Вища Ліга VBET. Анонс туру.
Вища Ліга VBET. Анонс туру.
03.03.2023

У Вищій Лізі VBET наближаються фінальні матчі відбіркового етапу, тому нас очікують запеклі баталії в найсильнішій лізі столиці.

В поєдинку «Агромат» - «Авалон»(Бровари) підопічні Олександра Славінського спробують взяти реванш за поразку з рахунком 4:2. Більше того, для гравців з Броварів потрібна лише перемога, адже цей результат дозволяє поборотись за першу четвірку, якщо всі зірки зійдуться належним чином. В свою чергу у «Агромата» завжди максимальні цілі, а те що Ярослав Заворотний не поїхав з збірною України по пляжному футболу на збори, дає можливість розраховувати Ільдару Макаєва на свого провідного виконавця. В цій парі фаворит «Агромат», але чекаємо бій від підопічних Олександра Славінського.

Стосовно гри «Грифон» - «МФК Десна», то звітна зустріч вкрай важлива для кожної з команд. «Грифони» фантастично провели 2023-й рік і не дивлячись на першу поразку від лідера, продовжують зберігати прекрасні шанси на ТОП-4. В свою чергу у «Помаранчевих» в минулому турі був відмінний шанс обіграти грізний «SkyUp Futsal», але не вдалось впоратись з цією задачею, оскільки Євген Смоловик оформив гол на останніх секундах. У звітному поєдинку підопічні Листопада готові проявити себе з кращого  боку, а результат звітної зустрічі може стати вирішальним в боротьбі за першу четвірку чемпіонату. Очікуємо дуже спекотний матч!

В матчі «SkyUp Futsal» - «Skidka», обидві команди вже вирішили задачу потрапляння в першу четвірку. Проте, «Авіаторам» вкрай необхідна перемога, щоб скоротити відстань від «Агромату» і покращити свої позиції перед фінальним етапом. В свою чергу у підопічних Олега Шуста будуть деякі серйозні кадрові втрати, тому це також може вплинути на хід зустрічі. Лідер чемпіонату вигравав у «Авіаторів» в першому колі, але зараз буде абсолютно інша гра. Шанси на перемогу оцінюємо, як рівні.

Знайшли помилку, натисніть