Sun League. Огляд 4 туру!
Sun League. Огляд 4 туру!
31.05.2023

TOPIAR - Triolan 3:2
У першому таймі Triolan вийшов вперед вже на 5-й хвилині завдяки голу Оленковського Максима. Гості в першому періоді продемонстрували свою сильну гру і контролювали перебіг матчу. Проте, TOPIAR не здався і в другому таймі зумів зрівняти рахунок. Борсук Микола відновив паритет на 24-й хвилині, а Ткаченко Данило забив другий гол для своєї команди на 27-й хвилині. Triolan не збентежився й швидко відповів голом Джафарова Дмитра на 34-й хвилині, роблячи рахунок 2:2. Однак, TOPIAR не забарився з відповіддю і продовжував атакувати. Ткаченко Данило став героєм матчу, забивши свій другий гол на 36-й хвилині і принісши своїй команді важливу перемогу з рахунком 3:2.

Цей матч був випробуванням для обох команд, але TOPIAR зміг продемонструвати свою настирливість та ефективність, що принесло їм позитивний результат. Triolan же виявився гідним суперником, але не зміг зберегти перевагу і програв на останніх хвилинах матчу. Також варто відмітити, що на нашу думку, ключовим епізодом було вилучення капітана інтернетників - Стрілецького Максима.

АФК Гренадер - AXXONSOFT 2:2
Айтішники набрали оптимальну форму і з перших хвилин старалися грати першим номером. У першому таймі AXXONSOFT вийшов вперед завдяки голу Лисого Володимира на 9-й хвилині. Проте, Гренадер не зволік і швидко відповів голом Більце Артема на 11-й хвилині, роблячи рахунок 1:1. Але гости не пали духом і повернули перевагу на свою сторону. Степаненко Єгор забив гол на 16-й хвилині, зробивши рахунок 1:2 на користь салатових. У другому таймі Гренадер продовжував наступати і ближче до кінця гри знайшов ключ до воріт AXXONSOFT. Більце Артем виявився героєм протистояння, забивши свій другий гол на 37-й хвилині і зрівнявши рахунок. На кінець матчу ситуація ускладнилась для AXXONSOFT, оскільки Нещерет Віктор був вилучений з поля, і команда змушена була провести останні хвилини матчу в глибокій обороні та з меншою кількістю гравців.

Цей матч підтвердив, що обидва суперники мають потенціал і здатність боротися в сильній конкуренції. 

ПБФ - DeLonghi 6:3
У захоплюючому протистоянні між ПБФ та DeLonghi команда Аксьонова Ярослава змогла здобути переконливу перемогу з рахунком 6:3. У першому таймі будівельники відкрили рахунок завдяки голу Саківського Євгенія на 8-й хвилині. Проте, DeLonghi швидко відповів голом Паїна Романа на 16-й хвилині, зрівнявши рахунок, втім господарі не зволікали і відновили свою перевагу, забивши два швидких голи: Середа Олександр на 17-й хвилині з пенальті та Боргун Орест на 20-й хвилині оформили комфортну перевагу перед перервою. У другому таймі DeLonghi продемонстрував свою боротьбу та спробували зрівняти рахунок. Торкін Даніїл забив гол на 23-й хвилині, зменшивши відставання до одного голу. Проте, ПБФ не відступав і відразу ж відповів голом Шепетько Володимира на 24-й хвилині, знову збільшивши перевагу, 4:2. Далі Боргун Орест на 28-й хвилині оформив дубль, роблячи рахунок 5:2 на користь ПБФ. Федотов Олександр з DeLonghi відновив надію своєї команди, забивши гол на 37-й хвилині, зменшивши відставання до 5:3. Але Бакум Роман з ПБФ на 40-й хвилині забив останній гол у матчі, закріпивши перемогу своєї команди з рахунком 6:3.

Цей матч був насиченим емоціями та багатьма голами з обох сторін. ПБФ продемонстрував високу результативність та здатність контролювати гру. DeLonghi показали свою силу, забивши три голи фавориту, але не змогли наладити гру в обороні.


МФК ЮНІОН-КМЗ - MBZ 2:2
У захоплюючому матчі між МФК ЮНІОН-КМЗ та MBZ, команди поділились балами, завершивши гру з рахунком 2:2. У першому таймі МФК ЮНІОН-КМЗ вийшли вперед завдяки голу Волонтира Сергія на 4-й хвилині, встановивши рахунок 1:0 на користь былих. В другому таймі MBZ відповіли доволы швидко. Вільчинський Максим забив гол на 22-й хвилині, рівняючи рахунок, а Кучеренко Микола на 37-й хвилині приніс своїй команді перевагу - 2:1. Однак, МФК ЮНІОН-КМЗ не зламався і в останніх хвилинах матчу Сергій Волонтир оформив дубль дабл-пенальті на 40-й хвилині, встановивши фінальний рахунок 2:2. Цей гол дозволив команді МФК ЮНІОН-КМЗ заробити цінний пункт у цьому протистоянні, а Сергію дозволив одноосібно очолити гонку бомбардирів.

