Вища ліга
Перша ліга Еліт
Перша ліга
Друга ліга
Кубок Києва
Київська футзальна ліга
Чемпіонат Києва серед Дітей
Діти 2008/09 р.н.
Діти 2010 р.н.
Діти 2011 р.н.
Діти 2012 р.н.
Діти 2013 р.н.
Діти 2014 р.н.
Діти 2015 р.н.
Діти 2016 р.н. Ліга А
Діти 2016 р.н. Ліга Б
Діти 2017 р.н.
Кубок Києва серед Дітей
Кубок Діти 2008/09 р.н.
Кубок Діти 2010 р.н.
Кубок Діти 2011 р.н.
Кубок Діти 2012 р.н.
Кубок Діти 2013 р.н.
Кубок Діти 2014 р.н.
Кубок Діти 2015 р.н.
Кубок Діти 2017 р.н.
Турніри
Федерація
Адміністрація
Арбітри
Призначення
Інспектори
Спонсори та партнери
Документи
Про Федерацію
Корпоративний футзал
Турніри
Вища ліга
Перша ліга Еліт
Перша ліга
Друга ліга
Кубок Києва
Київська футзальна ліга
Чемпіонат Києва серед Дітей
Діти 2008/09 р.н.
Діти 2010 р.н.
Діти 2011 р.н.
Діти 2012 р.н.
Діти 2013 р.н.
Діти 2014 р.н.
Діти 2015 р.н.
Діти 2016 р.н. Ліга А
Діти 2016 р.н. Ліга Б
Діти 2017 р.н.
Кубок Києва серед Дітей
Кубок Діти 2008/09 р.н.
Кубок Діти 2010 р.н.
Кубок Діти 2011 р.н.
Кубок Діти 2012 р.н.
Кубок Діти 2013 р.н.
Кубок Діти 2014 р.н.
Кубок Діти 2015 р.н.
Кубок Діти 2017 р.н.
Всі турніри
Новини
Трансляції
Медіа
Фото
Відео
Подати заявку на участь
Контакти
Дискваліфікації
Головна
Перша ліга Еліт
Перша ліга Еліт
12 команд
Минулі матчі:
Ліга С - Тур 3
GYMMAXX
26 бер. / нд / 11:50
DeLonghi
3
Prime АФК
0
Ліга А - Тур 3
GYMMAXX
26 бер. / нд / 10:50
2Т
4
SkyUp Futsal 2
4
Ліга В - Тур 3
GYMMAXX
25 бер. / сб / 18:15
ПБФ
2
AXXONSOFT
1
Ліга А - Тур 3
GYMMAXX
25 бер. / сб / 17:10
Viatec
2
GRASSER
2
Ліга С - Тур 3
GYMMAXX
25 бер. / сб / 16:10
Winncom-KZPTO
6
АБтП
3
Ліга В - Тур 3
ЦСКА
19 бер. / нд / 13:00
Carleone-VPK Group
4
ARDI Logistics
9
Ліга А - Тур 2
ЦСКА
19 бер. / нд / 11:00
Viatec
5
SkyUp Futsal 2
3
Ліга А - Тур 2
ЦСКА
19 бер. / нд / 10:00
2Т
0
GRASSER
1
Ліга С - Тур 1
КПІ
18 бер. / сб / 13:00
Winncom-KZPTO
1
DeLonghi
2
Ліга А - Тур 1
GYMMAXX
12 бер. / нд / 10:15
SkyUp Futsal 2
1
GRASSER
3
Ліга С - Тур 2
GYMMAXX
11 бер. / сб / 18:25
Winncom-KZPTO
5
Prime АФК
0
Ліга С - Тур 2
GYMMAXX
11 бер. / сб / 17:30
DeLonghi
1
АБтП
4
Ліга В - Тур 2
GYMMAXX
11 бер. / сб / 12:35
AXXONSOFT
0
Carleone-VPK Group
7
Ліга В - Тур 2
GYMMAXX
11 бер. / сб / 10:15
ПБФ
2
ARDI Logistics
3
Ліга С - Тур 1
GYMMAXX
05 бер. / нд / 14:10
Prime АФК
2
АБтП
3
Ліга В - Тур 1
GYMMAXX
05 бер. / нд / 12:20
Carleone-VPK Group
5
ПБФ
1
Ліга А - Тур 1
GYMMAXX
05 бер. / нд / 11:25
2Т
3
Viatec
3
Ліга В - Тур 1
GYMMAXX
04 бер. / сб / 15:50
AXXONSOFT
0
ARDI Logistics
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
26 лют. / нд / 11:15
SkyUp Futsal 2
3
Carleone-VPK Group
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
25 лют. / сб / 17:35
GRASSER
3
ARDI Logistics
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
25 лют. / сб / 16:40
Prime АФК
1
Winncom-KZPTO
5
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
25 лют. / сб / 15:45
AXXONSOFT
1
ARDI Logistics
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
25 лют. / сб / 12:05
DeLonghi
2
Carleone-VPK Group
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
25 лют. / сб / 10:15
АБтП
3
ПБФ
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
19 лют. / нд / 09:55
ПБФ
2
Viatec
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
19 лют. / нд / 09:00
Prime АФК
1
SkyUp Futsal 2
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 10
GYMMAXX
18 лют. / сб / 19:20
Viatec
4
SkyUp Futsal 2
5
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
18 лют. / сб / 11:05
Winncom-KZPTO
2
2Т
7
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 11
GYMMAXX
18 лют. / сб / 10:10
