданчику. Зберіть власну команду і змагайтеся зі своїми суперниками. Яким би не був результат турніру, ви не пошкодуєте витрачених сил, часу і енергії, бо ця гра для душі і відпочинку.

 

Активний спосіб життя, безумовно, йде на користь кожній людині, а, отже, і вашій компанії. Беручи участь в корпоративному турнірі, ви переслідуєте одну мету, прагнете до неї, і робите все, щоб її досягти, що в подальшому відбувається і у бізнесі. На футзальному майданчику всі рівні. Тут немає начальників і підлеглих — всі грають на рівних. Від вас не потрібно ніяких спеціальних знань, умінь і підготовки. Якщо ви вирішили взяти участь, зв'яжіться з нами, і ми надамо вам всю необхідну інформацію. Ми зробимо все, щоб турнір з футзалу (міні-футболу) з вашою участю пройшов на найвищому рівні!

 

Якісна оцінка спортивних заходів

 

Величезне значення в будь-якому змаганні має арбітр. Від його кваліфікації і знань залежить те, наскільки гра буде чесною і достовірною. Тому ми надаємо тільки професійних суддів Київської колегії арбітрів, які мають величезний досвід роботи суддівства матчів чемпіонату України (Екстра-ліга, Перша ліга, Друга ліга) і турнірів будь-якої категорії складності (дивись розділ Арбітри). Ми намагаємося створити найбільш сприятливі і комфортні умови для наших команд. Після закінчення турніру ви завжди зможете подивитися його докладну статистику і результати на нашому сайті. А також ще раз проаналізувати усі найцікавіші моменти матчу, що були відзначені спортивним фотографом, журналістом і відеооператором.

 

Ми надаємо:

 

— найкращі спортивні зали міста Києва, заміська резиденція KIDEV (майданчики зі штучним покриттям);

— обслуговування матчів Київською міською колегією арбітрів;

— медичне обслуговування;

— медичне страхування гравців від наших партнерів (за бажанням);

— повну статистику турніру і результати на нашому сайті і на сайтах наших партнерів;

— фото найяскравіших ігрових моментів в репортажі спортивного фотографа;

— відеозвіти матчів, монтаж, виготовлення ролика про турнір;

— online-трансляції ігор (за бажанням);

— детальний звіт про турнір з інтерв'ю та коментарями учасників від журналіста;

— цінні призи та подарунки найкращим гравцям від організаторів та офіційних партнерів турніру на урочистій церемонії закриття;

— місця для розміщення рекламних корпоративних банерів компаній-учасників;

— на спортивне свято можуть бути запрошені чирлідінг-колективи Києва (за бажанням);

— організацію ознайомлювальних тренувань (за бажанням);

— можливість придбання ігрової форми від наших партнерів (за бажанням);

— організацію супутньої шоу-програми, конкурсів для уболівальників (за бажанням);

— узгодження PR-компанії (за бажанням);

— фуршет (за бажанням);

 

Схема проведення турнірів:

 

— визначення термінів проведення

— визначення складу учасників

— затвердження регламенту, положення, турнірної сітки

— проведення жеребкування

— узгодження проведення відкриття і закриття турніру

— узгодження номінацій і придбання нагородної атрибутики у наших партнерів

 

Федерація футзалу міста Києва є одним із найкращих організаторів фут зальних (міні-футбольних) заходів. Якщо у вас з'явилися питання - ми завжди на зв'язку, і готові у будь-який момент надати вам всю необхідну Вам інформацію. Пишіть нам на електронну пошту, у соцмережі, телефонуйте — виберіть для себе найоптимальніший спосіб отримання необхідних вам відомостей.

 

І пам’ятайте, що час грати!

Знайшли помилку, натисніть