Sun League 2024, анонс 4 туру
Sun League 2024, анонс 4 туру
07.06.2024
 
ПБФ - Django Stars
Перед початком написання анонсу, варто зазначити, що поточна дуель була під загрозою зриву, але все ж таки зіркові начебто змогли знайти резерви на гру. Але поточна кадрова проблема не надає їм оптимізму. ПБФ в свою чергу налаштовані максимально рішуче. Володимир Шепетько ставить задачу здобути перемогу і на крок наблизитися до виходу в лігу А!
 
Грифон - OSS
Господарі вже гарантували собі місце під сонцем і нині впевнено очолюють турнірну таблицю і для них цей поєдинок, в принципі як і два наступних, будуть мати тренувальний характер. Щодо OSS, то гості тільки втягуються в літній сезон і потроху награють свій склад. Перед охоронцями на першому етапі не стоять серйозні задачі і колективу Ярослава Ларіна треба награти склад і якнайшвидше звикнути до штучного покриття. 
 
DeLonghi - ASH-team
DeLonghi в літньому сезоні показує доволі непередбачуваний футзал. Попри всі труднощі зі складом і відсутності Євгена Смоловика на тренерському помості на більшості матчів, господарі займають прохідне сьоме місце, маючи перемогу, нічию і поразку. ASH-team в свою чергу доволі різко увірвався в сезон і вже встиг здобути дві перемоги в двох матчах, що явно показує їх рішучий настрій в цілому. За інсайдерською інформацією у гостей можливо будуть відсутні два потужні гравці, але це не позбавляє їх статусу фаворитів. 
 
 
AXXONSOFT - Triolan
Колектив Олександра Курінного в черговий раз буде проходити футзальний марафон з двох матчів поспіль. Для початку їм треба уважно віднестися до гри проти міцного Triolan. Представники телекомунікаційної сфери зіграли лише дві грі і мають в активі три бали і прохідну восьму сходинку. AXXONSOFT зараз хоч і знаходиться внизу турнірної таблиці, але цей колектив може нав'язати боротьбу будь якому колективу, втім без дискваліфікованого Максима Івахно ця задача для них дещо ускладнюється. 
 
Глобус Банк - Star
Банкіри згідно перших поєдинків здобули статус однієї з самих миролюбивих команд. Дві нічиї в трьох матчах з командами вищими за класом говорять самі за себе. Star в свою чергу ніяк не може знайти себе. Одна вистрадана нічия з ВІЯР, поразка від ПФБ і перенесений в останній момент матч проти Золотих Воріт говорять про певну кризу у стані малюків. Поточна дуель повинна дати відповідь на питання готовності гостей боротися за великі перемоги. А для банкірів все банально просто - задача стоїть награти склад і бути в формі.
 
Юніон - Золоті Ворота
Для Юніон, як для єдиного представника Другої ліги Чемпіонату Києва, участь в літньому чемпіонаті доволі мужній поступок, який дозволить їм сповна набратися досвіду і отримати нові емоції. Навіть не дивлячись на дві стартові поразки, команда Миколи Лебідя сповнена оптимізму брати максимум в іграх з більш потужними опонентами. Щодо Золотих Воріт, то в передостанній день першого трансферного вікна вони зробили вагоме підсилення складу. Дозаявка Микити Лазикіна і Сергія Стебловського переводить їх в ранг одних із фаворитів всього турніру!
 
 
UkrCapital Trade - ВІЯР
Силовики знаходяться в верхній частині турнірної таблиці, але перед початком четвертого туру відбіркового етапу їх склад зазнав дуже суттєвих втрат (див. анонс Юніон - Золоті Ворота) і тепер для Олександра Пекния стоїть важке заміни своїх двох ключових гравців, які кували перемогу в Першій лізі чемпіонату Києва. Для меблярів в цьому аспекті все стабільно - головне дати час на відпочинок для співробітників після нічної зміни і до бою!
 
АБтП - Віді-трейд
Юристи показують доволі цікавий контрастний футзал. Дві нічиї і поразка не дають нам повної картини можливостей та задач цього колективу. Щодо  Віді-трейд, то тут все зрозуміло - срібний призер Суперліги КФЛ налаштований боротися за самі високі місця. Навіть поразка у першому матчі від ASH Team не стала на заваді амбіціям гостей. Втім як ми бачимо, для АБтП головне це стримати власні емоції і направити їх в потрібне русло, і тоді вони готові на все! 
 
Знайшли помилку, натисніть