Вища Лiга VBET. Огляд 6-го туру!
05.12.2022

У Вищій Лізі Києва відбулось два з трьох запланованих матчах і в обох поєдинках ледь не трапилась гучна сенсація.

В матчі «ФК Анреал» - «Авалон»(Бровари) була неймовірна інтрига. «Нереальні» у звітному матчі не могли розраховувати на свого тренера, тому діяли дуже розкуто, а моментами виглядали дуже гостро в атаці. Більше того, представники «ФК Анреал» провели ідеальний перший тайм, адже змогли зберегти ворота «сухими», а Здебський відзначився результативним ударом – 1:0. З іншої сторони у команди Олександра Славінського було чимало гольових моментів у розпорядженні, правда, пробити Кучера у стартову двадцятихвилинку не вдалось. Після відпочинку команда «Авалон»(Бровари) взяла матч під контроль і «Нереальним» ставало дедалі важче стримувати натиск суперника, а вже на 30-й хвилині підопічні Славінського заробили шестиметровий удар і Маринич впевнено реалізував цей стандарт – 1:1. Команда з Броварів робила все можливе, щоб вийти вперед, але нарвались на несподіваний гол майже з центру поля від Вдовики – 2:1. За такого перебігу подій команда Івана Шарковського спробувала втримати переможний результат, але прикрий автогол Паталаха і гол Гуреєва допоміг підопічним Олександра Славінського здобути непросту перемогу – 2:3. Зазначимо, що «Нереальні» встигли змарнувати два десятиметрові удари, а момент з третім взяттям воріт від команди «Авалон»(Бровари) викликав чималі дискусії та емоції всіх представників «ФК Анреал». Не дивлячись на поразку, команда Івана Шарковського провела дуже потужний матч.

Стосовно гри «Skidka» - «Грифон», то звітна зустріч ледь не принесла гучну сенсацію. «Грифони» з перших хвилин матчу віддали ініціативу супернику, а Ігор Байдак творив справжні дива на останньому рубежі. Можна сказати, що гравці команди «Skidka» диктували умови гри, правда, ніяк не могли втілити свою перевагу в результативні удари. З іншої сторони «Грифони» змогли витримати цей натиск і перед свистком на перерву Корзіков та Крейцберг допомогли виграти перший тайм своїй команді – 0:2. Після відпочинку підопічні Олега Шуста почали грати з 5-м польовим на постійній основі і це дало результат, адже дубль Едуарда Ткаченка і гол Медведя допоміг досягти бажаного – 3:2. Проте, цей камбек суперника не завдав психологічного удару «Грифонам», адже вже на 33-й хвилині Корзіков знову проявив себе у завершальній стадії – 3:3. Такий результат міг би задовольнити команду «Грифон», але активність підопічних Шуста допомогла здобути перемогу, оскільки Едуард Ткаченко поставив крапку у звітному протистоянні – 4:3. Вітаємо команду «Skidka» і відзначаємо класну гру «Грифонів» в першій половині матчу.