Перша Ліга VBET. Анонс 9-го туру!
Перша Ліга VBET. Анонс 9-го туру!
20.01.2023

В Першій Лізі VBET відбудеться 10 матчів, тому можна сказати, що нас очікує дуже цікавий та непередбачуваний тур.

Розпочнемо з матчу «CRO United» - «Triolan». У звітному матчі підопічні Сергія Богуна спробують здобути максимальний результат після невдачі на минулому тижні у протистоянні з «Авалон-2»(Бровари). З іншої сторони для «Кабельників» звітна гра стане першою в 2023 році, тому невідомо, в яких кондиціях підопічні Сергія Мельника підійдуть до звітної гри. Саме тому прогнозуємо успіх для «CRO United».

В поєдинку «МФК ВіЯр» - «Альтернатива» підопічні Миколи Костенка спробують зупинити другу команду чемпіонату. У «Зеленої» команди для цього є всі шанси, а шалена форма Ігоря Левченка говорить сама за себе. З іншої сторони у «МФК ВіЯр» максимальні цілі та задачі, а Альфред Марченко та Роман Багрійчук зроблять все можливе, щоб виграти у титулованої команди. Стосовно фавориту, то шанси на успіх оцінюємо, як 50/50.

На черзі поєдинок «Юрінновація» - «CRO United». «Юристи» нещодавно обіграли «Альтернативу», а підопічні Сергія Богуна спробують здобути максимальну кількість балів за рахунок глибини складу. Цей фактор «CRO United» може зіграти вирішальну роль, але «Юристи» неодноразово доводили, що і в п`ятьох можна здобувати гучні звитяги. Очікуємо результативний матч!

Стосовно матчу «Terratek» - «Django Stars», то підопічні Олега Перепелиці спробують створити гучну сенсацію. На минулому тижні команда «Terratek» отримала 8 м’ячів у свої ворота, а зараз буде протистояти супернику, що пропустив лише 9 м’ячів за чемпіонат. В свою чергу «Зірки» готові почати 2023-й рік з перемоги і прикладуть для цього максимум зусиль. Прогнозуємо результативну гру, а фаворит  в цій парі «Django Stars».

В матчі «WINETIME» - «Ютландія» підопічні Євгена Саківського спробують почати 2023-й рік з перемоги. Останній матч в 2022-му «Юристи» виграли, а зараз суперник дуже цікавий та амбіційний. Підопічні Дмитра Шульги не можуть похизуватись стабільністю і дуже добре налаштовуються на ігри з командами із верхньої частини турнірної таблиці, а з тими, хто в таблиці нижче (принаймні на початку чемпіонату) – виникають певні проблеми. Проте, зараз зіграють команди, що мають рівну кількість балів(7), тому шанси на успіх оцінюємо, як 50/50.

Відносно матчу «Linevich Group» - «Django Stars», то на перший погляд «Зірки» виглядають безперечними фаворитами. Проте, представники «Linevich Group» неодноразово перекреслювали прогноз на гру своїми результатами, а інколи навіть без Анікеєва на останньому рубежі здобували гучні та вольові звитяги. У цій парі більше шансі на успіх у «Зірок», але гравці «Linevich Group» зроблять все можливе, щоб відібрати бали  у команди, котра ще відносно нещодавно боролась за вихід у Вищу Лігу.

На черзі протистояння «Веселі Хлопці» - «Ютландія». Для «Юристів» звітна гра буде другою за уїкенд, а у Магди і компанії також намічається два поєдинки. Після нічиєї «Веселих Хлопців» у грі з «АФК Гренадер» важко сказати, чого чекати від цієї команди. З іншого боку «Юристи» намагатимуться скористатись помилками суперника та небажанням грати в захисті. Відносно прогнозу, то шанси на успіх оцінюємо, як рівні.

В другому своєму матчі «Веселі Хлопці» зіграють з «Сервітом». Звітна зустріч буде вкрай важлива для Олександра Магди, адже лідер «Веселих Хлопців» протистоятиме Юрію Балашеву, а цей тандем разом працює в СК «Гатне» на посаді головного тренера(Юрій Балашев) та помічника тренера (Олександр Магда). Також дуже цікава буде дуель голкіперів, легендарного Владислава Лисенка та відомого в певних колах Київщини Юрія Балашева. Стосовно прогнозу, то «Сервіт» виглядає безперечним фаворитом, але очікуємо дуже цікаву гру.

В матчі «OSS» - «ДП Антонов» підопічні Станіслава Олександровича Гончаренка спробують нарешті повернутись на переможний шлях і здобути другу перемогу в сезоні. Правда, завдання це дуже непросте, оскільки у «Авіаторів» є серйозні проблеми з грою на власній половині поля. В свою чергу представники «OSS» не можуть цей сезон занести собі в актив, проте, мають достатньо глибини складу та технічних виконавців, щоб здобути впевнену перемогу. Саме тому прогнозуємо перемогу «OSS».

На останок відзначимо протистояння «MBZ» - «Авалон-2»(Бровари). Звітна зустріч буде центральною в турі, а переможець матчу має шанси вийти на «чисте» друге місце(за умови програшу «МФК ВіЯр»). Підопічні Олександра Славінського мають прекрасні шанси на три бали, так само, як і «MBZ», адже обидві команди не втомлюються прогресувати та вдосконалювати свою гру. Утримаємось від прогнозів, але безперечно звітна зустріч буде однією з найгарячіших в турі.

Знайшли помилку, натисніть