Sun League. Огляд вікенду!
Sun League. Огляд вікенду!
30.08.2023

Боротьба за головні нагороди літнього чемпіонату досягла свого апогею, а розв’язка була просто фантастична!

League А
DeLonghi - 2Т

У обох опонентів з загальною мотивацією на цей поєдинок все було гаразд і цей факт обіцяв подарувати нам футзал найвищого рівня від майстрів своєї справи! Господарі доволі швидко повели в рахунку. Вже на старті дуелі, Олександр Федотов дуже хитрим ударом відкрив рахунок. Далі поки 2Т шукали шлях до воріт опонента, DeLonghi почали грати на контратаках і це в них гарно виходило. На 8-й та 11-й хвилинах Олександр Уруцький оформив дубль і рахунок 3:0 на табло радував око не тільки вболівальникам білих. На 12-й хвилині Ігор Кострома своїм голом повернув інтригу у гру. В другому таймі гості взвинтили темп і усіма силами старалися врятувати матч, але командна гра у них не зовсім клеїлася та ще й Дмитро Колесник спіймав неймовірний кураж. Під кінець матчу ТСП-Трансбуд пішли у повний ва-банк і завдяки цьому, при грі у штучній більшості, Ігор Кострома зміг не тільки скоротити відрив, а і поновити паритет. Нічия була не бажаним результатом для обох команд і останню хвилину вони синхронно провели в атаках, але змінити рахунок їм так і не вдалося.

У підсумку вирішення долі DeLonghi відклалася ще на тиждень і у них є ще шанси на бронзу, але від них в цій ситуації нічого не залежить. Щодо 2Т - то вони продовжили своє перебування на першому місці, але забігаючи наперед - лише на одну годину. Це футзал панове і як ми бачимо титул може вискочити з рук в останній момент. 

GRASSER - МФК ВіЯр 4:1
Обидва опоненти вже знали результат попереднього матчу і його підсумок їх синхронно потішив. Для GRASSER зараз все просто - перемога дарувала золотий дубль, а для Віяр відкривалися непогані перспективи на бронзові нагороди. Сам поєдинок розпочався доволі жваво. Звісно, що ландшафтними на правах фаворита старалися грати першим номером, але і меблярі, які мали суттєві кадрові втрати старалися не відставати. Вже на 2-й хвилині Ігор Фещенко відкрив рахунок, а на 3-й Сергій Пугач поновив рівновагу. Згодом Віктор Мазур красивим пострілом під поперечку знову вивів ландшафтників уперед. Гра на зустрічних курсах була на радість уболівальникам! Особливо це стало помітно, коли Дмитро Броварський на 11-й хвилині забив гол красень і ще збільшив перевагу господарів! Звісно меблярі мали свої нагоди, але на завершальній стадії їм не зовсім таланило. В другому періоді на 19-й хвилині, господарі отримали гарний шанс зняти всі питання щодо переможця, але Дмитро Броварський не зміг реалізувати пенальті, який майстерно відбив Максим Лелетко. Але на 21-й хвилині, Сергій Конопчук реалізував свою спробу і встановив фінальний рахунок у цьому протистоянні! 

Завдяки цій перемозі Грассер вперше в історії оформив золотий дубль і у максимально піднесеному настрої буде входити у довгий «паркетний» сезон. Також варто відмітити, що кращим гравцем літнього чемпіонату було визнало Михайла Ляховича. Щодо МФК ВіЯр, то тепер команда Олега Трусова в останньому матчі позмагається за почесне четверте місце Ліги А.

League Select
Triolan - AXXONSOFT 1:1

Для обох колективів цей матч не мав глобального значення. Для господарів боротьба була лише за 4 місце, а для гостей ще раніше були гарантовані срібні нагороди. За традицією останніх двох матчів, AXXONSOFT і цей почав зі своєрідного перформансу. Щодо самої гри, то відсутність загальної мотивації не давала колективам в повній мірі продемонструвати свою найкращу гру, також давалася взнаки неймовірна спека. Лише на 16-й хвилині Єгор Степаненко зміг відкрити рахунок, забивши гол красень головою після майстерної передачі Сергія Литвина. Після перерви ситуація кардинально не змінилася. На 28-й Хвилині Іван Кравець, який в цей день мав достатньо ігрового часу, нарешті забив свій перший гол на турнірі! На останніх хвилинах колективи трохи активізувалися і вони хотіли завершити турнір перемогою, але підсумкова нічия стала цілком логічним підсумком цього двобою.

АБтП - Гренадер 3:2
Цей матч не мав глобально значення для суперників і нам варто було очікувати відкритого футзалу. Юристи підійшли завершальної битви сезону маючи лише одну заміну. А ось Гренадер мав більше ніж  дві повноцінні четвірки. Початок матчу був доволі цікавим. Вже на 2-й хвилині Владислав Човча відкрив рахунок, скориставшись непорозумінням гравців Гренадеру. Втім на 4-й Артем Більце його зрівняв не без допомоги рикошету. На 8-й хвилині Тарас Задорожній вивів гостей уперед. В очі кидалася загальна втомленість юристів і попри це, на 20-й хвилині Владислав Човча скористався помилкою голкіпера і відновив паритет на табло! На початку другої половини, окрилені успіхом юристи закріпили свій успіх. На 22-й хвилині лідер команди Ростислав Сачок знову вивів їх уперед, забивши доволі прикрий гол для голкіпера жовтих. Далі як не старалися гравці Гренадеру зрівняти рахунок - всі їх потуги були марними. 

У підсумку юристи зайняли п'яте місце, а Гренадер без жодного балу залишився останнім. 

League Corporate
СК ARX - ФК Армія 5:0

ФК Армія виходила на останній матч турніру проти страхувальників у дещо контрастному настрої. На перший погляд вони вже в цей день здобули перемогу на благодійному турнірі памʼяті братів Бевзюків, де зіграли 3 матчі таймінгом по 20 хвилин, з іншого боку  була втома. Для  СК ARX була особлива мотивація на цей матч і вже на 6-й хвилині зусиллями Євгена Чумакова рахунок було відкрито, а на 14-й хвилині Максим Лошак розвинув успіх господарів. Після перерви Євгенй Чумакові доволі швидко потроїв перевагу страхувальників і в цей момент стало зрозуміло, що довести матч до перемоги буде справою техніки. Під кінець матчу Ілля Бондарчук вирішив піти в ва-банк, але цей тактичний хід успіху не приніс, а ось СК ARX змогли провести ще дві результативні атаки.

У підсумку страхувальники виграли 2 останні матчі і з ними оформили бронзові нагороди Корпоративної ліги! Щодо армійців - то вони в свою чергу отримали спеціальний мотиваційний приз від організаторів змагань!

Знайшли помилку, натисніть