Sun Cup: анонс матчів четвертого туру
Sun Cup: анонс матчів четвертого туру
26.05.2023


Боротьба за Сонячний кубок триває. Про шанси кожної з команд на покращення своїх результатів читайте у нашому традиційному анонсі.


«ПУМБ» – «AXXONSOFT» 
Ігровий тиждень розпочнеться з протистояння команд, які ще не знали гіркоти поразок. «Банкіри» нині очолюють турнірну таблицю. У минулому турі команда розібралася з «Linevich Group», а перемога у три м’ячі дозволила «ПУМБу» вийти на перше місце. У свою чергу, підопічні Олега Репетія розпочали чемпіонат яскравою перемогою над «Manzana». Безумовно, гості скидати обертів не збираються. Тим більше, вони мають змогу стати першим колективом, який оформить дві перемоги поспіль у рамках Сонячного кубка.


«Lawgris» – «Manzana»
У матчі №2 між собою зійдуть команди, які досі не відчули смаку перемоги. Підопічні Віталія Нестерука двічі поспіль грали внічию. Навряд їм хотілося б продовжити цю серію, тому господарі мають проаналізувати свою гру й зрозуміти чого їм не вистачає для здобуття трьох очок. У свою чергу, гості після вольової нічиєї з «Банком Кредит Дніпро» поступилися у своєму наступному матчі, хоча двічі вели у рахунку. «Електронщики» перебувають у складному становищі, де кожна наступна втрата очок може позбавити їх можливості виступу у найвищому за рангом дивізіоні. Тож, найближча зустріч – ще один шанс виправити поточне турнірне положення.


«UKRCAPITAL TRADE» – МФК «ЮНІОН-КМЗ»
Підопічні Олександра Пекния після звитяги у першому турі не зуміли продовжити переможний шлях, зазнавши невдачі за підсумками протистояння з «WINETIME». Цього туру господарі спробують продовжити серію суперника, який досі не перемагав. Щоправда, команда Миколи Лебедя і не поступалася. Гості у двох проведених поєдинках набрали по одному очку й зараз їм дуже важливо здобути максимальний результат, адже до завершення відбіркового етапу залишається лише три матчі. 


«Укргазбанк» – «GRASSER»
Ситуація в обидвох суперників перед нинішнім поєдинком є доволі схожою. Переможний старт пізніше ознаменувався поразкою у наступному матчі. Тож, перед очним поєдинком команди мають абсолютно рівні шанси. Підопічні Олександра Школьного отримали зайвий тиждень на відновлення й аналіз зустрічі з «MacPaw», де вони зазнали невдачі і не зуміли забити. Натомість, «ландшафтники» продовжили тенденції виступів різними складами у кубку та чемпіонаті. Для звитяги у поєдинку з «МХП» цього не вистачило. Нині суперники знаходяться у групі з семи команд, які мають по три очки. Тож, переможець матиме змогу опинитися вище за низку прямих конкурентів. 


«Linevich Group» – «МХП»
Перед очним протистоянням суперники знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці. Ірпінці є однією з двох команд, які досі не мають жодного набраного очка. Поразка у нинішньому турі залишатиме команді Андрія Назарова лише теоретичні шанси на боротьбу за участь у Лізі Gold, тому мотивація для набирання перших очок має бути досить високою.  Натомість, «аграрії» після звитяги в останньому матчі перебувають у ТОР-3. Втім, велика група переслідувачів, яка має всього на одне очко менше, тонко натякає, що для утримання своїх позицій «МХП» треба набирати три очки у найближчій зустрічі.


«WINETIME» – «CRO United»
Вдруге впродовж року в очній зустрічі зійдуться підопічні Дмитра Шульги та Сергія Богуна. Обидві команди виступали у групі А ліги CD Першої ліги. В очній зустрічі «об’єднані» впевнено обіграли своїх суперників з рахунком 7:2. Щодо результатів у Сонячному кубку, то гості зуміли вдало стартувати, перегравши «DPP» – 3:1. Натомість, господарі після стартової поразки у другій зустрічі перемогли з ідентичним рахунком. «CRO United» як і «AXXONSOFT» у разі перемоги має змогу стати однією з двох команд, які здобудуть дві звитяги поспіль. У свою чергу, «WINETIME» для вирішення амбітних завдань також потребує набраних балів.


«Юрінновація» – «Банк Кредит Дніпро»
«Юристи» поки що рухаються без набраних очок, але підопічні Віталія Мамчура, на відміну від більшості суперників, провели одну зустріч, зазнавши мінімальної поразки від «DPP». Зараз господарі отримають ще один шанс на те, аби здобути набрані очки. Натомість, «банкіри» після прикрої нічиєї у першому турі зуміли переграти «MacPaw». Втім, «Банку Кредит Дніпро» доведеться докласти чималих зусиль, аби перебування на високій позиції не було тимчасовим.

Знайшли помилку, натисніть