Суперліга, анонс 4 туру
Суперліга, анонс 4 туру
14.06.2024

Поточний вікенд в літній Суперлізі буде доволі цікавим. В ньому відбудуться один матч першого туру, один матч четвертого і один шостого. 

Grasser - ДЕСНА
Ландшафтники лише починають свій шлях в суперлізі. Ну як, вони зараз мають найменшу кількість зіграних ігор і тепер, якщо ми не помиляємося, у них вже немає шляхів відступу. При цьому стартова перемога над логістами вивела їх в ранги фаворитів турніру. Втім по одному матчу важко виявити реальну спроможність Grasser. ДЕСНА в свою чергу йде доволі впевнено, зігравши три поєдинки і маючи сім балів в активі і разом з тим першу сходинку! Історія очних батлів поки що не надає нікому перевагу - всі зустрічі проходили в безкомпромісний боротьбі і жодного разу в них не був визначений переможець.

ARDI Logistics - АГРОМАТ
Для головного фавориту літньої Суперліги дуель проти Агромату, ледь не останній шанс зачепитися за загальну перемогу. Перші два програних матчі стали для логістів не просто холодним душем, а чимось більше - скоріше це все був вагомий удар по амбіціям. Щодо плиточників, то вони зіграли також два поєдинки, в яких заробили чотири бали, що є доволі не поганим здобутком. Історія очних дуелей в опонентіва не така й велика, а то було ще в далекому 2021 році і тут поки що перевага на боці логістів. Втім на нашу думку Агромату буде дуже легше, адже у них є право на помилку, а для ARDI Logistics або пан, або пропав.

Авалон (Бровари) - DIRECT
Броварчани минулого вікенду не тільки перервали переможну ходу Десни, а і додали інтриги у боротьбі за першість. При цьому Авалон втратив через важку травму Олексія Нагорного і тут нам варто очікувати повернення неперевершеного Павла Чабанова. DIRECT зараз займає останнє місце, але вони б'ються в кожній грі, і поки що жоден їх опонент не може похизуватися легкою перемогою. Для гостей літня Суперліга це великий досвід перед стартом сезону у Вищій лізи! Варто зазначити, що цей поєдинок було погоджено останнім і тим більше непередбачуваним він обіцяє бути, адже часу у команд на підготовку до нього мінімум. 

Знайшли помилку, натисніть