Gold Parimatch CUP. Підсумки!
07.09.2021

В Parimatch CUP був зіграний останній матч сезону і визначився володар Золотого Кубку.

Команда «СМ-25» протистояла «ПБФ» і з перших хвилин зустрічі виглядала більш ніж переконливо. Підопічні Андрія Ардашнікова зробили ставку на швидкий гол та провели серію небезпечних атак. Правда, жоден зі своїх шансів не змогли використати. З іншого боку «Будівельники» витримали натиск суперника та покарали своїх опонентів за змарновані шанси. Вже на 7-й хвилині Скупейко вдало підключився до атаки і відзначився результативним ударом з-за меж штрафної площі – 0:1. Більше того, цей додав впевненості колективу «ПБФ», адже за декілька хвилин Джарти міг подвоювати перевагу «Будівельників». В цій ситуації підопічні Андрія Ардашнікова активізувались і наприкінці тайму Степаненко продемонстрував неймовірну техніку та встановив остаточний рахунок першого тайму – 1:1. Після відпочинку команда «СМ-25» прекрасно увійшла в гру, адже Івановський зумів оформити швидкий результативний удар, вдало зігравши на добиванні – 2:1. Цей гол додав ще більше впевненості гравцям «СМ-25», щоправда підопічні Андрія Ардашнікова так і не налагодили свою реалізацію. З іншого боку «Будівельники» намагались відповідати небезпечними атаками, а також спробували підключати 5-го до своїх атак. Проте, такий тактичний хід не дав жодних дивідендів, адже втрати м’яча на половині поля суперника обернулись голами від Іванюка та Прудкого – 4:1. Вітаємо команду «СМ-25» з прекрасним результатом, а команда «ПБФ» не змогла взяти реванш за поразку в груповому етапі і здобуває срібні медалі.