Вища лігa Parimatch чемпіонату Києва. Анонс туру
Вища лігa Parimatch чемпіонату Києва. Анонс туру
20.01.2022

Вища Ліга готова порадувати своїх прихильників ТОП-матчами і нас очікує справжня спека у всіх поєдинках.

«Сервіт» зіграє з командою «Grifon» і спробує обіграти дуже непоступливого суперника. Адже в першому колі підопічні Олега Шайтанова розписали бойову нічию 4:4, але зараз такий результат ніяк не може задовольнити діючого чемпіона. В свою чергу у «Грифонів» після перебудов в тренерському штабі є ціле друге коло в розпорядженні, щоб покращити свої позиції. Проте, фаворит матчу команда «Сервіт».

В матчі «Inter» - «Budmonster» підопічні Руслана Драбика спробують зупинити грізного суперника. Представники «Intera» продовжують боротьбу за Кубок України, а також встигли підписати Кефу та Анцибора, тому можна сказати, що 2022-й рік починається з серйозних підсилень. З іншого боку у «Будівельників» немає таких гучних трансферів, але позитивний результат у звітному поєдинку дозволить розраховувати на боротьбу за верхню частину турнірної таблиці. Фаворит в цій парі «Inter», а «Будівельники» спробують відібрати бали у одного із лідерів чемпіонату.

На останок відзначимо супер-матч «SkyUp 2» - «Clust». Звітна зустріч максимально принципова та гаряча, адже до команди «Clust» перейшов Ростислав Семенченко і Максим Чеберяк, котрі ще нещодавно феєрили в складі «Авіаторів». Проте, команда «SkyUp2» налаштована більш ніж рішуче, адже прагне взяти реванш за поразку 3:7 і перемога допоможе підтвердити свої амбіції на чемпіонство. Стосовно прогнозу, то шанси команд на успіх оцінюємо, як 50/50.

Знайшли помилку, натисніть