Вища Ліга VBET. Анонс 3-го туру!
Вища Ліга VBET. Анонс 3-го туру!
11.11.2022

В черговому турі Вищої Ліги VBET «Грифони» спробують поборотись за першу перемогу в сезоні, «МФК Десна» та «Авалон»(Бровари) зроблять все можливе, щоб здобути більше ніж один бал, а «Нереальні» спробують зіпсувати настрій «SkyUp Futsal».

Почнемо з матчу «Грифон»-«Агромат». «Будівельники» провели дуже потужну трансферну компанію і змогли вже оформити один заліковий бал, проте, це далеко не те, що потрібно підопічним Ільдара Макаєва. З іншої сторони «Грифони» дуже несподівано поступились «ФК Анреал», тому зараз необхідно прикласти максиму зусиль, щоб здобути залікові бали. «Грифони» розраховують на шалений досвід, техніку та швидкість Дмитра Іванова, котрий в цьому сезоні буде головною ударною силою команди. Проте, у звітному поєдинку представники «Агромату» фаворитами, але якщо недооцінять суперника, то можуть не дорахуватись залікових балів.

В поєдинку «МФК Десна» - «Авалон»(Бровари) підопічні В`ячеслава Листопада мають прекрасний шанс здобути максимальний результат, адже попередня гра з «Агроматом» була дуже солідна у виконанні «Помаранчевих». В свою чергу підопічні Олександра Славінського не зможуть розраховувати на Віталія Воронкова, а воротар, як відомо це пів команди. Проте, у Віталія є молодий та амбіційний дублер, а в атаці Гуреєв може шокувати суперника. Стосовно прогнозу, то шанси на успіх оцінюємо 60/40 на користь «МФК Десна».

Стосовно гри «ФК Анреал» - «SkyUp Futsal», то для команди Івана Шарковського цей поєдинок буде максимально непростим іспитом. «Нереальні» не так давно змогли обіграти «Грифонів», але у грі з командою «Skidka» зазнали фіаско. В свою чергу у «Авіаторів» максимальні цілі та задачі, тому підопічні Юрія Мельника не можуть собі дозволити втрачати бали у грі з командою, котра не так давно повернулась до Вищої Ліги. Сподіваємось на характер «Нереальних», але «Авіатори» безперечні фаворити.

Знайшли помилку, натисніть