Перша ліга VBET. Огляд 5-го туру!
23.11.2022

Черговий тур Першої Ліги VBET порадував прекрасною результативністю і доволі несподіваними, а моментами дуже сенсаційними результатами.

Розпочнемо з поєдинку «WINETIMЕ» - «OSS». У цій парі представники «OSS» вважались фаворитами, але не змогли підтвердити цей статус. Підопічні Віталія Дєнюжкіна виглядали дуже потужно і створювали чимало моментів, але маестро Денис Сабатюк на останньому рубежі «WINETIME» творив справжні дива, а на 10-й хвилині контратака у виконанні підопічних Дмитра Шульги завершилась голом Миколи Сагая – 1:0. Після відпочинку представники «OSS» продовжували невтомно штурмувати ворота суперники, але на 20-й хвилині Сагай наважився на удар з дальньої дистанції і поцілив точно в ціль – 2:0. Цей гол став переможним і вирішальним, тому не дивлячись на багаточисленні спроби підопічних Віталія Дєнюжкіна виправити ситуацію, команда «WINETIME» здобула визначну і гучну перемогу, а також змогла зберегти свої ворота на замку. Так тримати!

В матчі «ДП Антонов» - «Глобус Банк» приємно здивували своєю грою підопічні Станіслава Олександровича Гончаренка. «Авіатори» дуже потужно увійшли в гру, а Здерок вже на 5-й хвилині ударом з дальньої дистанції відкрив рахунок у зустрічі – 1:0. В свою чергу «Банкіри» спробували виправити ситуацію, але нарвались на шалену техніку і гол Дмитра Нагорного – 2:0. За такого перебігу подій представники «ДП Антонов» змогли зберегти переможний результат в першій частині гри, хоч і одного разу не вгледіли за Артемом Федоруком – 2:1. В другому таймі ситуація для команди «Глобус Банк» стала максимально критичною, адже тріо Мельник-Безуглий-Нагорний вистрілили швидкими результативними ударами та практично вбили інтригу в матчі – 5:1. Не дивлячись на критичну ситуацію, «Банкіри» боролись до останньої хвилини і змогли обмінятись результативними ударами зі своїми опонентами, але на більше часу не вистачило – 6:2. Вітаємо Станіслава Олександровича Гончаренка і «Авіаторів» з визначною перемогою!

Стосовно гри «Альтернатива» - «Ютландія», то з перших хвилина підопічні Миколи Костенка почали активно грати на половині поля суперника. Більше того, у голкіпера «Ютландії» було море роботи, з котрою справлявся на відмінно. Проте, вже ближче до середини тайму «Альтернатива» відкрила рахунок зусиллями Ігоря Левченка, а згодом Турку і легендарний Микола Воронюк проявили себе у завершальній стадії – 3:0. Доля першого тайму була вирішена, але Олександр Овчинніков подарував надію на інтригу своїм голом – 3:1. В другому таймі представники «Ютландії» змогли трошки збавити атакуючий запал суперника, але максимум що вдалось, так це відповісти голом Томіна на дубль Ігоря Левченка – 4:2. Вітаємо «Альтернативу» з заслуженою перемогою!

В матчі «KAPELOU» - «Django Stars» підопічні Романа Галицького дуже потужно розпочали гру. Проблема команди «KAPELOU», що ніяк не могли реалізувати виходи 3 в 1 та 2 в 1. За таке марнотратство «Зірки» покарали суперника голом Олександра Онопрієнка – 0:1. Більше того, вже на 10-й хвилині над досвідчений Сергій Цибка подвоїв перевагу своєї команди і встановив остаточний рахунок першого тайму – 0:2. Після перерви Роман Галицький вирішив піти на ризик і при атаках своєї команди використовував 5-го польового. Такий хід дав певний результат, адже вдалось заробити пенальті, а Лісняк впевнено реалізував удар з позначки – 1:2. Проте, «Зірки» більше помилок не допускали і змогли зберегти перемогу, не дивлячись на титанічні зусилля суперника, щоб виправити ситуацію. Вітаємо «Django Stars» з перемогою!

Стосовно гри «МФК Атен»-«MBZ», то перша частина матчу виявилась «сухою». Можна сказати, що героєм першого тайму став голкіпер «МФК Атен» здійснивши чималу кількість сейвів та зберіг свої ворота на замку. В другому таймі команда «MBZ» поплатилась за марнотратство, адже на 15-й хвилині Садаєв відкрив рахунок в матчі – 1:0. Цей був дуже важливий гол для представників «МФК Атен», але зберегти переможний результат і перервати переможну серію грізного суперника не вдалось. Команда «MBZ» змогла врятуватись від поразки завдяки голу Дмитра Басалкевича наприкінці зустрічі – 1:1. Це перша нічия для «MBZ» сезоні після серії перемог, а гравці «МФК Атен» змогли провести дуже якісний поєдинок.

