Вища Ліга VBET. Анонс туру.
Вища Ліга VBET. Анонс туру.
23.03.2023

У Вищій Лізі VBET ввідбудуться останні матчі сезону і кожна з команд матиме можливість на мажорній ноті завершити чемпіонат.

В матчі «Skidka» - «Агромат» могла б вирішитись доля чемпіонства, але підопічні Ільдара Макаєва забагато втратили балів по ходу сезону. Більше того, в останньому матчі команда «Агромат» застосовувала всіх гравців в заявці, тому кожен міг себе проявити. Очевидно, що це прекрасний жест зі сторони Ільдара Макаєва, адже вже ніяк неможна вплинути на ситуацію в турнірній таблиці. З іншого боку команда «Skidka» також свої питання закрила, але Олег Шуст прагне, щоб його підопічні завершили сезон перемогою. Напевно, що найцікавіше у звітній грі, це те що ми нарешті дізнаємось, хто буде кращим бомбардиром сезону – Ткаченко чи Миронов? Шанси команд на успіх оцінюємо, як рівні і сподіваємось, що обійдеться без непотрібних червоних карток та травм.

Стосовно поєдинку «МФК Десна» - «SkyUp Futsal», то цей матч також без турнірного значення. Проте, підопічні Листопада дуже хочуть виграти, оскільки ще жодного разу не вигравали у «Авіаторів». З іншого боку команда «SkyUp Futsal» після поразки в матчі Кубку України з «Рятувальником»(1:2), зробить все можливе, щоб виграти, а звітну зустріч розцінювати, як один з етапів підготовки до матчу відповіді. У звітному матчі «Авіатори» фаворити, але сподіваємось, що команда «МФК Десна» зробила висновки після програного матчу новоспеченому чемпіону з рахунком 5:13.

Знайшли помилку, натисніть