Перша Ліга VBET. Підсумки туру.
Перша Ліга VBET. Підсумки туру.
15.03.2023

В Першій Лізі VBET відбулись заплановані матчі, але самі спекотні матчі були в групі «В».

Розпочнемо огляд з поєдинку «Сервіт» - «Kapelou». Підопічні Романа Галицького доволі непогано розпочали матч, адже в дебюті зустрічі декілька разів змусили серйозно попрацювати на останньому рубежі Юрія Балашева. Проте, досвідчений голкіпер відіграв ідеально, а в середині тайму «Сервіт» зміг відкрити рахунок. Сергій Романовський після передачі з кута поля поцілив точно в дальній кут і став автором єдиного голу в першій половині матчу – 1:0. В другому таймі команда «Kapelou» робила все можливе, щоб швидко відігратись і навіть влучила в поперечину, але до голу справа не дійшла. Більше того, на 22-й хвилині Бабич відгукнувся на прострільну передачу та подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. На цьому неприємності для підопічних Романа Галицького не завершились, адже дуже швидко Савчук оформив гол, котрий зняв всі питання – 3:0. Доля зустрічі була вирішена, але ефектну крапку з власної половини поставив Костянтин Демиденко – 4:0. Вітаємо «Сервіт» з важливою і впевненою перемогою!

В матчі «Django Stars» - «МФК ВіЯр» команди не змогли порадувати своєю результативністю. «Зірки» зробили ставку на швидкий гол і доволі потужно діяли в дебюті, але не змогли відзначитись голом. З іншого боку представники «МФК ВіЯр» відповідали потужними ударами з середньої дистанції, але вже на 14-й хвилині недорахувались Валерія Дубицького, котрий отримав другу жовту картку. Проте, це жодним чином не відобразилось на рахунку в першому таймі і з результатом 0:0 команди пішли на відпочинок. В другому таймі «Зірки» не збавляли оберти, а потужний удар Дмитра Сторожука з правого флангу став несподіванкою для голкіпера «МФК ВіЯр» - 1:0. На цьому представники «Django Stars» не думали зупинятись, але приможнити успіх не вдалось, а контрвипади «МФК ВіЯр» не дали бажаного результату. Вітаємо «Зірок» з довгоочікуваною перемогою!

Стосовно групи «В», то «Атлант Буд» з «Юрінновацією» влаштували справжню феєрію результативних ударів. Підопічні Олександра Бульбіна дуже швидко підтвердили статус фавориту, адже вже на 3-й хвилині потужний удар Федотова став результативним – 1:0. Проте, в наступній атаці Новіков зробив рахунок рівним – 1:1. «Юристи» намагались нічим не поступатись своїм опонентам, але не мали  жодного рецепту, як зупинити Федотова, оскільки зірковий бомбардир «Будівельників» дуже швидко оформив хет-трик – 3:1. Підопічні Олександра Бульбіна отримали кофмортну перевагу, проте, в захисті стали виникати серйозні проблеми і цим скористався суперник, адже вже на 10-й хвилині рахунок став 3:4. Таким чином «Юристи» зробили серйозну заявку на успіх в першому таймі, але Федотов і Гаджиев оформили останні голи в першій частині гри та встановили остаточний рахунок першої частини гри – 5:4. В другому таймі нестримний Федотов оформив свій черговий гол, але «Юристи» змогли відповісти пострілом Ананченка – 6:5. За такої динаміки результативних ударів не поменшало, але підопічні Бульбіна відзначились, адже Роянов і Солошенко проявили себе у завершальній стадії – 8:5. Проте, «Юристи» бились до останньої надії і не полишали надії виправити ситуацію, тому фінальний свисток арбітра зафіксував результат 9:7. Вітаємо «Атлант Буд» з перемогою в чемпіонаті !

В матчі «Альтернатива» - «Веселі Хлопці», Магда та компанія з перших хвилин стали діяти з 5-м польовим. Артем Орлов виконував цю функцію та впорався на відмінно. З іншого боку у «Альтернативи» не було таких кадрових проблем, але «біло-зелені» за тайм не змогли оформити жодного голу, хоча мали декілька шансів. Натомість «Веселі Хлопці» змогли «порадувати» суперника голом в роздягальню і таким чином героєм першого тайму став Олександр Кондратюк – 0:1. Після відпочинку підопічні Миколи Костенка змогли виправити ситуацію, адже молодий Головатюк оформив гол, проте, вже на 22-й хвилині Вадим Костяний повернув перевагу «Веселим Хлопцем» - 1:2. У «Альтернативи» було достатньо часу і моментів, щоб як мінімум відігратись, але «Веселі Хлопці» змогли зберегти перемогу. Вітаємо Магду та компанію з перемогою!

Знайшли помилку, натисніть