CRO United
21
гравець
Останні матчі
В В П В В
2020/21
Група
ЖК
7
ЧК
0
Г
33
6—М
1
10—М
0
Майбутні матчі:
Матчів поки немає
Россильний Леонід Олександрович
Президент клубу
Россильний Леонід Олександрович
Богун Сергій
Тренер
Богун Сергій
Склад
34 роки
07.11.1986
Матчів
9
Голів
3
Воротар
27 років
10.11.1993
Матчів
7
Голів
0
Універсал
27 років
13.12.1993
Матчів
0
Голів
0
Універсал
36 років
10.11.1984
Матчів
6
Голів
3
Універсал
29 років
19.04.1992
Матчів
9
Голів
1
Універсал
24 роки
15.09.1997
Матчів
6
Голів
2
25 років
07.07.1996
Матчів
0
Голів
0
25 років
23.02.1996
Матчів
8
Голів
7
Воротар
32 роки
03.11.1988
Матчів
6
Голів
0
24 роки
05.11.1996
Матчів
2
Голів
0
Універсал
28 років
06.11.1992
Матчів
4
Голів
0
Універсал
27 років
07.11.1993
Матчів
4
Голів
4
Універсал
37 років
06.11.1983
Матчів
0
Голів
0
Універсал
25 років
10.11.1995
Матчів
5
Голів
4
Універсал
36 років
09.11.1984
Матчів
2
Голів
1
27 років
01.11.1993
Матчів
5
Голів
0
33 роки
03.11.1987
Матчів
9
Голів
3
28 років
11.11.1992
Матчів
7
Голів
4
Універсал
37 років
04.11.1983
Матчів
0
Голів
0
33 роки
01.12.1987
Матчів
0
Голів
0
29 років
17.04.1992
Матчів
5
Голів
1
Команда І В Н П МЗ—МП Р О
Gold А
1 СМ-25 3 3 0 0 21—2 19 9
2 ПБФ 3 2 0 1 9—6 3 6
3 Атлант Буд 3 1 0 2 9—9 0 3
4 Парма 3 0 0 3 1—23 -22 0
Gold B
1 Микільська Слобідка 3 3 0 0 8—3 5 9
2 СК ARX 3 1 1 1 7—3 4 4
3 Агромат-2 3 1 1 1 4—3 1 4
4 The Saints 3 0 0 3 4—14 -10 0
Silver A
1 CRO United 3 3 0 0 10—5 5 9
2 MacPaw 3 1 0 2 11—9 2 3
3 Юрінновація 3 1 0 2 8—10 -2 3
4 Будпостач 3 1 0 2 10—15 -5 3
Silver B
1 Old Sсhool 3 3 0 0 20—8 12 9
2 ДКС України 3 1 1 1 3—8 -5 4
3 Parimatch 3 1 0 2 8—10 -2 3
4 Frag Lab 3 0 1 2 7—12 -5 1
Corporate A
1 DPP 3 2 0 1 12—14 -2 6
2 ВР 3 1 1 1 18—15 3 4
3 МХП 3 1 1 1 13—14 -1 4
4 Радар BC 3 1 0 2 14—14 0 3
Corporate B
1 ITG 3 3 0 0 15—3 12 9
2 НБУ 3 1 1 1 9—8 1 4
3 PM UA 3 1 0 2 6—8 -2 3
4 Infopulse 3 0 1 2 6—17 -11 1
Група А відб. етап
1 Микільська Слобідка 5 3 2 0 11—4 7 11
2 Парма 5 3 0 2 13—15 -2 9
3 Frag Lab 5 2 1 2 14—16 -2 7
4 Юрінновація 5 2 0 3 17—17 0 6
5 ITG 5 2 0 3 15—16 -1 6
6 МХП 5 1 1 3 10—12 -2 4
Група B відб. етап
1 СМ-25 5 5 0 0 39—7 32 15
2 The Saints 5 4 0 1 18—12 6 12
3 ДКС України 5 2 1 2 14—17 -3 7
4 CRO United 5 2 0 3 19—21 -2 6
5 DPP 5 1 1 3 9—21 -12 4
6 Infopulse 5 0 0 5 10—31 -21 0
Група C відб. етап
1 СК ARX 5 4 1 0 20—8 12 13
2 ПБФ 5 4 0 1 13—7 6 12
3 MacPaw 5 2 1 2 13—8 5 7
4 Old Sсhool 5 1 2 2 13—15 -2 5
5 ВР 5 1 0 4 12—28 -16 3
6 PM UA 5 1 0 4 9—14 -5 3
Група D відб. етап
1 Атлант Буд 5 4 1 0 26—15 11 13
2 Агромат-2 5 3 1 1 15—11 4 10
3 Будпостач 5 3 0 2 21—12 9 9
4 Parimatch 5 3 0 2 19—16 3 9
5 НБУ 5 0 1 4 12—25 -13 1
6 Радар BC 5 0 1 4 13—27 -14 1
Знайшли помилку, натисніть