Sun Cup 2024. 1 туру фінального етапу
Sun Cup 2024. 1 туру фінального етапу
28.06.2024

Шановна футзальна спільнота до Вашої уваги анонс 1 туру Gold/Silver/Bronze та основного етапу Корпоративної ліги літнього кубку з футзалу Sun Cup 2024. У звітному турі буде зіграно 7 матчів, розглянемо детальніше кожний поєдинок.

ФК Армія – AXXONSOFT
Вже п’ята зустріч між командами під егідою ФФзК та друга в рамках цього літнього турніру. Фаворит цієї зустрічі очевидний, адже колектив Олександра Курінного здолав суперника всі чотири рази (6:4, 5:1, 6:2, 6:1).  «Айтішники» без поразок пройшли перший відбірковий етап і на позитивних емоціях «незламних» фінішували на 2 місці в загальній турнірній таблиці. Щодо виступів Армії у першому відбірковому етапі, то команда зібрала повний кошик результатів – дві перемоги, нічия та дві поразки і якщо старт команда може однозначно собі в актив, то другу половину відбору, де довелось зустрічатись з більш статусними командами «витягнути» на характері не змогли.
Прогноз на гру: Перемога AXXONSOFT в 2-3 м’ячі. 

ФК Євразія – Юрінновація
Починати боротьбу в Корпоративній лізі по таймінгу матчів  ігрового вікенду доведеться командам Євразії та Юрінновації. Варто відзначити, що колективи теж проведуть другу зустріч в рамках Sun Cup. На відбірковому етапі шальки терезів зуміли схилити на свою сторону саме «ресторатори», забивши у кожному таймі по голу вдалося довести гру до «сухої» перемоги 2:0. При чому варто відмітити, що саме ця перемога залишається єдиною для команди у турнірах під егідою ФФзК. Щодо виступів Юрінновації в літньому турнірі, то краще за все говорить результат відбору 5 поразок в 5 матчах. «Юристи» в кожному матчі нав’язують боротьбу супернику, поки є сили, але дуже коротка лавка замін щоразу призводить до негативного завершення поєдинку для них.
Прогноз на гру: Мінімальна перемога Євразії.

ПУМБ  - Royal Credit
Зустріч між «банкірами» та «кредиторами» на нашу думку одна з найважчих для прогнозу, адже по-перше команди співставно провели відбірковий етап набравши 7 та 9 очок відповідно, по-друге якість виконавців також знаходиться на приблизно однаковому рівні. Єдине, що різниться в командах це стабільність. Royal Credit – це команда «настрою», адже вона може перемогти будь-якого суперника, однак так само при неналежному відношенні до гри і поступитись будь-кому. ПУМБ  - це про системність, адже цим складом хлопці грають довгий проміжок часу і певний рівень гри завжди тримають. Ну а дуель бомбардирів Лимара Віталія vs Поляков Олег повинна стати окрасою поєдинку, адже саме ці гравці зараз знаходяться в топ-4 кращих голеадорів Sun Cup.
Прогноз на гру: Нічия

Банк Кредит Дніпро -  ARDI Logistics 2 
Напевно, матч туру Sun Cup цього тижня по праву належить зустрічі між фаворитами літнього кубку командами Банк Кредит Дніпро та ARDI Logistics 2. Об’єднує ці команди вдалий старт у першому відбірковому етапі та поразки в останньому турі. Проте, по-перше обидві команди гарантували собі вихід ще за тур до завершення відбіркового етапу, по-друге зустрічались також з фаворитами турніру Микільською Слобідкою та МХП відповідно. Саме синхронні поразки в останньому турі дали керівництву команд та тренерам їжу для роздумів, що не все так «сонячно» в грі команд. Ну а хто зробив правильні висновки і доведе це безпосередньо в грі на штучній траві X-Park ми дізнаємось в неділю о 12:50.
Прогноз на гру: Мінімальна перемога ARDI Logistics 2.

MacPaw – Укргазбанк
Жеребкування знову було безжалісне до колективів, адже це буде вже СЬОМА зустріч колективів з 2021 року у турнірах під егідою ФФзК  та друга в рамках цьогорічного Sun Cup. Важко сказати, хто зустрічався частіше за цей проміжок часу. Першу перемогу Укргазбанк проте здобув лише в цьому турнірі з рахунком 5:0, до цього історія особистих зустрічей була на стороні «айтішників» - три перемоги та дві нічиї. Однак всі ми знаємо, що в останній грі був відсутній головний тренер команди Сергій Журба, а це найвагоміша втрата для колективу. Важливу роль у результатах обох команд відіграють саме тренери і присутність/відсутність на грі це 50% малюнку та впевненості гри команд. Тому нас очікує цікаве тренерське дербі, але за рахунок Сагайдачного прогнозуємо невеличку перевагу «банкірів» на папері – 53% на 47%.
Прогноз на гру: Мінімальна перемога Укргазбанк.

АФК Гренадер - Mustang Taxi
Зустріч між «гренадерами» та «таксистами», як мінімум обіцяє багато голів. Обидві команди намагаються грати в атакуючий футзал та за рахунок цього компоненту вирішувати результат гри. Об’єднує ці колективи, що свої питання виходу в дивізіон Gold/Silver/Bronze вирішували в останньому турі. І якщо прогнозувати по гарячим слідам останнього туру, то шанси Гренадер оцінюються вище. Колектив Олександра Андрєєва зумів дотиснути міцний ПУМБ та перемогти 6:3. «Таксисти» ж у дуже нервовій зустрічі з дебютантом СІЧ змогли здобути потрібну нічию, що давала квиток в наступний раунд. Проте для вирішення більш серйозних завдань якість гри потрібно покращувати.
Прогноз на гру: Мінімальна перемога АФК Гренадер

МФК «СІЧ» - VectorU
Друга зустріч в Корпоративній лізі відбудеться між командами, що вже зустрічались у відбірковому етапі, і в якій перемогу 5:2 святкувала команда VectorU. Це була зустріч першого туру і з того часу результати команд змінились кардинально. Для «векторівців» це так і залишилась єдина перемога у відбірковому етапі. Ну а прогрес СІЧі, важко не відзначити, перемога та дві нічиї у чотирьох матчах та боротьба з Mustang Taxi у матчі за вихід в дивізіон Gold/Silver/Bronze заслуговує компліментів. Тому саме СІЧ підходить до зустрічі у позитивному настрої, хоча і шанси VectorU  виглядають не меншими, адже вже одного разу їм вдалось отримати звитягу над підопічними Сергія Мельника.
Прогноз на гру: Нічия.

Знайшли помилку, натисніть