Вища Ліга VBET. Підсумки 3-го туру!
13.11.2022

В третьому турі Вищої Ліги VBET не обійшлось без розгромних результатів, вольової перемоги і успіху на класі.

Розпочнемо з матчу «Агромат» - «Грифон». Ця зустріч була центральною в турі, але по суті підопічні Ільдара Макаєва в першому таймі майже вирішили всі питання відносно переможця. З перших хвилин зустрічі команда «Агромат» взяла гру під контроль і без зупинки штурмувала ворота суперника, тому вже ближче до середини тайму Руслан Савенко відкрив рахунок в матчі, а Андрій Борсук подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. З іншого боку у «Грифонів» в першому таймі був лише один удар в стійку від Євгена Мельника, тому говорити про порятунок матчу не доводиться. Після перерви «Грифони» трошки додали в атакуючому плані і спробували вирівняти матч, проте, підопічні Макаєва виглядали набагато переконливіше, хоч в другому таймі ніхто і не зумів відзначитись результативним ударом. Таким чином «Агромат» здобуває впевнену та заслужену перемогу, а ми в свою чергу вітаємо Віктора Пантелейчука з народженням сина і бажаємо всіх можливих успіхів.

В поєдинку «МФК Десна» - «Авалон»(Бровари) підопічні Олександра Славінського прекрасно розпочали матч, а Корольчук оформив дуже швидкий гол – 0:1. Правда, вже на 6-й хвилині Віталій Нестерук заробив шестиметровий удар, котрий викликав чимало дискусій, але Нестерук ідеально реалізував вирок арбітра – 1:1. Цей гол допоміг підопічним В`ячеслава Листопада, адже саме команда «МФК Десна» стала грати агресивніше в атаці. Більше того, наприкінці тайму Макаренко вивів «помаранчевих» вперед, але Іван Олійник закріпив успіх – 3:1. Зазначимо, що підопічні Олександра Славінського мали шанс, щоб скоротити відставання в рахунку, але удар Андрія Пашка з десятиметрової позначки парирував Артем Барібан. В другому таймі був також оформлений швидкий гол, але на цей раз відзначився Сергій Мельник – 4:1. Це була вагома заявка на успіх, не дивлячись на той факт, що вже за хвилину Віктор Шевченко скоротив відставання - 4:2. Проте, цього виявилось недостатньо для команди «Авалон»(Бровари), не дивлячись не спекотні останні хвилини зустрічі, оскільки у «МФК Десна» був вилучений Макаренко за емоції, а Маринич встиг не реалізувати десятиметровий удар. Таким чином команда Володимира Кучеренка довела матч до переможного кінця, а Іван Олійник перед фінальною сиреною поставив крапку у зустрічі – 5:2. Вітаємо підопічних В`ячеслава Листопада з вольовою і заслуженою перемогою!

На останок відзначимо протистояння «SkyUp Futsal» - «ФК Анреал». В цьому поєдинку все вирішилось у першому таймі, адже вже на 15-й хвилині «Авіатори» вигравали з рахунком 5:0. Підопічні Юрія Мельника виглядали більш ніж переконливо і клас команди дозволяв грати розкуто та дуже впевнено. З іншої сторони у «Нереальних» нічого не виходило в атаці, а в захисті були серйозні проблеми. Після відпочинку Максим Онуфрієнко не знайшов потрібні слова для своєї команди, не дивлячись на швидкий гол в другому таймі від Олександра Здебського – 5:1. Цей результативний удар дав невеличкий шанс на порятунок, але «Авіатори» відповіли ще чотирма голами у відповідь – 9:1. Справа дійшла до повного розгрому, проте, «Нереальні» змогли декілька раз засмутити своїх опонентів наприкінці матчу – 9:3. Цей результат є максимально невтішним для «Нереальних», тому Максиму Анатолійовичу Онуфрієнку необхідно щось змінювати у грі своїх підопічних, адже такими темпами команда «ФК Анреал» ризикує більше не здобути залікових балів. Проте, з іншого боку краще раз програти 3:9, ніж дев`ять разів по 0:1. Сподіваємось, що Іван Шарковський знайде вихід з ситуації, а вже в наступному турі «ФК Анреал» продемонструє  зовсім іншу гру. Окремо відзначимо, що у «Авіаторів» Андрій Потапов та Євген Смоловик змогли оформити по два результативні удари у звітній зустрічі.