Вища Ліга VBET. Огляд 4-го туру!
21.11.2022

Завершився черговий тур Вищої Ліги VBET, а це означає, що відбулись всі матчі і відбулись серйозні зміни в турнірній таблиці.

В матчі «Грифон» - «Авалон»(Бровари) у обох команд були серйозні кадрові втрати, адже номінальні господарі знову не могли розраховувати на Дмитра Іванова, у команди Олександра Славінського не грав Гринчук та Хижняк. Звітна зустріч розпочалась з активних дії «Грифонів», тому декілька разів на виході вдало зіграв Воронков, а з часом підопічні Олександра Славінського додали в атакуючому плані, проте, перший гол пропустила команда з Броварів. На 9-й хвилині Євген Мельник віддав неймовірну передачу з власної половини поля, а Олексій Проскурі оформив важливий гол – 1:0.  Не дивлячись на пропущений м`яч, підопічні Олександра Славінського продовжували дотримуватись плану на гру та поступово перехопили ініціативу, що власну трансформувалась на «гол в роздягальню» від Андрія Пашка – 1:1. Після перерви ситуація в матчі кардинально змінилась, а підопічні Славінського невтомно штурмували ворота суперника, тому гол від Віктора Шевченка не став несподіванкою – 1:2. Правда, вже в наступній атаці Євген Мельник зумів реалізувати свою можливість – 2:2. Зазначимо, що в другому таймі «Грифони» віддали ініціативу супернику за що поплатились на 32-й хвилині, адже Козланюк знову вивів свою команду вперед – 2:3. У «Грифонів» залишалось ще достатньо часу, щоб виправити ситуацію, але вилучення Байдака і відмінна гра команди «Авалон»(Бровари) стала на заваді порятунку. Вітаємо підопічних Олександра Славінського з заслуженою звитягою!

Відносно центрального матчу туру «Агромат» - «Skidka», то тут була справжня спека. Зі стартовим свистком підопічні Олега Шуста почали штурмувати ворота суперника та створювали чимало гольових можливостей, проте, Тарас Коваленко згадав свої молоді роки і відзначався фантастичними сейвами на останньому рубежі. Більше того, підопічні Ільдара Макаєва змогли витримати натиск суперника і потім продемонстрували майстер-клас по виконанню кутових. Спочатку Віктор Пантелейчук оформив фантастичний гол ударом з льотму після передачу з кута поля, а з часом розіграш ще одного корнера трансформувався в гол Мануйленка – 2:0. На цьому неприємності для команди «Skidka» не завершились, адже вже на 13-й хвилині Руслан Савенко оформив свій гол і як виявилось останній в першій половині гри – 3:0. В другому таймі підопічні Олега Шуста спробували виправити ситуацію завдяки 5-му польовому, але пропустили швидкий гол від Миронова – 4:0. Навіть за такого рахунку команда «Skidka» продовжувала задавати темп зустрічі, а активність була нагороджена двома голами від Назарова і Войтка – 4:2. Варто зазначити, що Максим Войток оформив найкрасивіший гол чемпіонату, забивши в падінні ножицями через себе. За такого перебігу подій підопічні Ільдара Макаєва мали грати обережніше, але змогли не тільки втримати перевагу, а й обмінятись з суперником результативними ударами наприкінці матчу – 5:3. Вітаємо команду «Агромат» з дуже важливою перемогою у матчі з прямим конкурентом в боротьбі за чемпіонство.

На останок відзначимо поєдинок «МФК Десна» - «ФК Анреал». Звітна зустріч для «Нереальних» почалась швидким голом у свої ворота від Івана Веремійчука – 1:0. Не дивлячись на такий важкий початок, «Нереальні» знайшли сили, щоб виправити ситуацію, адже за справу взявся Олександр Здебський і оформив дубль – 1:2. Такий рахунок не задовольняв В`ячеслава Листопада, тому наставник був вимушений взяти тайм-аут, сказати декілька «теплих слів» своїм підопічним і вже до завершення першої половини зустрічі на табло майорів результат – 5:2. В другому таймі підопічні Листопада вирішили, що вирішили задачу, адже швидкий результативний удар вдався Сергію Мельнику – 6:2. Цей рахунок розслабив підопічних Листопада, а «Нереальні» здійснили неймовірний ривок та скоротили відставання до мінімуму – 6:5. Більше того, якби не неймовірні сейви на останніх хвилинах Артема Барібана, то «ФК Анреал» міг би врятувати цю гру. Таким чином «Нереальні» хоч поступились, але змогли дати бій. Правда, прикро, що Максим Анатолійович Онуфрійчук втік від запитань після гри, а так би ми дізнались про секрети цього неймовірного відрізку ігрового часу у виконанні «Нереальних» і чому його команда не може в такому дусі грати 40 хвилин ігрового часу.