Суперліга. Анонс 2 туру!
Суперліга. Анонс 2 туру!
18.05.2023


Авалон (Бровари) - Star
У другому турі Суперліги відбудеться захоплюючий поєдинок між командами Авалон (Бровари) та Star. Обидві команди отримали неочікувані результати в першому турі. Авалон минулого вікенду зазнав поразки від Діректу з рахунком 4:5, що стало несподіванкою для багатьох і справжньою сенсацією. Однак, це лише поштовх для команди, щоб виправити свої помилки і продемонструвати свій потенціал у цьому матчі.

Star також здивував у першому турі, перемігши у принциповому матчі Десну з рахунком 3:1. Цей успіх збільшив їхню впевненість і додав мотивації перед наступними поединками. Ці дві команди мають спільного тренера - Олександра Славінського, що робить цей матч ще цікавішим. Він має глибокі знання команд та їхніх сильних сторін, що може призвести до цікавих, тактичних і нестандартних рішень.

ARDI Logistics - МФК Десна 
Поточне протистояння - це дуже очікуваний матч другого туру Суперліги. ARDI Logistics пропускав перший тур і тепер готовий почати запеклу боротьбу за головний трофей. Десна-Гостомель також має мету підтвердити свій потенціал після несподіваної поразки у попередньому матчі від Star.

Обидві команди мають вражаючу історію. ARDI Logistics тричі вигравала Суперлігу і претендує на одержання наступного титулу. В той же час, МФК Десна, стала найсильнішою аматорською командою України у цьому сезоні і не хоче зупинятися на своїх досягеннях. Цей матч обіцяє бути високоінтенсивним і визначальним для обох команд. Логісти зосереджені на своїх уміннях та досвіді, тоді як Десна розраховує на свою відносно молоду та амбітну команду яку розбавляє над досвідчений Віталій Нестерук.

Знайшли помилку, натисніть