Перша Ліга VBET. Анонс туру.
Перша Ліга VBET. Анонс туру.
17.03.2023

В Першій Лізі VBET настав час вирішальних матчів.

В групі «А» представники «Сервіту» будуть протистояти «MBZ». Балашев та компанія мають шанси на чемпіонство і для цього є дуже простий рецепт – перемога у звітному поєдинку та втрата балів «Авалон-2»(Бровари). В свою чергу у «MBZ» немає сподівань і можливостей на потрапляння в ТОП-3, але є бажання взяти реванш за поразку з рахунком 2:3. Прогнозуємо непростий та інтригуючий матч, а статус фавориту у «Сервіту».

Стосовно гри «Авалон-2»(Бровари) – «Kapelou», то обидві команди зберігають шанси на золоті медалі. Для того, щоб тріумфувати в чемпіонаті, необхідно перемогти і розраховувати на той фактор, що «Сервіт» не виграє, але це не стосується «Авалон-2»(Бровари). Підопічні Олександра Славінського у чудовій ситуації(мають 8 балі в активі) і успіх у звітному матчі дозволить оформити чемпіонство. Проте, підопічні Романа Галицького також налаштовані дуже серйозно, тому звітна зустріч обіцяє бути дуже гарячою. Шанси команд на успіх оцінюємо, як 50/50.

В групі «В» команда «OSS» зіграє з «Юрінновацією». Перемога у звітному поєдинку дозволить підопічні Віталія Дєнюжкіна здобути срібні медалі чемпіонату. З іншого боку «Юристи» вже встигли себе чудово проявити у грі з «Атлант Буд»(9:7) і не дивлячись на поразку, справили дуже позитивне враження своєю грою. Відносно фавориту, то цей статус у «OSS», проте, підопічні Віталія Мамчура мають всі шанси зіпсувати настрій своїм опонентам. Буде дуже цікаво!

Знайшли помилку, натисніть