Sun Cup, анонс 2 туру
Sun Cup, анонс 2 туру
17.05.2024

Sun Cup, 2 тур
АФК Гренадер - МФК "Прямий"

Гренадер лише в останній момент прийняв своє рішення, щодо участі в сонячному кубку і тут постає питання до Олександра Андрєєва стосовно їх готовності. Прямий в свою чергу має стабільну ігрову і турнірну практику. Втім, в рамках першого туру відбору гості зазнали доволі несподіваної розгромної поразки від WINETIME.

Укргазбанк - МХП
Для обох колективів цей поєдинок стане дебютним, в принципі як і для більшості. Але варто зазначити, що настрій у них бойовий. Банкіри вже давно не здобували трофеї і цього літа вони будуть прагнути здобути нагороди! МХП в свою чергу не проти повторити свій минулорічний успіх - вихід у фінал сонячного кубку!

WINETIME - ФК Армія
Винороби вже встигли зіграти один поєдинок в якому здобули несподівану і доволі впевнену перемогу над Прямим. В першу чергу перемога була здобута завдяки поверненню Дмитра Шульги. Армійці лише починають свій шлях у кубку і після звитяги в другій лізі Чемпіонату міста, вони спробують закріпити свій успіх у змаганнях на штучній траві! 

ПУМБ - ФК Євразія
Банкіри після перемоги в корпоративній лізі КФЛ, націлились на новий для себе трофей. Втім заявка на літній кубок не буде такою потужною і треба в кожному матчі викластися по повній. Євразія вже встигла дебютувати в рамках кубку і в першому для себе поєдинку вони програли “роялістам”. Варто зазначити, що гості в тому матчі справили доволі приємне враження в ігровому плані.

Банк Кредит Дніпро - VectorU
Тепер настала черга вже срібного призера корпоративної ліги КФЛ. Біло-зелені потужно провели “паркетну” частину сезону і що головне - вони зберегли свій срібний склад. VectorU виступає в ролі новачка змагань, який вже встиг здобути три залікові бали. В рамках першого туру була здобута стратегічна перемога на МФК “СІЧ” і тепер колектив Тараса Собченко спробує розвинути свій успіх!

Royal Credit - Mustang Taxi
“Роялісти” в першому турі здобули вольову перемогу над Євразією, тим самим показавши свої серйозні наміри. Mustang Taxi в цьому сенсі виступає темною конячкою. Таксисти будуть дебютувати у змаганнях під егідою федерації футзалу. Також знаючи, що в їх складі є Роман Башаєв і Максим Оленковський, ми можемо з упевненістю сказати що ці хлопці ще наведуть галасу! 

AXXONSOFT - Юрінновація
Номінально другий склад айтішників спробує здолати доволі непростого опонента - Юрінновацію. AXXONSOFT останніми роками показав себе як колектив, якому більше до снаги штучний газон і всі свої великі перемоги були здобуті саме на “штучці”. Юрінновація команда контрастів і вся їх гра буде залежати банально від загального настрою. Також варто відмітити, що в двох очних зустрічах перемогу здобув  AXXONSOFT.

MacPaw - МФК "СІЧ"
Завершатимуть ігровий вікенд колективи, які ставлять перед собою різні задачі. MacPaw старожил київського футзалу і зараз айтішники розцінюються як один з фаворитів сонячного Кубку. МФК "СІЧ" в свою чергу робить перші кроки у великому футзалі і зараз для них на першому етапі дуже важливо награти склад, і провести роботу над помилками після стартової поразки від VectorU.

Знайшли помилку, натисніть