Parimatch Super League. Підсумки!
25.08.2021

В  Parimatch Super Leaguе відбувся останній матч сезону, в результаті чого остаточно сформувалась трійка призерів в дивізіоні «Silver».

Нагадаємо, що був запланований лише один матч - «Grifon» - «MagicTigerTalisman». Підопічні Дмитра Шувалова з перших хвилин грали з 5-м польовим і тому більше часу проводили в атаці ніж в оборони. Такий тактичний хід дозволив забити швидкий гол зусиллями Крошана, але вже на 6-й хвилині Антоненко зробив рахунок нічийним – 1:1. Можна сказати, що представники «MagicTigerTalisman» грали дуже компактно на власній половині поля і чекали помилки суперника. «Помаранчеві» швидко виходили з оборону в атаку, але на 11-й хвилині підключення Іванова в якості 5-го призвело до другого голу «Грифонів» - 2:1. Проте, «Помаранчеві» вже за хвилину Науменко поцілив  у порожні ворота та зробив рахунок нічийним – 2:2. Команда «MagicTigerTalisman» забила важливий гол і подумками була вже в роздягальні, щоправда вже за мить Фещенко продемонстрував свою техніку та встановив остаточний рахунок першої половини матчу – 3:2. Після відпочинку «Грифони» продовжували награвати 5-го і чергове підключення до атаки обернулось голом від Антоненка у незахищені ворота – 3:3. «Помаранчеві» продовжували дотримуватись свого плану на гру, але вже на 17-й хвилині знову не вгледіли за підключенням номінального голкіпера до атаки, а Реворук вкотре вивів свою команду вперед – 4:3. В цій ситуації «Помаранчеві» вирішили піти на ризик і також стали грати з 5-м польовим. Це допомогло виправити ситуацію, адже Слободян звів матч до нічиєї, а Джерепа приніс перемогу своїй команді – 4:5. Цей результат дозволив колективу «MagicTigerTalisman» здобути бронзові нагороди в дебютному для себе сезоні у чемпіонаті під егідою Федерації футзалу міста Києва! Вітаємо, так тримати!