ХХІ чемпіонат VBET Банківської футзальної ліги. Підсумки сезону!
ХХІ чемпіонат VBET Банківської футзальної ліги. Підсумки сезону!
23.03.2023

В останньому турі сезону, банкіри поставили жирну крапку у цьогорічному, надважкому чемпіонаті за всю історію розіграшу! І завдяки силам оборони України ми змогли провести цей сезон!

В поточному сезоні чемпіоната приймало участь п’ять колективів, які розіграли головний трофей і п’ять індивідуальних нагород. Також відразу напишемо цікавий факт - в поточному розіграші не було зафіксовано жодного нічийного результату!!!

1 місце ПУМБ. 33 бали, 11 перемог, 1 поразка. 
Після першої частини сезону (до нового року) колектив Мурзи Федора йшов другим, маючи розгромну поразку від Банку Кредит Дніпро з рахунком 0:5. Втім після новорічної паузи в ПУМБ повернувся Павленко Сергій та і Криштафович Володимир почав регулярно відвідувати матчі. У підсумку в другій частині сезону, ПУМБ переміг у всіх матчах і поставив новий рекорд всіх сезонів - одинадцять перемог при одній поразці! 

2 місце Банк Кредит Дніпро. 24 бали, 8 перемог, 4 поразки. 
Чемпіони ХХ ювілейного чемпіонату досить рівно пройшли першу частину сезону, зазнавши лише однієї поразки від OTP Group. Але після нового року була поразка від ПУМБ, яка трохи підняла градус напруги у боротьбі за титул. ПУМБ і Банк Кредит Дніпро довго йшли майже нога в ногу і завершальний матч трилогії, який колектив Мухи Олексія програв, звів шанси на загальну перемогу до нуля. В принципі не все так погано. Друге місце на перший погляд це удар по амбіціям, але їх опонент ПУМБ, був в цьому сезоні надпотужним. 

3 місце OTP Group, 15 балів, 5 перемог і 7 поразок. 
Біло-зелені в цьому сезоні грали якось без бажання, та і майже весь сезон був відсутній Кузнєцов Микола, плюс Охрименко Артем не міг себе проявити через постійні травми. При таких розкладах задача на сезон була бути в призах і за можливості зачепитися за срібло. Задача мінімум була виконана, але прямо скажемо на тоненького, адже Sense, який став четвертим, досить пізно включився у боротьбу. 

4 місце Sense, 15 балів, 5 перемог і 7 поразок. 
Наш старий друг, який пройшов ребрендинг, перші два вікенди пропустив, далі були поразки від лідерів і в четвертому турі була довгоочікувана перемога над FC ТАСкомбанк. Ця перемога додала їм оптимізму. Другу частину сезону, сині провели досить потужно і були дуже близькі до нагород, але так і не змогли надолужити втрачене. Як ми і писали після підсумків першої частини сезону, Sense змусив добре  понервувати фаворитів і ледь на завоював бронзу. 


5 місце FC ТАСкомбанк, 3 бали, 1 перемога і 11 поразок.
На жаль, FC ТАСкомбанк в цьому сезоні зайняв останнє місце. При тому, що малюнок гри був, стабільний склад, але везіння явно бракувало, адже п’ять матчів було програно з мінімальним рахунком і саме в тих матчах ТАСкомбанк заслуговував мінімум на нічию. До речі, єдина перемога була здобута над  OTP Group, який через цю поразку ледь не втратив бронзові нагороди.

Тепер плавно переходимо до особистих номінацій сезону!

ТОП голеадорів чемпіонату:
1. Поляков Олег (ПУМБ) 20 голів
2. Бережний Богдан (ПУМБ) 13 голів
3. Охременко Артем (OTP Group) 13 голів

Кращий голкіпер:
Садчиков Віктор (Банк Кредит Дніпро)

МВП сезону:
Безвершенко Артем (FC ТАСкомбанк)

Повернення сезону:
Акуленко Юрій (Sense)

Приз глядацьких симпатій або харизма сезону:
Кравець Іван (ПУМБ)

Кращий гравець:
Кучеренко Юрій (OTP Group)

Знайшли помилку, натисніть