Перша Лiга VBET. Анонс 6-го туру!
Перша Лiга VBET. Анонс 6-го туру!
01.12.2022

В Першій Лізі VBET відбудеться 10 поєдинків, а це означає, що нас чекає море цікавих поєдинків і ще більше результативних ударів.

Розпочнемо з матчу «Ютландія» - «Terratek». У цій парі підопічні Олега Перепелиці мають прекрасні шанси, щоб здобути другу перемогу в сезоні та залишити 15-ту сходинку в чемпіонаті. В свою чергу для «Ютландії» важливо вже вийти на переможний шлях, адже поки немає жодної перемоги в активі. Відзначаємо, що фаворит зустрічі «Terratek», але сподіваємось, що «Ютландія» налаштується належним чином на цю гру.

В матчі «KAPELOU» - «Юрінновація» очікуємо цікаву гру та чимало результативних ударів. «Юристи» прагнуть здобути максимум у звітній грі, адже нещодавно далеко не кращим чином зіграли перший матч в Кубку України. З іншого боку у підопічних Романа Галицького також не все гладко йде в чемпіонаті, але зараз є шанс, здобути максимальний результат, адже суперник далеко не ідеально грає в захисті. Прогнозуємо важку перемогу «KAPELOU».

На черзі протистояння «CRO United» - «Django Stars». У підопічних Сергія Богуна дуже непростий календар, адже в останніх матчах вдалось себе чудово проявити, але це не допомогло здобути першу звитягу в сезоні. У «Зірок» інша ситуація, адже вдається очолювати турнірну таблицю і демонструвати стабільні результати. Прогнозуємо успіх «Django Stars», але підопічні Сергія Богуна обов`язково дадуть бій.

Стосовно поєдинку «OSS» - «Linevich Group», то підопічні Віталія Дєнюжкіна два тижні поспіль не перемагали. Ці результати є дуже не характерними для «OSS», хоча можливо сила опонентів далась в знаки. В свою чергу у «Linevich Group» на минулому тижні сталась важлива подія, адже вдалось здобути вольову перемогу з рахунком 4:3, програючи 0:3 по ходу зустрічі. Таким чином представники «Linevich Group» спробують створити гучну сенсацію, а команда «OSS» фаворит зустрічі.

В матчі «Авалон-2»(Бровари) – «МФК Віяр» чекаємо боротьби та інтриги з першої й до останньої хвилини. Олександр Славінський розраховує на своїх молодих талантів, а ця гра стане серйозним іспитом для команди з Броварів. З іншого боку «МФК Віяр» є чимало досвідчених виконавців, а Альфред Марченко самотужки може вирішити долю будь-якої гри. Утримаємось від прогнозів і побажаємо обом командам проявити свої кращі якості.

Якщо говорити про матч «MBZ» - «Сервіт», то цей поєдинок буде одним з центральних в турі, адже грають 4 та 3 команда чемпіонату. Амбіційні футболісти «MBZ» будуть протистояти гравцям, що багато років назад здобули серйозну футзальну славу в столиці. У команди «MBZ» в цьому матчі можуть бути свої джокери за рахунок швидкості та великого бажання, а досвіду більше саме у «Сервіту». Саме тому шанси команд оцінюємо, як 50/50.

Протистояння «Альтернативи» та «МФК Атен» буде одним з найінтригучючих. Адже у підопічних Миколи Костенка немає стабільності, а останній матч з «CRO United»(5:5) яскраве тому підтвердження. З іншої сторони у «МФК Атен» є 8 балів в активі, а в разі успіху є шанси увірватись в ТОП-4. Ризикнемо спрогнозувати чимало результативних ударів і швидше за все гра завершиться нічийним результатом.

В матчі «ДП Антонов» - «Атлант Буд» у підопічних Станіслава Олександровича Гончаренка є прекрасний шанс здобути максимальний результат. Справа в тому, що на минулому тижні «Будівельники» поступились, маючи перевагу в декілька м`ячів. В свою чергу у команди «ДП Антонов» не було офіційних матчів, тому біло більше часу, щоб підготуватись. Саме тому ризикнемо спрогнозувати непросту звитягу підопічних Станіслава Олександровича Гончаренка.

Стосовно гри «WINETIME» - «АФК Гренадер», то звітна зустріч буде прекрасним шансом для Богдана Дукаля закріпитись на позиції основного голкіпера команди. Більше того, підопічні Дмитра Шульги безперечні фаворити, а «Гренадери» мають розраховувати на бомбардирський хист Більце, котрий стабільно відзначається. Прогнозуємо успіх «WINETIME».

На останок відзначимо матч «Веселі Хлопці» - «FC Strela». Підопічні Сергій Цибенка поки не можуть похизуватись перемогами в чемпіонаті, але в разі успіху мають шанс обійти своїх опонентів. З іншого боку Магда та компанія виграли один поєдинок і зараз ставлять максимальні задачі. «Веселі Хлопці» мають більше досвіду, тому являються фаворитами матчу.

Знайшли помилку, натисніть