В матчі «Triolan» - «FC Strela» нарешті змогли проявити свої кращі якості, адже на гру приїхав Максим Оленківський. Саме активність цього футболіста мотивувала команду «Triolan» на звершення, адже Максим відзначився дуже потужним ударом в поперечину, що ледь не зламав ворота в СК «КПІ». З іншого боку підопічні Сергія Цибенка намагались спіймати суперника на контратаці, проте, вже на 12-й хвилині активність підопічних Сергія Мельника трансформувалась в гол Івана Дроздова – 1:0. Після відпочинку гравці «FC Strela» дуже швидко відігрались, адже відзначився голом Нікітюк – 1:1. Більше того, вже на 18-й хвилині підопічні Цибенка відзначились ще раз, правда, на цей раз Криворучко записав автогол собі в пасив, а вже за хвилину Кадиров наблизив «Triolan» до перемоги – 1:3. Цей гол не був останнім в матчі, але результативний удар Дмитра Семиділка не зумів допомогти врятувати ситуацію – 2:3. Вітаємо «Triolan» та Максима Оленківського з довгоочікуваною перемогою!

Стосовно гри «Сервіт» - «Linevich Group», то доля зустрічі вирішилась в першій частині матчу. Представники «Сервіту» змогли оформити 5 сухих м’ячів у ворота суперника, а у «Linevich Group» наприкінці тайму був вилучений Денис Анікеєв, що стало серйозною кадровою втратою, а друга частина матчу перетворилась на просту формальність. Після відпочинку «Сервіт» продовжував грати у свою гру і відзначатись результативними ударами, а у «Linevich Group» Євген Власенко оформив два голи престижу – 8:2. Зазначимо, що найрезультативнішим гравцем матчу став Євген Савчук, адже самотужки зумів оформити аж 5 результативних ударів. Браво!

На черзі матч «Terratek» - «Авалон-2»(Бровари). Звітна зустріч була цікава та непроста для обох команд, адже в першій частині матчу не вдалось визначити сильнішого. Більше того, команди налагодили з реалізацією лише наприкінці тайму. Спочатку Павло Козланюк обігрався «в стіночку» з партнером по команді і точно пробив з-за меж штрафної, а перед свистком на перерву Станіслава Жерікова вивели на порожні ворота, тому лідер «Terratek» не міг собі дозволити промахнутись в цьому моменті – 1:1. Після перерви підопічні Перепелиці не змогли якісно повернутись до матчу, адже поперечна передача поперек поля обернулась голом від Козланюка – 1:2. На цьому неприємності не завершились, адже на 23-й хвилині чергова помилка трансформувалась в гол Степанюка – 1:3. Ці голи стали вирішальними у матчі, а представники «Terratek» не змогли врятуватись від поразки.

Стосовно поєдинку «АФК Гренадер» - «Атлант Буд», то обидві команди дуже потужно розпочали матч і в дебюті зустрічі обмінялись вкрай небезпечними моментами, але кращу реалізацію продемонстрували підопічні Олександра Андреєва. На 4-й хвилині Більце розрядив свою гармату з-за меж штрафної і поцілив точно в ціль – 1:0. Цей гол був дуже важливим для «Гренадерів» та дав надію на перемогу в першому таймі, але за декілька миттєвостей до свистка на перерву Федотов звів гру до нічиєї – 1:1. Гол в роздягальню ніяк не вплинув на «Гренадерів», адже після відпочинку підопічні Андреєва оформили швидкий гол зусиллями Дмитра Курілова – 2:1. За такого перебігу подій «Будівельники» не мали духом, а змогли не просто відігратись, а здобути вольову перемогу завдяки голам Сокура, Федорченка та Леонтієва – 2:5. Вітаємо підопічних Олександра Бульбіна з вольовою звитягою!

На останок відзначимо супер-матч «CRO United» - «МФК Віяр». Звітна зустріч почалась з швидкого голу від Пугача, а Сорока ближче до середини тайму зумів подвоїти перевагу своєї команди – 0:2. Таким чином представники «МФК Віяр» доволі швидко підтвердили свій статус фавориту зустрічі, але гравці «CRO United» не здавались і змогли наприкінці тайму обмінятись з суперником результативними ударами перед свистком на перерву – 1:3. В другому таймі обидві команди додали в атакуючому плані, а також почали обмінюватись результативними ударами на постійній основі, тому вже на 24-й хвилині рахунок на табло був 4:4. Представники «CRO United» змогли здійснити камбек, але далі в цій «перестрільці» краще проявили себе гравці «МФК Віяр», адже фінальний свисток арбітра зафіксував результат 5:6. Зазначимо, що героєм зустрічі став Андрій Сорока з «МФК Віяр», адже зумів оформити хет-трик, в свою чергу відзначимо команду «CRO United», оскільки вдалось дати гідний бій одному з фаворитів чемпіонату.