Вища Лiга VBET. Підсумки 12-го туру.
Вища Лiга VBET. Підсумки 12-го туру.
06.03.2023

У Вищій Лізі VBET відбулись три заплановані матчі, за результатами яких остаточно сформувалась перша четвірка чемпіонату.

Розпочнемо огляд з гри «Авалон»(Бровари)  - «SkyUp Futsal». Звітна зустріч була вкрай важлива для підопічних Олександра Славінського, адже для продовження боротьби за ТОП-4 потрібно було набрати мінімум один бал. В свою чергу у «Авіаторів» була своя мотивація, тому підопічні Юрія Мельника спробували зробити ставку на швидкий гол, але реалізувати задумане не вдалось. В свою чергу у «Авалону» були гострі контрвипади і вже на 7-й хвилині Корольчук відкрив рахунок в матчі – 1:0. Результативний удар Богдана розслабив команду з Броварів, оскільки вже за три хвилини Ардашніков, Потапов і Тищенко кардинально змінили ситуацію на табло – 1:3. Щоправда «Авіатори» не змогли зберегти цю перевагу, оскільки в середині тайму Прудкий скоротив відставання в рахунку, а перед свистком на перерву Корольчук встановив остаточний рахунок першої половини гри – 3:3. Можна сказати, що стартові двадцять хвилини пройшли в безкомпромісній боротьбі. Після перерви ситуація для «SkyUp Futsal» погіршилась, оскільки за справу взявся Степаненко, оформивши гол з три і майстерно реалізував штрафний – 5:3. Це була вагома заявка на успіх від підопічних Олександра Славінського. З іншої сторони «Авіатори» мали перевагу в плані володіння м`ячем, але ніяк не могли довести справу до результативного удару. Лише наприкінці матчу Кібиш та Потапов відзначились голами на 40-й хвилині та звели гру до нічиєї. Таким чином кожна з команд отримала по одному пункту.

 

В другому своєму матчі команда «Авалон»(Бровари) протистояла «Агромату». Підопічні Олександра Славінського дуже добре вивчили суперника, тому змогли якісно зіграти в обороні. Більше того, «Агромат» не міг розраховувати на Савенка,Мануйленка, Борсука тому ці кадрові втрати позначились на результаті. Зазначимо, що підопічні Ільдара Макаєва намагались грати першим номером, а Ярослав Заворотний самотужки створював моменти для себе і партнерів по команді, проте, цього виявилось недостатньо, щоб відзначитись. Справа в тому, що  перший тайм виграли підопічні Олександра Славінського завдяки голу Корольчука, а перед другим таймом «Агромат» недорахувався Пантелейчука, адже Віктор в перерві отримав червону картку – 1:0. Після відпочинку підопічні Ільдара Макаєва продовжували гнути свою лінію і робили все можливе, щоб відігратись, але оборонні редути «Авалону» заслуговують найвищої оцінки. Більше того, в середині тайму Гуреєв подвоїв перевагу своєї команди, а на 36-й хвилині Прудкий практично вбив інтригу – 3:0. Доля матчу була практично вирішена, щоправда Микола Кодацький дав надію на порятунок, але цього виявилось недостатньо для камбеку – 3:1. Таким чином «Авалон» здобув вкрай важливу перемогу і цей результат дозволяв потрапити у бажану ТОП-4, за умови, що «МФК Десна» не виграє свою гру.

 

Стосовно поєдинку «МФК Десна» - «Грифон», то команда Андрія Давиденка вже знала, що навіть в разі перемоги не потрапить в першу четвірку, але змогла дати бій і провести фантастичну гру. Матч розпочався з активних дій підопічних Листопада, але Байдак грав максимально впевнено. Проте, вже на 3-й хвилині Ярослав Кутовий відзначився голом та вивів свою команду вперед – 1:0. «Помаранчеві» повели в  рахунку, але ніяк не могли примножити свій результат. В свою чергу «Грифони» вже на 12-й хвилині змогли зробити рахунок рівним зусиллями Івана Захарова, а також стали агресивно грати в атаці – 1:1. Щоправда, гол Івана залишився останнім в першій половині матчу. В другому таймі представники «МФК Десна» знову спробували оформити швидкий гол, правда, не змогли реалізувати цю задачу. З іншого боку «Грифони» не збавляли оберти, але на 28-й хвилині не вгледіли Івана Веремійчука – 2:1. Це була заявка на успіх, проте, «Грифони» прагнули якісно себе проявити, тому доволі швидко вдалось відігратись завдяки курйозному і важливому голу Іванова – 2:2. Нічия не влаштовувала команду «МФК Десна», саме тому підопічні Листопад не зупинялись ні на хвилину і вже на 37-й хвилині Данилів оформив гол п`ятою – 3:2. Після третього пропущеного «Грифони» пішли ва-банк і за 4 секунди до фінальної сирени Євген Мельник звів матч до нічиєї  - 3:3. Цей результат не влаштовував «МФК Десна» і допомагав «Авалону» потрапити в ТОП-4, але Дмитро Волошин заробив абсолютно непотрібний шостий фол, а це означало, що підопічні Листопада отримали право на десятиметровий удар на 39:59. До позначки підійшов Віталій Нестерук і ще раз довів, що являється живою легендою українського футзалу, впевнено реалізувавши стандарт та встановивши остаточний рахунок матчу – 4:3. Вітаємо «МФК Десна» з потрапляння в ТОП-4!

 

Знайшли помилку, натисніть