ХХІ VBET чемпіонат БФЛ. Анонсуємо 14 тур!
ХХІ VBET чемпіонат БФЛ. Анонсуємо 14 тур!
17.03.2023

В завершальному турі чемпіонату Банківської футзальної ліги VBET ми дізнаємося головних тріумфаторів сезону в особистих номінаціях, адже в турнірній таблиці перестановок вже не буде.

FC ТАСкомбанк - Sense
Для господарів цей сезон виявився вкрай невдалим. ТАСкомбанк здобув лише одну перемогу над OTP Group. Варто відмітити, що п'ять матчів були програні з мінімальним рахунком. Sense в свою чергу повністю провалив першу частину сезону, а в другій взявся за справу і почав кувати перемоги, втім вище четвертого місця сині вже не піднімуться. Головною мотивацією для колективів буде завершити сезон на марожній ноті!

OTP Group - Банк Кредит Дніпро
Закриватимуть сезон команди, які здобували титули в різних сезонах. OTP Group переможець сезону 2020/21, а Банк Кредит Дніпро тріумфатор сезону 2021/22. В поточній першості колективи встигли обмінятися перемогами. Щодо турнірної гонки, то тут інтрига відсутся. OTP Group отримає бронзові нагороди, а Банк Кредит Дніпро - срібні. Єдине питання у нас виникає в боротьбі за особисті номінації. Якщо питання бомбардиру вже майже вирішено, то за титул найкращого гравця, МВП і голкіпера розгорнеться справжня боротьба! 

Знайшли помилку, натисніть