ІІІ благодійний Кубок ЗСУ. Підсмумки. Волонтерська частина.
ІІІ благодійний Кубок ЗСУ. Підсмумки. Волонтерська частина.
19.05.2022

Завдяки учасникам третього благодійного турніру під егідою федерації футзалу Києва, для збору коштів на потреби Збройних сил України, речей для переселенців та провізії, ми тепер сміливо можемо порадіти нашими здобутками! 

До Благодійного фонда Сергія Притули наші учасники перерахували 2000 грн! Фонд Сергія Притули дуже відомий і вже давно знаходиться на ключових ролях у постачанні амуніції, коптерів, тепловізорів, безпілотників, автівок та багато інших плюшок для наших військових! 
На офіційний рахунок Збройних Сили України у Національному банку України наші учасники перерахували 8500 грн! 

До благодійного фонду «Повернись живим» було перераховано 6000 грн! З часу заснування в 2014 році, Повернись Живим стала найбільшою організацією, що забезпечує Збройні Сили України. Тепловізори, каліматори, засоби індивідуального захисту, планшети із програмним забезпеченням “Армор” для виявлення артилерії, тренінги і це далеко не весь список чим фонд  «Повернись живим» допомагає нашим героям!

Також було зібрано приблизно 100 одиниць одягу та взуття, який був переданий волонтерам для відправки у Чернігівську область (Нова Басань), та для потреб вимушених переселенців з міста Героя Маріуполь. 

Окрему подяку хочеться висловити організатору команди Атлант-Буд, Владиславу Любарцю, який вніс вагомий внесок до збору одягу і цілком заслужено отримав приз головного волонтера!

Наостанок, хочеться подякувати всім, учасникам цього великого волонтерського руху! Разом ми сила! Разом до перемоги!


Також висловлюємо подяку нашим партнерам - компанії Select, Sky Arena, Tango Sport, X-PARK та нашому незмінному питному партнеру компанії Причиста! 

До зустрічі на наступному благодійному турнірі! Разом до перемоги!

Знайшли помилку, натисніть