Суперліга. Огляд 1 туру!
Суперліга. Огляд 1 туру!
15.05.2023

ДЕСНА - STAR 1:3
У матчі між Десною та командою STAR, результативну перемогу здобула команда гостей з рахунком 1:3. Цей поєдинок був емоційним і динамічним з моментами біля воріт з обох сторін. У першому таймі Маринич Андрій з команди STAR відкрив рахунок вже на 5-й хвилині, забивши гол і вивівши свою команду вперед - 0:1. Господарі спробували відповісти, але не змогли реалізувати свої можливості. В знаки дався важкий перехід з паркету на штучне покриття для Десни. Полещук Андрій на 11-й хвилині забив другий гол для своєї команди, а Бородаєнко Андрій на 13-й хвилині збільшив перевагу гостей до 0:3. 

Десна точно не очікувала такого перебігу подій і Листопад Вячеслав в перерві зробив певні коригування у тактиці на гру. на 20-й хвилині Десна зуміла забити гол, влучним пострілом відмітився Макаренко Сергій - 1:3. У подальшому господарі продовжували тиснути і зіркові все частіше прибігали то тактики фолу. На 27-й хвилині Десна отримала можливість скоротити відрив, але Данилів Віктор не зміг реалізувати дабл-пенальті, пробивши максимально невдало. 

Команда STAR заслужено здобула перемогу, проявивши високу ефективність у використанні моментів. Десна же продовжувала боротьбу, але не змогла відвернути поразку в цьому поєдинку.

Авалон - DIRECT 4:5
Матч між Авалон і DIRECT завершився з рахунком 4:5 і став дуже напруженим і захоплюючим протистоянням і поки що, головною сенсацію літнього сезону! У першому таймі Аніскін Артем забив перший гол вже на 1-й хвилині, відкривши рахунок на користь Авалону. Однак, Буханевич Тимофій з  DIRECTу швидко відповів голом на 2-й хвилині, встановивши рівновагу на табло. Після цього Лось Валентин, відзначився голом на 6-й хвилині і неочікувано вивів свою команду вперед з рахунком 1:2. Такого старту важко було очікувати! Але більш досвідчений Авалон зібрався і Комар Григорій на 9-й хвилині вирівняв рахунок на 2:2, а Степаненко Сергій на 12-й хвилині забив третій гол для Авалону, повернувши їх вперед. Проте, DIRECT не збирався здаватися і зумів відновити рівновагу. Тоток Арсен на 13-й хвилині зрівняв рахунок на 3:3. На останніх секундах тайму, Степаненко Сергій відповів своїм другим голом на 14-й хвилині, після досить стрімкої контратаки.

Втім, DIRECT це ніяк не змутило. В перерві матчу гості завелися не на жарт. Молодий колектив Макаєва Ільдара повірив в себе і  продовжував виступати рішуче і шукав можливість на результативну атаку. Буханевич Тимофій на 24-й хвилині знову вирівняв рахунок на 4:4. А на 25-й хвилині гості скористалися черговою помилкою Авалону і  Тоток Арсен, забив п'ятий гол своєї команди. Щоб врятувати матч, у колективу з Броварів часу було обмаль, але вдача в цей день відвернулася від фавориту.

Отже, матч завершився перемогою команди DIRECT з рахунком 4:5. Це був захоплюючий поєдинок, де темна конячка показала майстерність в реалізації моментів , і де обидві команди проявили високу ефективність та бажання перемоги.

Знайшли помилку, натисніть