Суперліга, анонс 3 туру
Суперліга, анонс 3 туру
07.06.2024

Поточний ігровий вікенд знову буде неповний, втім ми впевнені на 100%, що це ніяк не завадить справжній зарубі у двох інших двобоях!

"Авалон (Бровари)" - МФК Десна
Це вже дуже цікаво! Між собою зустрінуться поточний лідер суперліги, фіналіст Кубку Києва, бронзовий призер Вищої ліги - МФК Десна та Володар Кубку Києва - Авалон! Це означає, що цей поєдинок отримує статус центрального в цьому ігровому вікенді. Щодо настроїв команд, то тут варто зазначити, що господарі налаштовані тільки на перемогу в турнірі і їх кадрове підсилення та максимальна глибина складу говорить сама за себе. А ось Десна розцінює літню частину сезону, як підготовку до “зими” та банально підтримку фізичної форми.

DIRECT - АГРОМАТ
Молодий колектив господарів спробує свої сили, проти чемпіона Києва з футзалу у Вищій лізі, Агромату. DIRECT встиг зіграти два поєдинки в яких зазнав дві поразки, але варто зазначити, що для Десни і Авалону не було легкої прогулянки. Агромат в свою чергу після нічиєї з Авалоном має один бал в активі і дискваліфікацію Олега Миронова на одну гру. На перший погляд тут все очевидно. Досвідчені плиточники повинні легко вирішити всі питання, але DIRECT який розцінює літню суперлігу, як підготовку до Вищої ліги може влаштувати справжній сюрприз.

Знайшли помилку, натисніть