Суперліга. Анонс вікенду
Суперліга. Анонс вікенду
04.07.2024

В поточному ігровому вікенді офіційно завершиться перше коло змагань у літній Суперлізі. Разом з тим лідер на 100% залишиться незмінним.

DIRECT - Grasser 
Господарі поки що єдиний колектив Суперліги, який не набрав жодного балу. Автомобілісти провели декілька потужних поєдинків, але так і не змогли поповнити свою скарбничку. В цілому DIRECT, як ми неодноразово згадували, ставить за мету  підготуватися до зимового сезону. А от у ландшафтників задачі зовсім інші. Після трьох успішних стартових турів Grasser йшов в когорті лідерів і за втраченими балами вони були головними претендентами на чемпіонство, втім розгромна поразка від Авалону з рахунком 0:4, трохи загальмувала їх ходу. Якщо для Grasser все більш менш зрозуміло, то ландшафтникам треба тільки перемога, яка і далі дозволить бути в групі лідерів. Але варто зауважити той факт, що господарі хоч і не мають жодного балу, але ми впевнені, що їх перші здобутки не за горами!

Десна - Агромат
Цей батл можна сміливо назвати ключовим в поточному вікенді. Десна зараз розривається на два фронти і при цьому всюди показує солідні результати. В пляжному футболі вони вийшли в Вищу лігу, а в Суперлізі деснянці мають десять балів і займають друге місце. Агромат в свою чергу зіграв лише чотири гри і має вісім балів і гру в запасі. Також важливим є той факт, що плиточники не мають жодної поразки. В рамках Вищої ліги колективи зустрічалися двічі, і якщо в матчі відкритті була зафіксована нічия, то в срібному поєдинку для Десни, розгромну перемогу здобув Агромат, при цьому в рамках півфіналу Кубку Києва, Десна хоч і в серії пенальті, але здобула першу історичну перемогу над Агроматом. Поточна дуель має стратегічне значення в боротьбі за титул і її переможець вийде на чисте друге місце.


Знайшли помилку, натисніть