Parimatch CUP. Підсумки!
01.09.2021

В Parimatch CUP був зіграний лише один матч, але цей поєдинок був просто переповнений драмою, а події розвивались таким чином, що позаздрили б режисери всесвітньо відомих блокбастерів.

Мова йде про поєдинок «МХП» - «PM UA». Команда Олексія Синящика дуже непогано розпочала гру та змогла в дебюті зустрічі провести серію небезпечних атак та створила чимало моментів біля воріт суперника. Правда, з реалізацією катастрофічно не щастило. З іншого боку представники «PM UA» витримали натиск своїх опоненті і вже в середині тайму провели контратаку, котру разючим ударом в кут завершив Олександр Жумайлов – 0:1. Не дивлячись на активність обох команд, цей гол залишився єдиним в першій половині матчу. Після відпочинку ситуація для «МХП» серйозно погіршились. По-перше Хижняк зумів оформити швидкий гол, по-друге на 24-й хвилині Ходак класно підключився до атаки і оформив прекрасний результативний удар під поперечину – 0:3. За такого розвитку подій багато команд просто б пали духом та здались, але це точно не стосується гравців «МХП». «Сині» продовжували дотримуватись свого плану на гру та робили все можливе, щоб відігратись, а вже на 33-й хвилині Крігер зробив перший крок до камбєку - 1:3. «Лотерейники» не придали значенню цьому пропущеному голу, а дарма. Оскільки за декілька хвилин рахунок став, а Крігер та Бабак відзначились результативними ударами – 3:3. В цій ситуації представники «PM UA» нічого не змогли протиставити у відповідь, а «Сині» вже було не спинити. Гравці «МХП» продовжували гнути свою лінію, а тріо Гловацький-Синящик-Стельмащук записали по голу собі в актив та долучились до непростої вольової перемоги – 6:3. Вітаємо команду «МХП» з переможним результатом та неймовірним характером!