Суперліга, анонс 5 туру
Суперліга, анонс 5 туру
21.06.2024

В Суперлізі цього тижня відбудеться декілька доленосних поєдинків і в одному з них ми дізнаємося чи буде у нас новий чемпіон.

Агромат - Grasser
Плиточники минулого вікенду у доволі не простому поєдинку змогли здолати ARDI Logistics з рахунком 3:0 і ця звитяга дозволила їм суттєво покращити свої турнірні позиції. При чому у Агромату був відсутній ряд ключових гравців. Grasser в свою чергу у доволі нервовому та емоційному матчі здолав Десну і нині вони єдина команда яка має 100% показник набраних балів у зіграних матчах, яких лише два. В зимовому сезоні Агромат в обох матчах переміг ландшафтників, правда всі перемоги були доволі не простими. Зараз амбіції у команд дещо різні, втім це не повинно завадити справжній битві характерів. 

Десна - DIRECT
Деснянці після прикрої поразки від Grasser втратили першу сходинку і нині вони треті. Правда варто відмітити, що колектив В’ячеслава Листопада грав без свого лідера Артема Щура, який був задіяний у матчах за збірну України на чемпіонаті світу по студентам. Щодо DIRECT, то вони видали феноменальний матч проти Авалону, але у підсумку програли 3:4 і зараз вони продовжують замикати турнірну таблицю. Але тут варто зазначити, що не все так погано для гостей. Як ми бачимо у них є шалений потенціал, але банальний брак досвіду поки що не дозволяє їм набрати залікові бали. Також варто зазначити, що і Десні через певні кадрові проблеми буде дуже важко здобути перемогу. 

Авалон - ARDI Logistics
Броварчани завдяки перемозі над DIRECT вийшли на одноосібне перше місце і зараз для них стоїть стратегічна задача його втримати. Для логістів після сухої поразки від Агромату стоїть максимально складна задача - не просто перемогти Авалон, а і перемагати у всіх своїх наступних поєдинках, і сподіватися на диво. Дива звісно трапляються, але тут ймовірність прямо скажемо мінімальна на збереження звання Чемпіона літньої Суперліги. Разом з тим Авалон також має просто шалену мотивацію і тільки підсумкова перемога в турнірі зможе задовольнити їх амбіції.

Знайшли помилку, натисніть