Вища ліга Parimatch чемпіонату Києва. Огляд 13 туру
Вища ліга Parimatch чемпіонату Києва. Огляд 13 туру
22.02.2021

Підбиваючи підсумки 13-го туру, можна сказати, що всі матчі порадували результативністю, а також не обійшлось без грандіозних камбеків. Більше того, в 5 поєдинках було оформлено 35 результативних ударів, а головне, що не було показано жодної червоної картки і всі матчі були зіграні максимально коректно.

Почнемо з матчу «2TDK» – «Сервіт». Підопічні Мельника-Драбика не кращим чином увійшли в гру і вже на 1-й хвилині отримали пенальті у свої ворота, а вирок арбітра впевнено реалізував Романовський – 0:1. На цьому неприємності для «2TDK» не завершились, оскільки за декілька хвилин маестро вивів на порожні ворота Савчука, а Євген скористався своєю гольовою можливістю – 0:2. Команда «Сервіт» дуже потужно стартувала і отримала закономірну перевагу в результаті, але ближче до середини першої половини гри заробила непотрібний пенальті у свої ворота. До позначки підійшов Кульгук і не зумів реалізувати цей стандарт. Дмитро не скористався своїм шансом переломити хід гри, тому гравці «Сервіту» продовжували діяти першим номером. Підопічні Олега Шайтанова почувались максимально комфортно і мали нагоду вбити всю інтригу остаточно, щоправда Негель на останньому рубежі діяв максимально надійно. Стосовно атак «2TDK», то  в першому таймі особливо моментів у підопічних Мельника-Драбика не було, тому на перерву команди пішли з результатом 0:2. Після відпочинку команда «2TDK»   оформила швидкий гол, а Іван Іванюк подарував надію на інтригу – 1:2. Щоправда вже на 24-й хвилині Демиденко гарматним ударом зі штрафного знову зробив перевагу своєї команди доволі комфортною – 1:3. Очевидно, що такий рахунок розслабив підопічних Олега Шайтанова. А команда «2TDK» в другій половині зустрічі заграла по-новому. Більше того, «Сервіт» втратив територіальну перевагу, а підопічні Мельника-Драбика змогли звести матч до нічиєї – 3:3. Таким чином колектив «2TDK» зумів перевернути гру та оформити камбек. В свою чергу «Сервіт» нічия не влаштовувала, тому підопічні Олега Шайтанова почали активніше підключати Дєнюжкіна до своїх атак. Можна сказати, що останні хвилини зустрічі пройшли на зустрічних курсах, а долю матчу вирішив Вадим Атаманенко, оформивши вирішальний гол за 30 секунд до фінальної сирени – 3:4. Таким чином підопічні Олега Шайтанова знову здобувають перемогу наприкінці зустрічі, а колектив «2TDK» провів дуже якісний другий тайм і не заслуговував на поразку, але вже три тижні поспіль не може набрати залікових балів.

Відносно поєдинку «Skidka» – «Griffin», то цей матч безперечно був центральним в турі. Підопічні Олега Шуста дуже жваво увійшли в гру і з перших хвилин пішли в атаку великими силами. Очевидно, що команда «Skidka» зробила ставку на швидкий гол, щоправда пробити Максима Максименка ніяк не вдавалось. З іншої сторони команда «Griffin» чимало сил витрачала на оборону, а також проводила свої контрвипади. Проте, підопічні Варениці в середині першої половини зустрічі пропустили два м’ячі у свої ворота. Спочатку Галицький замкнув передачу Саківського, а вже на 13-й хвилині Клименко розрядив свою гармату з-за меж штрафного майданчика – 2:0. Такий рахунок мотивував підопічних Євгена Варениці, але відігратись не вдалось, оскільки Коллінс змарнував два виходи один в один. Натомість наприкінці тайму Цой продемонстрував індивідуальну майстерність і оформив дуже красивий гол, поставивши крапку у першій половині матчу – 3:0. Після відпочинку команда «Griffin» заграла зовсім по-іншому, оскільки Євген Варениця знайшов декілька «теплих слів» для своїх підопічних. Більше того, вже на 25-й хвилині Коллінс оформив гол в падінні через себе і почав камбек своєї команди – 3:1. В цій ситуації Олег Шуст вирішив ризикнути та випустив 5-го польового. Такий хід не приніс бажаного результату, а навпаки додав неприємностей колективу «Skidka». Адже Моторний та Тищенко покарали суперника за помилки і оформили голи у порожні ворота – 3:3. За такого розвитку подій гра набрала нових обертів, а команда «Griffin» навіть не думала зупинятись. Особливо це стосувалось Коллінса, адже харизматичний форвард вистрілив покером – 3:6. Підопічні Олега Шуста несподівано опинились в критичній ситуації і кинулись рятувати матч за рахунок 5-го. З іншого боку підопічні Варениці спробували надійно відіграти в захисті та зберегти результат, але не впорались з цією задачею. Оскільки команда «Skidka» відігралась та звела гру до нічиєї – 6:6. Таким чином знову сильнішого виявити не вдалось і у підсумку обидва колективи отримали по одному балу.

