Вища Ліга VBET. Підсумки сезону.
Вища Ліга VBET. Підсумки сезону.
04.04.2023
Після завершення сезону настає час підбиття підсумків. Цей сезон був самим важким для всієї футзальної спільноти Києва і дякуючи силам оборони України ми змогли його провести!
 
У боротьбі за золото інтрига повністю зникла за три тури до фінішу, після перемоги "SKIDKA" над "SkyUp futsal" в рамках 14 туру. В принципі весь розвиток подій був описаний в анонсах та оглядах чемпіонату і в цьому матеріалі ми хотіли відмітити лауреатів в особистих номінаціях та висловити подяку нашим партнерам! 
 
1. місце "SKIDKA"
 
2. місце "Агромат"
 
 
3. місце "SkyUp futsal" 
 
 
Відкриттям чемпіонату сміливо можно назвати колектив команди "Десна". Після минулорічного провалу Кучеренко Володимир  дотримав свое слово і в цьому сезоні його команда навела галасу, зайнявши почесне четверте місце. 
 
ТОП голеадорів чемпіонату:
Ткаченко Едуард (SKIDKA) 18 голів
Миронов Олег (Агромат) 17 голів
Войток Максим (SKIDKA) 11 голів
Здебський Олександр (ФК Анреал) 11 голів
 
 
Кращий голкіпер:
Коваленко Тарас (Агромат)
 
 
Кращий молодий гравець:
Щур Артем (МФК Десна)
 
 
Кращий гравець:
Щериця Юрій (SKIDKA)
 
 
Окрему подяку варто висловити президентам команд, які в цей нелегкий час продовжують розвивати футзал і знаходять можливість підтримувати наш улюблений вид спорту! 
Також велика подяка компанії VBET, яка стала титульним партнером чемпіонату, компанії Select Sport Ukraine - яка є нашим багаторічним партнером, компаніям TOZO print, Ardi Logistics, ПБФ, Алєксєєв Боярчуков та Партнери, Агромат, Еконія і магазину V9.ua.
 
Знайшли помилку, натисніть