Вища Ліга VBET. Підсумки туру!
27.03.2023

У Вищій Лізі VBET відбулись заключні матчі чемпіонату.

В поєдинку «МФК Десна» - «SkyUp Futsal» нічого не вирішувалось, тому жодна з команд не демонструвала максимальні швидкості. «Авіатори» намагались діяти першим номером, проте, підопічні Листопада доволі грамотно оборонялись. Зазначимо, що команда «МФК Десна» декілька разів прекрасно виходила в контратаки, але на останньому рубежі бездоганно діяв Негель. Проте, вже на 15-й хвилині позиційна помилка «МФК Десна» призвела до голу від Миколи Кібиша – 0:1. «Авіатори» мали всі шанси, щоб виграти першу частину гри, але за декілька хвилин не вгледіли Даниліва і Віктор зробив рахунок рівним, встановивши остаточний результат першої частини матчу  - 1:1. В другому таймі ситуація особливо не змінилась, проте, швидкий гол Смоловика зумів активізувати обидві команди – 1:2. «Авіатори» прекрасно увійшли в гру після відпочинку, щоправда вже на 28-й хвилині Нестерук зробив рахунок рівним – 2:2. Гравці «МФК Десна» намагались виграти звітну зустріч, але деякі огріхи в обороні коштували дуже дорого, а в середині другого тайму потужний постріл Салтанова з-за меж штрафної площі вирішив долю зустрічі – 2:3. Таким чином «Авіатори» завершують сезон на переможній ноті і готуються до матчу Кубку України, а команда «МФК Десна» так й не змогла виграти жодного матчу в сезоні у «SkyUp Futsal».

Стосовно гри «Skidka» - «Агромат», то у звітній зустрічі вирішувалось, хто стане кращим бомбардиром сезону. Проте, найпомітнішим гравцем першого тайму став Тарас Коваленко. Голкіпер «Агромату» фантастично діяв на останньому рубежі і неодноразово рятував свою команду від вірного голу. В свою чергу у підопічних Шуста вдавалась гра на половині поля суперника, але лише на 16-й хвилині Ткаченко зумів оформити свій результативний удар та допоміг виграти першу частину матчу – 1:0. Після відпочинку підопічні Шуста не втомлювались експериментувати та ближче до середини другого тайму стали награвати 5-го польового. Це був ризик, котрий себе абсолютно ніяк не виправдав. Справа в тому, що команда «Агромат» змогла чудово відіграти в захисті, а Олег Миронов двічі спіймав суперника на помилці – 1:2. Ці голи дозволили форварду «Агромату» вирівнятись за кількістю голів з Ткаченком, але на останній хвилині Едуард оформив гол, котрий звів матч до нічиєї, а також дозволив стати кращим бомбардиром сезону – 2:2. У підсумку маємо бойову нічию у матчі лідерів чемпіонату.