Перша Ліга VBET. Анонс 10-го туру.
Перша Ліга VBET. Анонс 10-го туру.
26.01.2023

Перша Ліга VBET не збавляє обертів, адже заплановано 8 цікавих поєдинків.

В матчі «АФК Гренадер» - «Глобус Банк» підопічні Олександра Севериненка спробують покращити свою ситуацію в турнірній таблиці. «Банкіри» мають лише 6 балів своєму активі та розташовуються на 20-й сходинці. З іншого боку у «Гренадерів» ситуація трошки краще, а вбивчий тандем Чуб-Більце готовий знову про себе гучно заявити. Саме тому ризикнемо спрогнозувати перемогу підопічних Олександра Андреєва.

В поєдинку «OSS» - «Альтернатива» підопічні Миколи Костенка спробують повернутись на переможний шлях. Минулого тижня «Альтернатива» зазнала болючої поразки у грі з «МФК ВіЯр», а зараз задача забути той результат. В свою чергу підопічні Віталія Дєнюжкіна виграли свій матч і успіх у звітній грі дозволить «OSS» опинитись на 6 сходинці в турнірній таблиці. Стосовно шансів команд на перемогу, то оцінюємо, як 50/50.

Стосовно матчу «Terratek» - «Ютландія», то зіграють команди, що мають однакову кількість балів(10). Підопічні Євгена Саківського серйозно додали в ігровому плані та за останній час суттєво покращили свої позиції. З іншого боку команда «Terratek» не може похизуватись надійною грою в обороні і це основна проблема. Звітна гра може бути дуже результативною, проте, «Ютландія» в цій парі виглядає фаворитом.

На черзі протистояння «МФК Атен» - «Веселі Хлопці». В попередньому турі «Веселі Хлопці» зупинили лідера чемпіонату(2:2), а зараз зіграють з 8-ою командою в чемпіонаті. Магда та компанія дуже добре грають з командами із верхньої частини турнірної таблиці, а на інших суперників налаштовуються не кращим чином. В свою чергу для команди «МФК Атен» важливо перемогти, адже є шанс покращити свою ситуацію в турнірній таблиці. Проте, прогнозуємо позитивний результат для «Веселих Хлопців».

На черзі протистояння «WINЕTIME» - «FC Strela». Підопічні Сергія Цибенка доволі ударно провели останні матчі 2022-го року, тому зроблять все можливе, щоб продовжувати в тому ж дусі. Більше того, успіх «FC Strela» дозволить залишити передостанню сходинку в турнірній таблиці. З іншого боку команда «WINETIME» останнім часом не може продемонструвати своєї кращої гри і індивідуальні помилки коштують дуже дорого підопічним Дмитра Шульги.  У звітній грі «WINETIME» виглядає фаворитом, але нестримний Максим Коробка може перекреслити анонс гри.

Відносно гри «Linevich Group» - «ДП Антонов», то команда Олександра Юрчука має прекрасний шанс оформити три залікові бали. «Авіатори» наразі перебувають на останній сходинці в турнірній таблиці і ніяк не можуть виправити ситуацію. Підопічним Станіслава Олександровича Гончаренка вкрай важко дається цей сезон, а Дмитро Каркаєв вже давно не демонструє своєї кращої гри. Сподіваємось на інтригу, проте, прогнозуємо успіх «Linevich Group».

В матчі «Django Stars» - «Kapelou» у «Зірок» буде дуже непроста задача. Суперником іменитої команди в столичному футзалі буде відносно молода, адже дуже амбіційна команда. Підопічні Романа Галицького вже встигли здобути 16 балів і лише на один пункт відстають від своїх опонентів. В свою чергу у «Зірок» в останніх матчах не грав Сергій Цибка, що є серйозною кадровою втратою, але Володимир Муляр набрав космічну форму і декілька матчів поспіль відзначається результативними ударами. Прогнозуємо цікаву та результативну гру і утримаємось від прогнозів.

На останок відзначимо супер-гру «MBZ» - «МФК ВіЯр». Звітна зустріч буде між другою та третьою командою чемпіонату, що мають в своєму активні однакову кількість балів – 22. Більше того, переможець звітної зустрічі вирівняється з «Сервітом», хоч матиме на матч більше. Представники «МФК ВіЯр» на такі матчі не потребують окремої мотивації і готові продемонструвати свою кращу гру. Натомість у «MBZ» Микола Кучеренко не втомлюється відзначатись голами, а молодий Богдан Брильов також готовий про себе гучно заявити. Прогнозуємо дуже спекотну гру і сподіваємось, що обидві команди в оптимальній формі підійдуть до звітного поєдинку.

Знайшли помилку, натисніть