Символічна збірна 13 туру Вищої ліги Parimatch
Символічна збірна 13 туру Вищої ліги Parimatch
22.02.2021

Кожен тур засвічує нових «зірочок», але й ветерани міських баталій теж відвойовують свої позиції у символічній збірній туру.

Денис Сабатюк (вр, Альтернатива)

Зіграв на своєму рівні, попри постійний тиск суперника на його ворота, і суттєво допоміг команді. Пропустив двічі, але захисники в повному обсязі мають розділити цю вину зі своїм голкіпером.

Коллінс Йапарама (GRIFFIN)

Коллінс нагадав себе в найкращій формі і зіграв на тому рівні, що колись демонстрував. Зробив каре у центральному матчі туру, забив у падінні через себе і вирвався на перше місце у списку найкращих бомбардирів чемпіонату.

Ярослав Заворотний (INTER)

Зіграв з божевільним бажанням. Був одним із найактивнішим у складі «інтеристів» і відзначився у воротах своєї колишньої команди.

Андрій Потапов (BudmonsteR)

В критичний момент підтвердив свій статус супернападника чемпіона Києва, забивши гол, що врятував команду від поразки. Як і з «Кардиналом-Рівне» забив у надважливій ситуації.

Сергій Романовський (СЕРВІТ)

Створив два перші голи своєї команди (гол+пас), а після того регулярно обігрував суперників і міг записати на свій рахунок більше асистів, якби партнери були точнішими. Не побоявся взяти на себе відповідальність і забив пенальті не кому-небудь, а справжнього фахівцю з їхнього відбиття Володимиру Негелю.

Резерв:

Ярослав Кутовий (Софія-Phiten)

Відіграв практично всі 40 хвилин без замін. Розривав фланги суперника, забив гол і заробив багато стандартів для своєї команди.

Олексій Моторний (GRIFFIN)

Олексій був парубок моторний і хлопець хоть куди гравець: забив важливий гол і в цілому відіграв на хорошому рівні в центральному матчі туру.

Віктор Цой (SKIDKA)

Починав всі атаки своєї команди, віддав незліченну кількість загострюючих передач, легко проходив суперників і ще й сам відзначився голом.

Іван Іванюк (2ТDK)

Чудово провів другий тайм матчу з лідером, в якому двічі відзначився забитими м’ячами. Зробив практично усе для порятунку своєї команди, а якби замість влучання в стійку забив третій гол, то опинився б у основі нашої команди.   

Pari Match
Знайшли помилку, натисніть