Суперліга. Огляд 3 туру!
Суперліга. Огляд 3 туру!
30.05.2023

Авалон (Бровари) - ARDI Logistics 1:2
У цьому захопливому протистоянні Авалон і ARDI Logistics зійшлися на полі з метою здобути важливі очки. Зустріч розпочалася активно і голкіпери обох команд з перших хвилин були у “справі”. На 8-й хвилині Карбула Олександр з Авалону відкрив рахунок, використовуючи приховану передачу від Сергія Степаненка. Однак, перевага Авалону не тривала довго. Вже наступної хвилини, Семенченко Ростислав з ARDI Logistics відзначився потужним ударом у дев'ятку воріт, зрівнюючи рахунок. Цей гол підняв настрій гостям, і гра стала ще більш напруженою та емоційною.

У другому таймі обидва колективи продовжували боротися за перемогу. На 16-й хвилині Бакум Роман з ARDI Logistics виявився у центрі уваги, сам розпочавши атаку і завершивши її голом, даруючи своїй команді перевагу, 1:2. Як виявилося пізніше, цей гол став вирішальним у матчі. Звичайно, господарі спробували врятувати матч, але гра з підключенням голкіпера до атак у них явно не пішла.

Матч між Авалоном і ARDI Logistics виявився цікавим і емоційним, де обидві команди показали свої сильні сторони. Гравці боролися на кожному метрі поля, створюючи небезпеку перед воротами суперника. ARDI Logistics зуміли здобути важливу перемогу, показавши хорошу командну гру та ефективність у реалізації шансів.

DIRECT - Star 0:4
У матчі між DIRECT і Star, команда Star в черговий раз продемонструвала свою силу і ефективність, забивши чотири голи та здобувши переконливу перемогу з рахунком 4:0. Вже на третій хвилині гри, Корнійчук Олександр відкрив рахунок, реалізувавши свій момент. Невдовзі Олійник Сергій подвоїв перевагу команди Star, забивши другий гол на 8-й хвилині. Не втрачаючи ініціативи, команда Star продовжувала атакувати і показувати високу якість гри. На 12-й хвилині Полещук Андрій забив третій гол, підсилюючи перевагу своєї команди. 

У другому таймі команда DIRECT намагалася змінити хід гри, але команда Star не знизила темпу. На 22-й хвилині Чепорнюк Сергій вразив ворота DIRECT і забив четвертий гол для зіркових. Далі білі продовжували контролювати гру. На останніх хвилинах матчу опоненти почали синхронно грати з п'ятим польовим, але вагомих дивідендів у вигляді голів, цей тактичний хід нікому не приніс.

Цей матч був під повним домінуванням команди Star, яка продемонструвала відмінну гру в обороні та атаці. Вони ефективно використовували свої моменти і забивали голи з великою впевненістю. З іншого боку, команда DIRECT мала важкий матч і що головне - вони отримали безцінний досвід!

 

Знайшли помилку, натисніть