Кубок Parimatch
24 команди
2020/21
  • ТАБЛИЦЯ
  • ШАХМАТКА
  • ФОРМА
  • Gold
  • Silver
  • Corporate
  • Кубок престижу Gold
  • Кубок престижу Silver
  • Кубок престижу Corporate
Для відображення кубків розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
1/2
СМ-25
5
СК ARX
1
Микільська Слобідка
ПБФ
Фінал
СМ-25
4
ПБФ
1
1/2
Old Sсhool
3
MacPaw
5
CRO United
4
ДКС України
2
Фінал
MacPaw
CRO United
1/2
ITG
8
ВР
1
DPP
2
НБУ
4
Фінал
ITG
2
НБУ
3
1/2
Атлант Буд
The Saints
Агромат-2
6
Парма
1
Фінал
The Saints
2
Агромат-2
5
1/2
Юрінновація
3
Frag Lab
6
Parimatch
3
Будпостач
2
Фінал
Frag Lab
4
Parimatch
2
1/2
МХП
+
Infopulse
-
PM UA
11
Радар BC
5
Фінал
МХП
6
PM UA
3
Gold А
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 СМ-25 СМ-25 3 3 0 0 21—2 19 9
2 ПБФ ПБФ 3 2 0 1 9—6 3 6
3 Атлант Буд Атлант Буд 3 1 0 2 9—9 0 3
4 Парма Парма 3 0 0 3 1—23 -22 0
Gold B
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 Микільська Слобідка Микільська Слобідка 3 3 0 0 8—3 5 9
2 СК ARX СК ARX 3 1 1 1 7—3 4 4
3 Агромат-2 Агромат-2 3 1 1 1 4—3 1 4
4 The Saints The Saints 3 0 0 3 4—14 -10 0
Silver A
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 CRO United CRO United 3 3 0 0 10—5 5 9
2 MacPaw MacPaw 3 1 0 2 11—9 2 3
3 Юрінновація Юрінновація 3 1 0 2 8—10 -2 3
4 Будпостач Будпостач 3 1 0 2 10—15 -5 3
Silver B
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 Old Sсhool Old Sсhool 3 3 0 0 20—8 12 9
2 ДКС України ДКС України 3 1 1 1 3—8 -5 4
3 Parimatch Parimatch 3 1 0 2 8—10 -2 3
4 Frag Lab Frag Lab 3 0 1 2 7—12 -5 1
Corporate A
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 DPP DPP 3 2 0 1 12—14 -2 6
2 ВР ВР 3 1 1 1 18—15 3 4
3 МХП МХП 3 1 1 1 13—14 -1 4
4 Радар BC Радар BC 3 1 0 2 14—14 0 3
Corporate B
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 ITG ITG 3 3 0 0 15—3 12 9
2 НБУ НБУ 3 1 1 1 9—8 1 4
3 PM UA PM UA 3 1 0 2 6—8 -2 3
4 Infopulse Infopulse 3 0 1 2 6—17 -11 1
Група А відб. етап
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 Микільська Слобідка Микільська Слобідка 5 3 2 0 11—4 7 11
2 Парма Парма 5 3 0 2 13—15 -2 9
3 Frag Lab Frag Lab 5 2 1 2 14—16 -2 7
4 Юрінновація Юрінновація 5 2 0 3 17—17 0 6
5 ITG ITG 5 2 0 3 15—16 -1 6
6 МХП МХП 5 1 1 3 10—12 -2 4
Група B відб. етап
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 СМ-25 СМ-25 5 5 0 0 39—7 32 15
2 The Saints The Saints 5 4 0 1 18—12 6 12
3 ДКС України ДКС України 5 2 1 2 14—17 -3 7
4 CRO United CRO United 5 2 0 3 19—21 -2 6
5 DPP DPP 5 1 1 3 9—21 -12 4
6 Infopulse Infopulse 5 0 0 5 10—31 -21 0
Група C відб. етап
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 СК ARX СК ARX 5 4 1 0 20—8 12 13
2 ПБФ ПБФ 5 4 0 1 13—7 6 12
3 MacPaw MacPaw 5 2 1 2 13—8 5 7
4 Old Sсhool Old Sсhool 5 1 2 2 13—15 -2 5
5 ВР ВР 5 1 0 4 12—28 -16 3
6 PM UA PM UA 5 1 0 4 9—14 -5 3
Група D відб. етап
# Команда I В Н П М3—МП Р O
1 Атлант Буд Атлант Буд 5 4 1 0 26—15 11 13
2 Агромат-2 Агромат-2 5 3 1 1 15—11 4 10
3 Будпостач Будпостач 5 3 0 2 21—12 9 9
4 Parimatch Parimatch 5 3 0 2 19—16 3 9
5 НБУ НБУ 5 0 1 4 12—25 -13 1
6 Радар BC Радар BC 5 0 1 4 13—27 -14 1
Для відображення шахматки розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
# Команда
Gold А
#1 #2 #3 #4
1 СМ-25
2 ПБФ
3 Атлант Буд
4 Парма
Gold B
#1 #2 #3 #4
1 Микільська Слобідка
2 СК ARX
3 Агромат-2
4 The Saints
Silver A
#1 #2 #3 #4
1 CRO United
2 MacPaw
3 Юрінновація
4 Будпостач
Silver B
#1 #2 #3 #4
1 Old Sсhool
2 ДКС України
3 Parimatch
4 Frag Lab
Corporate A
#1 #2 #3 #4
1 DPP
2 ВР
3 МХП
4 Радар BC
Corporate B
#1 #2 #3 #4
1 ITG
2 НБУ
3 PM UA
4 Infopulse
Група А відб. етап
#1 #2 #3 #4 #5 #6
1 Микільська Слобідка
2 Парма
3 Frag Lab
4 Юрінновація
5 ITG
6 МХП
Група B відб. етап
#1 #2 #3 #4 #5 #6
1 СМ-25
2 The Saints
3 ДКС України
4 CRO United
5 DPP
6 Infopulse
Група C відб. етап
#1 #2 #3 #4 #5 #6
1 СК ARX
2 ПБФ
3 MacPaw
4 Old Sсhool
5 ВР
6 PM UA
Група D відб. етап
#1 #2 #3 #4 #5 #6
1 Атлант Буд
2 Агромат-2
3 Будпостач
4 Parimatch
5 НБУ
6 Радар BC
Знайшли помилку, натисніть