DeLonghi
2
АБтП
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 10
GYMMAXX
12 лют. / нд / 12:30
АБтП
1
2Т
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 10
GYMMAXX
11 лют. / сб / 18:35
Viatec
1
GRASSER
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 10
GYMMAXX
11 лют. / сб / 17:40
AXXONSOFT
2
SkyUp Futsal 2
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 10
GYMMAXX
11 лют. / сб / 11:10
ARDI Logistics
1
Carleone-VPK Group
0
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 10
GYMMAXX
11 лют. / сб / 10:15
ПБФ
2
Winncom-KZPTO
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
05 лют. / нд / 10:10
Viatec
0
2Т
5
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
05 лют. / нд / 09:15
DeLonghi
2
ARDI Logistics
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
04 лют. / сб / 16:30
AXXONSOFT
2
Carleone-VPK Group
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
04 лют. / сб / 13:10
АБтП
5
Prime АФК
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
29 січ. / нд / 11:50
Prime АФК
1
ПБФ
5
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
29 січ. / нд / 10:50
GRASSER
4
2Т
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
28 січ. / сб / 18:30
Viatec
9
AXXONSOFT
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 9
GYMMAXX
28 січ. / сб / 11:35
Winncom-KZPTO
3
DeLonghi
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
22 січ. / нд / 12:00
ПБФ
1
SkyUp Futsal 2
5
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
21 січ. / сб / 16:40
Carleone-VPK Group
5
Winncom-KZPTO
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
21 січ. / сб / 11:55
AXXONSOFT
3
АБтП
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
21 січ. / сб / 11:00
DeLonghi
3
2Т
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
21 січ. / сб / 10:05
Viatec
3
Prime АФК
0
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 7
GYMMAXX
15 січ. / нд / 10:20
SkyUp Futsal 2
3
2Т
8
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
14 січ. / сб / 17:30
Winncom-KZPTO
3
АБтП
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
14 січ. / сб / 16:30
GRASSER
4
DeLonghi
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
ЦСКА
25 груд. / нд / 14:30
ARDI Logistics
6
ПБФ
0
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
24 груд. / сб / 16:25
Prime АФК
1
AXXONSOFT
9
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
24 груд. / сб / 15:30
Carleone-VPK Group
3
GRASSER
9
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 8
GYMMAXX
24 груд. / сб / 14:35
Viatec
4
Winncom-KZPTO
0
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 7
ЦСКА
18 груд. / нд / 11:40
АБтП
1
Carleone-VPK Group
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 6
GYMMAXX
18 груд. / нд / 09:55
ПБФ
2
GRASSER
5
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 6
GYMMAXX
18 груд. / нд / 09:00
SkyUp Futsal 2
5
ARDI Logistics
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 7
ЦСКА
17 груд. / сб / 20:30
DeLonghi
2
Prime АФК
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 7
ЦСКА
17 груд. / сб / 19:30
Winncom-KZPTO
0
AXXONSOFT
5
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 6
GYMMAXX
11 груд. / нд / 09:00
Viatec
3
Carleone-VPK Group
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 6
GYMMAXX
04 груд. / нд / 10:00
SkyUp Futsal 2
4
АБтП
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 6
GYMMAXX
04 груд. / нд / 09:00
ПБФ
2
2Т
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 5
GYMMAXX
26 лист. / сб / 18:35
2Т
1
AXXONSOFT
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 5