Обидві команди продемонстрували свою боротьбу та вміння забивати голи. 

Django Stars - СК ARX 3:5
У першому таймі СК ARX виявилися дуже ефективними і забили три сухі голи. Гасило Дмитро відкрив рахунок на 8-й хвилині, Воробйов Максим подвоїв перевагу команди на 18-й хвилині, а Поляков Олег забив третій гол на 20-й хвилині. При чому ініціативою і територіальною перевагою повністю володіли айтішники. У другому таймі Поляков Олег продовжив свою результативність і на 22-й хвилині забив четвертий гол для СК ARX, роблячи рахунок 4:0 на користь своєї команди. Проте, Django Stars не здавалися і нарешті почати забивати. Муляр Володимир забив перший гол для своєї команди на 27-й хвилині, а Онопрієнко Олександр зменшив відставання до двох голів. На останніх хвилинах глядачі спостерігали відкритий футзал і у підсумку страхувальники здобули дуже важливу для себе перемогу.

Матч був насиченим голами, а обидві команди продемонстрували свою атакуючу потужність. 

ФК Армія - FC "Fenix" 4:7
Зі стартових хвилин колективи діяли не зовсім активно в атаці, але після першого голу опоненти мов розкрилися. Ясінський Михайло відкрив рахунок на 13-й хвилині на користь ФК Армія, але тривало це задовго, оскільки Трехлєб Михайло відразу ж відповів паритет голом на 14-й хвилині. Кагала Олександр на 16-й хвилині та Трапезун Віктор на 17-й хвилині забили по голу і на перерву опоненти пішли за нічийного рахунку. У другому таймі  Трехлєб Михайло на 25-й хвилині знову відправив м'яч у сітку ФК Армія, роблячи рахунок 3:2 на користь поліціянтів. Трапезун Віктор на 33-й хвилині знову відновив статус-кво! А Трехлєб Михайло на 34-й хвилині забив ще один гол, відновивши перевагу FC "Fenix". Останні хвилини матчу були за гостями. Вони забили ще три голи і іх перевага сягнула чотирьох м'ячів. Лише на останній хвилині Калюжний Владислав зрізав м'яч у свої ворота, зменшивши розрив до 4:7.

Підсумовуючи, цей батл був насиченим голами, а команда FC "Fenix" показала високу ефективність в атаці, забивши сім голів. 

Глобус Банк - АБтП 2:3
Обидва суперники підійшли до очної зустрічі у піднесеному настрої. У першому періоді Човча Владислав на 4-й хвилині відкрив рахунок на користь АБтП, розмістивши м'яч у сітці Глобус Банк і як не дивно, це було єдине взяття воріт до перерви. У другому таймі Мудрицький Олександр на 25-й хвилині подвоїв перевагу гостей, забивши другий гол. Здавалося, що юристи мають контроль над матчем, проте, Глобус Банк не здавався і Миколюк Олександр на 38-й хвилині скоротив відставання, забивши перший гол для своєї команди. На 39-й хвилині Коновалов Євгеній забив важливий гол і зрівняв рахунок 2:2! Однак, Гусак Іван на 40-й хвилині вразив ворота Глобус Банк потужним ударом здалеку, забивши вирішальний гол для АБтП.

Цей матч був напруженим і викликав багато емоцій у глядачів. Обидві команди проявили боротьбу і волю до перемоги, проте удача в цей день була на стороні гостей.


2Т - МФК ВіЯр 6:1
Не встигли колективи развести м’яч з центру майданчику, як Кострома Ігор на другій хвилині відкрив рахунок на користь 2Т. Після такого стрімкого початку нас очікувало гольове затишшя. Тарасюк Олег на 13-й хвилині подвоїв перевагу господарів поля, забивши другий гол. З цим рахунком команди рушили до роздягальні на перерву. У другому таймі ТСП-Трансбуд продовжили свої атакуючі дії. Потапов Андрій на 29-й хвилині забив третій гол для 2Т, після чого Джуджук Олексій на 33-й хвилині продовжив головний підряд, зробивши рахунок 4:0 на користь своєї команди. Тарасюк Олег на 37-й хвилині забив п'ятий гол для 2Т, а Джуджук Олексій на 39-й хвилині додав ще один гол до свого рахунку та рахунку команди - 6:0. Дюжов Андрій на 40-й хвилині зумів забити гол для МФК ВіЯр, скоротивши відставання до 6:1, злегка підсолодивши гіркоту поразки.

Отже завершальна гра вікенду була повністю під контролем команди 2Т, яка показала вражаючу ефективність в атаках і надійність у захисті. МФК ВіЯр старалася боротися, але не змогли вплинути на хід гри. 

Знайшли помилку, натисніть