Sun League. Анонс 8 туру!
Sun League. Анонс 8 туру!
04.07.2024

В літньому чемпіонаті добігає свого завершення відбірковий етап змагань. На даний момент вже відомі імена семи команд з восьми, які поборються за головний трофей літнього чемпіонату.

Золоті Ворота - ПБФ 
Для обох колективів очна гра має лише формальний характер. Золоті Ворота доволі впевнено пройшли перший етап, завчасно гарантувавши собі місце під сонцем. А от ПБФ лише в минулому турі завдяки несподіваній перемозі над Грифоном увірвалися у першу вісімку. Від поточного поєдинку не варто чекати серйозної заруби, адже перед фінальним етапом варто акумулювати сили і обійтися без поповнення лазарету, якого у обох опонентів вистачає.

Star - ASH-team
Зірки наразі повністю провалили відбірковий етап і що сталося з переможцем Суперліги КФЛ, який майже рік не програвав, нам невідомо. Ми можемо зробити лише припущення, що малюки трохи перегоріли і вони потребують певного перезавантаження. ASH-team в свою чергу потужно увірвався в літній сезон і з першої спроби довів свою спроможність боротися за самі високі місця. Звичайно грати без дискваліфікованого Володимира Негеля їм буде вкрай важко, але минулого вікенду вони вже довели, що не має нічого неможливого.

Star - Triolan
Для зірок ця гра буде другою поспіль і в цьому аспекті їм важливо грамотно розподілити власні сили. Також варто зазначити, что Star все ще зберігає теоретичні шанси на вихід в лігу А, але для початку їм потрібно перемогти ASH-team та Triolan і сподіватися, що ВіЯр не переможе OSS. Але варто зазначити, що і у інтернетників є свої амбіції. Максим Стрілецький ставить задачу виходу в лігу найсильніших. В рамках минулого туру Triolan досить несподівано програв OSS і тепер вирішити свої задачі вони можуть в останньому матчі відбору, і влаштує їх лише перемога. 

Django Stars - МФК ЮНІОН 
Череда травм ніяк не дає зірковим знайти свою гру і здобути першу перемогу. Звісно вони провели декілька потужних поєдинків, але результату на жаль не має. Тільки одна нічия з DeLonghi і один бал в активі. Юніон знаходиться у схожій ситуації. Команда Миколи Лебідя має одну перемогу, але Юніон знав куди йшов. І в принципі єдиний представник другої ліги чемпіонату міста показав себе з гарної сторони і можна з упевненістю сказати, що на другому етапі жодному опоненту Юніона не буде легкої прогулянки це. Разом з тим тільки перемога дозволить Django Stars покинути останню сходинку. 

МФК ВіЯр - OSS
Для меблярів цей матч може мати стратегічно важливе значення, але для втілення цієї тези потрібно щоб Triolan не обіграв Star і тоді перемога з будь-яким рахунком виведе їх в лігу Лігу А. Але за будь-яких обставин ВіЯр буде грати лише на перемогу. Щодо OSS, то саме їх перемога минулого вікенду над Triolan, подарувала їх поточному опоненту надію на підвищення в класі. Охоронці в поточному турнірі не можуть похизуватися стабільністю, втім можливість бути в десятці після першого етапу є доволі непоганим стимулом.

UkrCapital Trade - DeLonghi 
Нинішні опоненти минулих вихідних гарантували собі місце під солнцем. UkrCapital Trade не без проблем переміг Глобус Банк з рахунком 2:0, а DeLonghi виграючи 3:1, за хвилину до кінця розтринькав свою перевагу у грі з АБтП. Втім як ми бачимо одного балу вистачило щоб убезпечити себе від нервового останнього туру. Якщо взяти той факт, що після дискваліфікації повернеться Олександр Пекній та Михайло Ляхович, ми можемо припустити, що господарі спробують все ж таки завершити відбірковий етап на більш високій позиції. Разом з тим і DeLonghi також не проти закінчити відбір на мажорній ноті. 

Знайшли помилку, натисніть