Вища Лiга VBET. Підсумки матчів
20.12.2022

У Вищій Лізі VBET було зіграно два матчі, а кожна з команд заслуговує на позитивний відгук та комплімент.

Розпочнемо з матчу «SkyUp Futsal» - «Skidka». Звітна зустріч розпочалась з шалених атак підопічних Юрія Мельника і якби не фантастична гра на лінії від Сергія Тимошенка, то вже в дебюті матчу «Авіатори» отримали б перевагу в декілька м`ячів. Проте, підопічні Олега Шуста витримали шалений натиск суперника, а вже на 5-й хвилині отримали перевагу в два голи завдяки дуже якісним контраткам та пострілам Євгена Саківського і Максима Войтка – 0:2. За такого перебігу подій команда «Skidka» змогла трошки збавити запал суперника, проте, «Авіатори» робили все можливе, щоб відігратись, але замість камбеку отримали «гол в роздягальню» від Едуарда Ткаченка – 0:3. Після відпочинку команда «Skidka» вирішила, що справу вирішена і це була одна з фатальних помилок підопічних Олега Шуста. Справа в тому, що «Авіатори» так само потужно почали другий тайм, як і перший та змогли досягти бажаного. Тищенко та Ардашніков повернули надію на порятунок, а Кібиш на пару з Корнєвим оформили вкрай важливі голи – 4:3. Підопічні Юрія Мельника здійснили грандіозний камбек, але потім за справу взявся Юрій Щериця. Форвард команди «Skidka» вийшов 5-м польовим та самотужки організував гол у ворота суперника, а наприкінці матчу Олег Шуст знову випустив Щерицю п`ятим, в результаті чого Едуард Ткаченко зумів поставити крапку в матчі – 4:5. Дякуємо обом команда за класну та видовищну гру, а цей результат дозволяє підопічним Олега Шуста закріпитись на вершині турнірної таблиці.

В поєдинку «Агромат» - «Авалон»(Бровари) підопічні Ільдара Макаєва шокували своїх опонентів вже на 2-й хвилині матчу. Справа в тому, що «Агромату» знадобилось 120 секунд, щоб отримати перевагу  в три м`ячі завдяки якісній грі у завершальній стадії від Миронова, Мануйленка та Пантелейчука – 3:0. Не дивлячись на такий важкий старт, підопічні Олександра Славінського знайшли в собі сили, щоб відвести гру від власних воріт та створювали моменти біля воріт Тараса Коваленка. Проте, до голу справа ніяк не доходила і лише на 13-й хвилині курйозний рикошет від Мануйленка допоміг скоротити відставання в рахунку – 3:1. Цей гол дав надію на порятунок та шанс врятуватись ще у першому таймі, але перед свистком на перерву робочий гол оформив Денис Сандецький та поставив крапку в першій частині матчу – 4:1. В другому таймі ситуація для команди «Агромат» стала максимально непроста, адже вже на 21-й хвилині Прудкий оформив дуже важливий гол для своєї команди – 4:2. Більше того, саме підопічні Олександра Славінського взяли гру під контроль та задавали темп матчу, а Тарас Коваленко раз за разом рятував свою команду. Правда, така активність не дала бажаного результату, а десятиметровий удар на останній хвилині матчу(виконувався з лінії штрафної, адже 6 порушення було ближче до воріт за десятиметрову позначку) Артем Аніскін виконав вкрай невдало. Вітаємо «Агромат» з перемогою, а також відзначаємо підопічних Олександра Славінського, адже не дивлячись на жахливий старт, вдалось провести дуже потужний другий тайм і створити чимало гольових моментів.