Вища Лiга VBET. Анонс 6-го туру!
Вища Лiга VBET. Анонс 6-го туру!
02.12.2022

В шостому турi Вищої Ліги VBET відбудуться дуже цікаві ігри, а результати матчів можуть вплинути на серйозні зміни у верхній частині турнірної таблиці.

Розпочнемо з матчу «SkyUp Futsal» - «МФК Десна». Звітну зустріч можна охарактеризувати, як «помаранчеве дербі» за кольором форми команд. «Авіатори» дуже чудово себе проявили в Кубку України та змогли обіграти «Агромат» з рахунком 3:1, але на внутрішній арені відіграли лише два матчі, через технічні причини. З іншого боку у «МФК Десна» високі цілі та задачі, а також підопічні Листопада стали справжнім відкриттям звітного сезону, адже виглядають дуже цікаво. Ще минулого року у цій парі безперечним фаворитом були б «Авіатори», але зараз оцінюємо шанси команд, як 50/50.

В поєдинку «ФК Анреал» - «Авалон»(Бровари) більш зрозуміла ситуація з фаворитом. Підопічні Олександра Славінського нещодавно в рамках розіграшу Кубку України знищили «А2», а зараз будуть грати з командою, що пропускає більше за всіх в чемпіонаті. «Нереальні» від туру до туру не роблять висновків, адже в захисті є катастрофічні проблеми, котрі чомусь ніхто і не планує виправляти. Максим Онофрійчук ніяк не може знайти баланс між грою в захисті та в атаці, тому «нереальні» вже отримали 32 м`ячі у свої ворота. Прогнозуємо результативну гру, а фаворит в цій парі «Авалон»(Бровари).

Стосовно протистояння «Skidka» - «Грифон», то цей поєдинок буде дуже непростим для номінальних гостей. «Грифони» перебувають на останній сходинці в турнірній таблиці і ніяк не можуть покращити свою ситуацію з заліковими балами. В свою чергу у підопічних Олега Шуста лише одна втрата в сезоні, тому у звітному поєдинку «Skidka» не може собі дозволити втратити залікові бали. Хотілось би знайти у цьому протистоянні, але швидше за все підопічні Олега Шуста здобудуть більш ніж впевнену перемогу.

Знайшли помилку, натисніть