Sun Cup 2024. Аносу 5 туру
Sun Cup 2024. Аносу 5 туру
21.06.2024

Шановна футзальна спільнота до Вашої уваги анонс 5 туру літнього кубку з футзалу Sun Cup 2024. У звітному турі буде зіграно 6 матчів, розглянемо детальніше кожний поєдинок.

ARDI Logistics 2 – МХП
Відкриватиме заключний тур першого відбіркового етапу зустріч між ARDI Logistics 2 та МХП. «Логісти» підтвердили статус фаворита турніру та очолюють перед останнім туром разом з AXXONSOFT турнірну таблицю, але знаючи високі амбіції власника команди, то розділяти першу сходинку вони не полюбляють і впевнений, що задача стоїть перемогти та завершити відбір на першому місці. МХП ж проваливши у відборі лише одну гру з MacPaw на 95% гарантували потрапляння у дивізіон Gold/Silver/Bronze, ну а фантастичний камбек в минулому турі проти AXXONSOFT, коли вдалось вирвати нічию програючи 3:6 за 5 хвилин до кінця лише підтверджує бійцівський характер і високий моральний дух підопічних Синящика Олексія.
Прогноз на гру: Перемога ARDI Logistics 2 в 1-2 м’ячі.

Укргазбанк – AXXONSOFT
Зустріч 2 та 4 місця в поточній турнірній таблиці вже як мінімум звертає на себе увагу та дозволяє наділити статусом центрального матчу туру зустріч між «банкірами» та «айтішниками». Всі питання на першому відбірковому етапі обидві команди вирішили, тому матч більше розглядатиметься на перспективу як перевірка міцності командних дій при конкурентній боротьбі. Оскільки долею жеребу команди грали більше з представниками нижньої частини турнірної таблиці, то ця гра буде важливою для тренерів в оцінці ігрових якостей гравців та перегляду напрацьованих на тренуваннях ігрових схем при максимальному супротиві.
Прогноз на гру: Перемога AXXONSOFT в 1-2 м’ячі.

ПУМБ  - АФК Гренадер
Поєдинок між ПУМБ  та АФК Гренадер має підтекст і з турнірного становища, адже переможець точно гарантуватиме собі виступ у дивізіоні Gold/Silver/Bronze. Поразка саме Гренадера означатиме виступ підопічних Олександра Андреєва у Корпоративній лізі. Нічия швидше ж за все надасть перепустки обом колективам. Важко надати статус фаворита одному з колективів, адже виступи команд спів ставні та по якості виконавців перевагу комусь надати важко. Вагомим фактором буде збір на гру і якщо у ПУМБ з цим проблем не було протягом відбору, то у Гренадера періодично виникають з цим складнощі. 
Прогноз на гру: Нічия

MacPaw – Юрінновація
Відкриватиме програму недільних матчів зустріч між «айтішниками» та «юристами». Підопічні Віталія Мамчура позбавили себе на останній тур турнірних завдань, тому просто гратимуть в своє задоволення. Щодо MacPaw, то вирішення турнірних завдань швидше за все буде в руках самих хлопців. Однак цікава статистика протистояння між цими командами на стороні «юристів», адже з п’яти зустрічей між собою «юристи» святкували перемогу в чотирьох і лише в одній та самій першій зустрічі у 2021 році перемога була за «айтішниками». Родзинкою і ключовим фактором буде повернення на тренерський місток Сергія Журби, а коли Сергій знаходиться з командою, то як кажуть в Одесі «дві великих різниці».
Прогноз на гру: Мінімальна перемога MacPaw.

Микільська Слобідка -  Банк Кредит Дніпро
Ще одна зустріч представників верхньої сітки турнірної таблиці та команд,що гарантували собі участь у дивізіоні Gold/Silver/Bronze відбудеться у неділю о 12:00. Дивлячись за виступами команд у відбірковому етапі можна відмітити діаметрально протилежні виступи  у циклі з 4 матчів. Адже Банк Кредит Дніпро старували впевнено та завзято, проте останні матчі помітно спад в грі команди. Виступи ж підопічних Владислава Рибальченко були зворотні, спочатку команда потроху набирала оберти, а останні тури «завелась» і виглядає під час матчів могутньо та впевнено. 
Прогноз на гру: Перемога Микільська Слобідка в 1-2 м’ячі.

МФК «СІЧ» - Mustang Taxi
Завершуватиме програму 5 туру та взагалі всього відбіркового етапу в Sun Cup зустріч між МФК «СІЧ» та Mustang Taxi. Обидві команди вже знатимуть всі розклади по турнірній таблиці і кому який результат підходить для виходу у дивізіон Gold/Silver/Bronze. І якщо для молодої команди СІЧ, це лише перший турнір після створення команди та розраховувати на постійні перемоги, ще ранувато, хоча й завзяття у хлопців вистачить на дві команди  То те, що «таксисти» не вирішать свої завдання до останнього туру трохи здивувало, адже рівень команди та якість гри в певних матчах заслуговувала на аплодисменти. В останньому матч відбору, у будь-якому випадку, все в руках самих колективів і хто краще проведе зустріч та здобуде необхідний результат дізнаємось в неділю о 15:30
Прогноз на гру: . Перемога Mustang Taxi в 1-2 м’ячі.


Знайшли помилку, натисніть