На черзі поєдинок «Inter» – «Budmonster». Обидві команди підходили до гри не в оптимальних фізичних кондиціях, адже відіграли свої матчі 1/4 фіналу Кубку України. Можливо саме через втому, по першим хвилинам зустрічі важко було віддати комусь перевагу. Матч був максимально рівним, без особливих швидкостей та гольових моментів. Кожен хотів зіграти максимально обережно, а перший результативний удар довелось чекати аж 7 хвилин. Микола Кібиш скористався помилкою суперника в штрафному майданчику і розрядив свою гармату – 0:1. Цей гол додав швидкості в матч,  а підопічні Віталія Нестерука стали більше часу проводити в атаці. Команда «Inter» прагнула відігратись і штурмувала ворота суперника. Натомість «Будівельники» дуже грамотно оборонялись, але на 14-й хвилині заробили непотрібний штрафний на власній половині поля. До м’яча підійшов Вадим Дробашко і першим своїм ударом у грі зумів оформити гол – 1:1. У обох команд залишалось чимало часу в першій половині зустрічі, для переможного м’яча, але до перерви визначити сильнішого не вдалось. Після відпочинку команда «Inter» заволоділа територіальною перевагою. Підопічні Віталія Нестерука тримали в напрузі захист суперника та діяли першим номером. Проблема була лише в тому, що «Будівельники» дуже якісно оборонялись та проводили свої гострі контрвипади у відповідь. За такої динаміки матчу, черговий гол був оформлений аж на 34-й хвилині зусиллями Ярослава Заворотного – 2:1. Підопічні Нестерука досягли бажаного, а команда «Budmonster» пішла ва-банк і стала награвати 5-го польового. Такий хід дозволив відігратись, а Андрій Потапов записав черговий важливий гол собі в актив – 2:2. Нічийний результат не задовольняв жодну із команду, тому наприкінці матчу «Inter» та «Будівельники» награвали 5-го при атаках, щоб здобути перемогу, але більше ніхто не зумів змінити рахунок на табло. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию і кожен колектив отримав по одному пункту собі в актив.

Відносно матчу «Альтернатива» – «Grifon», то тут все було максимально цікаво. Підопічні Дмитра Шувалова зі стартовим свистком кинулись в атаку в надії забити гол, але не впорались з цією задачею. Більше того, вже на 2-й хвилині Пашко вивів «Альтернативу» вперед,  а за декілька миттєвостей Садовський подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. Можна сказати, що підопічні Миколи Костенка продемонстрували 100% реалізацію. Проте, команда «Альтернатива» продовжувала дотримуватись свого плану на матч і грала другим номером. Звичайно, це був ризик, але хто не ризикує, той не п’є шампанського. «Грифони» володіли колосальною перевагою в ігровому плані та мали  в своєму розпорядженні чимало гольових моментів, щоправда Сабатюк діяв безпомилково. Голкіпер «Альтернативи» став героєм першої половини матчу. Після перерви підопічні Дмитра Шувалова продовжували грати першим номером, але знову захопились атакою і не вгледіли Шевчука – 3:0. Проте, вже на 23-й хвилині «Грифони» змогли скоротити відставання в рахунку, завдяки автоголу Гавенка, але вже за мить Ширай також записав автогол собі в пасив – 4:1. Обмінявшись такими «люб’язностями», команди продовжували дотримуватись свого плану на гру, а «Грифони» не зупинялись ні на хвилину. Підопічні Дмитра Шувалова нестримно атакували і врешті-решт забили гол своїми силами, завдяки Євгену Шайдюку – 4:2. Зазначимо, що «Грифони» прагнули відігратись, щоправда результативний удар  Масальова наприкінці зустрічі розставив все на свої місця – 5:2. Вітаємо «Альтернативу» з перемогою, а підопічні Дмитра Шувалова хоч і провели сильний матч, але поступаються.

На останок відзначимо протистояння «Софія-Phiten» – «ХІТ-2». Звітна зустріч була цікава тим, що в першому колі матч завершився результативною нічиєю 5:5, а також відзначимо, що обидві команди тренує В`ячеслав Листопад, але зараз він був на тренерському містку дублерів «ХІТа». Правда, присутність тренера не допомогла «кабельникам» у першій половині матчу. Оскільки гравці «Софії-Phiten» домінували на паркеті, а Іван Ткаченко не втомлювався рятувати свій колектив від вірного голу.  Голкіпер «ХІТа» блискуче грав на останньому рубежі та своїми діями втілював впевненість в партнерів по команді. Більше того, Сергій Макаренко зумів оформити гол та покарати суперника за море змарнованих нагод – 0:1. Проте, не дивлячись на пропущений м`яч, команда «Софія-Phiten» грала більш ніж переконливо і наприкінці тайму шокувала своїх опонентів 4-ма результативними ударами – 4:1. Можна сказати, що дублерам «ХІТа» не вистачило кількох хвилин, щоб за мінімальної переваги піти на перерву. У другій половині матчу «кабельники» стали агресивніше діяти в атаці, щоправда не реалізовували виходи 2 в 0, а також 3 в 1. Юні виконавці «ХІТа» поспішали, тому не могли зі своїх моментів витиснути максимум. З іншого боку представники «Софії-Phiten» грали по рахунку, а також мали шанс забити супернику у порожні ворота, адже «кабельники» атакували з 5-м, щоправда не впорались з цією задачею. Правда, це не важливо, адже всі голи були забиті в таймі першому і 4-х результативних пострілів виявилось достатньо для перемоги. Вітаємо команду Сергія Шугайла з перемогою!

Олександр Лаврик, пресслужба ФФзК

Pari Match
Знайшли помилку, натисніть