Preseason Cup. Анонс фінальних матчів!
Preseason Cup. Анонс фінальних матчів!
20.10.2023

Цього вікенду пройдуть 5 фінальних поєдинків Кубку відкриття сезону

Головний Фінал
Star - Winncom-KZPTO

Обидві команди доволі рівно пройшли турнірну дистанцію. Зірки на груповому етапі здобули три перемоги і один поєдинок звели внічию. В принципі все для них прошло гладко і лише в грі з KAPELOU вони зустріли справжній спротив. Для Winncom-KZPTO все було не так легко, адже два поєдинки колектив Євгена Смоловика зіграв внічию і в двох був переможцем, і у підсумку тільки в останньому турі була здобута путівка в головний фінал. Також варто зазначити, що обидва колективи представляють ай-ті сферу і це надає певної родзинки цьому протистоянню. А ми в свою чергу побажаємо гравцям показати справжнє футзальне свято і хай переможе найсильніший! 

Фінал Silver
АБтП - KAPELOU

В другому за рангом фіналі зіграють команди які ледь не до останнього боролися за місце під сонцем. Юристи в останньому матчі групи А програли Winncom-KZPTO і спустились на другу сходинку. Щодо KAPELOU, то перемога “малюків” у “зірковому” дербі, позбавила їх шансів на першу сходинку. Як ми бачимо обидва колективи нині у гарній формі і здатні виконувати поставлені задачі. Втім шанси АБтП на перемогу менші, адже втрата Мудрицького Олександра може їм дорого коштувати. 

Фінал Bronze 
Django Stars - Золоті Ворота

Цей матч міг би бути головним фіналом будь-якого турніру, але за деякими непередбачуваними обставинами Django Stars і Золоті Ворота зіткнуться лише в фіналі Бронзового Кубку. Обидві команди повністю усвідомлюють свій потенціал і спробують показати, що вони здатні на більше. Цей поєдинок стає великою можливістю для обох колективів відшукати свій втрачений шлях до успіху. Минулий поєдинок між ними на Кубку КФЛ завершився перемогою Золотих Воріт з рахунком 4:1, і Django Stars безумовно мають намір взяти реванш.

Фінал Корпоративої ліги
Triolan - ПБФ

Обидві команди мають серйозні амбіції і наміри. Triolan зосередився на обкатці нових гравців та підготовці до надзвичайно важливого сезону. Їхня мета - не лише змагатися, але й перемагати на регулярній основі, і вони готові використовувати Кубок відкриття сезону, щоб відточити свою гру і підготуватися до справжніх випробувань. ПБФ також відчуває голод до великих перемог. Влітку у “паркетної” основи ПБФ було мало ігрової практики і тепер їм варто надолужити втрачене. Звичайно, що поточний поєдинок не зможе повністю задовольнити амбії обох команд, втім перемога у Корпоративному кубку стане гарним початком сезону! 

Фінал Кубку Select
PRIME - MBZ

Завершальний матч предсезонного кубку обіцяє бути дуже цікавим. PRIME та MBZ, команди, які закінчили груповий етап з однаковими показниками - дві нічиї і дві поразки, зустрінуться на полі для визначення переможця. Хоча глобальних завдань перед цими колективами не стояло, цей матч буде важливим випробуванням для обох сторін. PRIME використовує цей турнір, щоб обкатати нових гравців та налаштувати гру під час підготовки до старту Першої ліги. MBZ також активно працюють над підготовкою до майбутніх викликів в Еліт лізі. 

Знайшли помилку, натисніть