GYMMAXX
26 лист. / сб / 16:35
Winncom-KZPTO
0
ARDI Logistics
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 5
GYMMAXX
26 лист. / сб / 15:35
Prime АФК
3
Carleone-VPK Group
9
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 5
GYMMAXX
26 лист. / сб / 11:10
DeLonghi
1
Viatec
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 5
GYMMAXX
26 лист. / сб / 10:15
GRASSER
4
АБтП
0
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 4
GYMMAXX
20 лист. / нд / 09:00
GRASSER
7
Prime АФК
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 4
GYMMAXX
19 лист. / сб / 19:30
AXXONSOFT
3
DeLonghi
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 4
GYMMAXX
19 лист. / сб / 17:40
Viatec
3
ARDI Logistics
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 3
GYMMAXX
13 лист. / нд / 12:15
2Т
4
Carleone-VPK Group
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 3
GYMMAXX
13 лист. / нд / 09:30
Prime АФК
3
ARDI Logistics
10
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 3
GYMMAXX
12 лист. / сб / 16:15
DeLonghi
0
ПБФ
0
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 3
GYMMAXX
12 лист. / сб / 15:15
GRASSER
5
AXXONSOFT
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 3
GYMMAXX
12 лист. / сб / 14:15
Winncom-KZPTO
2
SkyUp Futsal 2
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 3
GYMMAXX
12 лист. / сб / 10:15
АБтП
2
Viatec
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 2
GYMMAXX
06 лист. / нд / 09:00
ARDI Logistics
3
2Т
3
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 2
GYMMAXX
30 жовт. / нд / 09:00
Prime АФК
3
2Т
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 2
GYMMAXX
29 жовт. / сб / 16:30
GRASSER
6
Winncom-KZPTO
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 2
GYMMAXX
29 жовт. / сб / 15:30
ПБФ
2
AXXONSOFT
1
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 2
GYMMAXX
29 жовт. / сб / 14:30
SkyUp Futsal 2
4
DeLonghi
2
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 1
GYMMAXX
23 жовт. / нд / 12:30
GRASSER
6
SkyUp Futsal 2
0
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 1
GYMMAXX
22 жовт. / сб / 14:30
Carleone-VPK Group
1
ПБФ
4
Чемпіонат Києва відб. етап - Тур 1
GYMMAXX
22 жовт. / сб / 13:30
ARDI Logistics
6
АБтП
0
Календар
Турнірна таблиця
Статистика
Команди
Новини
Фото
Відео
2022/23
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
Перша ліга Еліт
Всі турніри
Перша ліга Еліт
Тур 1
Всі групи
Ліга А
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Ліга В
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Ліга С
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Чемпіонат Києва відб. етап
Тур 1
Тур 2
Тур 3
Тур 4
Тур 5
Тур 6
Тур 7
Тур 8
Тур 9
Тур 10
Тур 11
ТАБЛИЦЯ
ШАХМАТКА
ФОРМА
Для відображення шахматки розмістіть ваш девайс в горизонтальному положені
#
Команда
#
Команда
Форма
1
АБтП
В
2
DeLonghi
В
3
Prime АФК
П
4
Winncom-KZPTO
П
Новини
Перша ліга Еліт
17.11.2023
Футзальний Київ. Перша Єліт ліга | Відео анонс 6-ого туру
Перша ліга Еліт
09.11.2023
Перша ліга Еліт. Відео анонс 5-ого туру!
Перша ліга Еліт
27.10.2023
Перша ліга Еліт. Відео анонс 3-ого туру!
Перша ліга Еліт
20.10.2023
Перша ліга Еліт. Відео анонс 2-ого туру!
Всі відео
Перша ліга Еліт
29.03.2023
Огляд матчу | 2Т 4 : 4 SkyUp Futsal 2
Перша ліга Еліт
29.03.2023
Огляд матчу | DeLonghi 3 : 0 Prime
Перша ліга Еліт
28.03.2023
Огляд матчу | ПБФ 2 : 1 AXXONSOFT
Всі фото
Перша ліга Еліт
29.03.2023
DeLonghi - Prime
46
Перша ліга Еліт
28.03.2023
2Т - SkyUp Futsal 2
60
Перша ліга Еліт
27.03.2023
Viatec - GRASSER
87
Знайшли помилку, натисніть