Вища Ліга VBET. Анонс 10-го туру.
Вища Ліга VBET. Анонс 10-го туру.
26.01.2023

У Вищій Лізі VBET заплановано три дуже цікаві поєдинки, тому сподіваємось, що всі команди продемонструють свою кращу гру.

В матчі «Агромат» - «Грифон» підопічні Ільдара Макаєва фаворити, якщо проаналізувати останні потужні виступи команди Анатолія Тадая і якість гри. Проте, «Грифони» стали справжнім відкриттям січня, адже змогли у двох матчах оформити 4 пункти і демонструють фантастичний характер. В першому колі представники «Агромату» виграли за рахунку 2:0, але зараз у «Грифонів» з’явився перспективний Стрельченко та амбіційний Маринич, тому нас очікує дуже цікава та результативна гра. Шанси команд на успіх оцінюємо 60/40 на користь «Агромату», але якщо «Грифони» зіграють так само, як у стартових матчах 2023-го року, то мають всі шанси відібрати бали у грізного суперника.

Стосовно поєдинку «МФК Десна» - «Авалон»(Бровари), то в першому колі команди влаштували феєрію результативних ударів(5:2), проте, зараз буде абсолютно інша гра. Підопічним Олександра Славінського після поразки в першому матчі Кубку України вкрай необхідна звитяга на внутрішній арені. З іншого боку у «МФК Десна» задача увірватись в ТОП-3, а для цього необхідно здобути максимальний результат та розраховувати на втрату балів «SkyUp Futsal». Звітна гра буде вкрай важлива для обох команд, тому шанси на успіх оцінюємо, як рівні.

На останок відзначимо поєдинок «SkyUp Futsal» - «Анреал Mobby». «Нереальні» після успіхів «Грифонів» опинились на останній сходинці в турнірній таблиці. Підопічні Максима Онуфрійчука зроблять все можливе, щоб здійснити гучну сенсацію, адже навіть нічия у звітній грі буде великим успіхом. З іншої сторони у «Авіаторів» стоїть задача лише перемогти, адже втрата балів може дуже дорого коштувати у підсумку. Прогнозуємо результативний поєдинок та перемогу підопічних Юрія Мельника і нагадаємо, що попередній матч за участі цих команд завершився з рахунком 9:3.

Знайшли помилку, натисніть