Суперліга, анонс 6 туру
Суперліга, анонс 6 туру
28.06.2024

В поточному вікенді Суперліги, команди будуть грати свої пропущені поєдинки, а ми в свою чергу можемо отримати нового лідера!

Grasser - Авалон
Ландшафтники зараз зіграли найменше всіх матчів і при цьому вони за пропущеними балами є тіньовими лідерами. Цього літа Руслан Драбик зміг зібрати зірковий склад який показує гру і дає результат. Навіть дискваліфікація Володимира Негеля не повинна завадити дати бій володарю цьогорічного кубку Києва. Авалон також зібрав не менш потужний склад, але за інсайдерською інформацією в цей день у них будуть певні кадрові проблеми. Для Олександра Славінського буде стояти не проста задача ким замінити Дмитра Шульгу, втім на 100% відомо, що після цього вікенду Авалон залишиться лідером Суперліги. Цей довгоочікуваний поєдинок в черговий раз був під загрозою зриву і все ж таки після довгих перемовин він був призначений. 

ARDI Logistics - Direct
Логісти після поразки від Авалона минулих вихідних майже на 100% втратили можливість відстояти свій титул переможця Суперліги останніх років. Але звичайно чисто теоретичні шанси у господарів ще є, але в даному випадку все залежить не від них. Щодо Direct, то цей молодий колектив, також не має жодного балу, втім задача у них інша. Для гостей головне якісно підготуватися до старту у Вищій лізі, в той час для ARDI Logistics за мету стоїть лише перемога у турнірі. Звичайно за рівнем гри і підбором гравців  ARDI переважає свого опонента, але тотальних не фарт в команді Євгена Нецюка переслідує їх чотири матчі і питання лише в тому, коли він закінчиться. 

 

Знайшли помилку, натисніть